18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Straszenie piesków...
~DMT • 2023-01-05, 19:13


Bonus: Macie, jak wam będzie ktoś pierdolił, że "pieski się bojo"



Da się kurwa?!
Zgłoś
Avatar
razak 2023-01-06, 1:05
martika napisał/a:

nie jest głucha bo reaguje na każdy najmniejszy szmer, a nauka była stopniowa od nadmuchanych torebek foliowych po zabawę balonami i ich przebijanie, trzeba stopniowo psa odwrażliwić na hałas i nagradzać jeśli się nie boi, nikt jej pod nogi nie rzucał petard



co Ty kurwa pierdolisz to nie mam pytań hahahah
Zgłoś
Avatar
smc 2023-01-06, 1:14 1
Jeszcze zapisz na wegetarianizm i będzie pies doskonały!
Zgłoś
Avatar
tpytlak7 2023-01-06, 1:28 5
Autor napisał/a:

Problem z właścicielami pchlarzy polega na tym, że są właścicielami pchlarzy. Te głupie psy pewnie chowają się pod kołdrą i srają w nią tygodniowy zapas zgromadzony w jelitach. Stąd tyle nieuzasadnionego jadu w tych ludziach.
Zyczą później wszystkim dobrze bawiącym się ludziom, aby petardę wsadzili sobie w dupę. Bo piesełki kurła depresyjke mają. Ciekaw jestem co się dzieje w domach takich przygłupów podczas frontu burzowego. Kogo oni wówczas przeklinają
Zastanawia mnie również, czy są tak zatroskani o ludzi na terenach objętych wojną.
Pierdoleni pchlarze. Oczywiście tylko ci, którzy wrzucają jakieś chujowe posty na pejsbukach



Problem z takimi niedorozwiniętymi ciotami jak Ty polega na tym, że są niedorozwiniętymi ciotami. Paradoks tych wszystkich psów jest taki że obojętni jaki by nie był, to tak jest inteligetnniejszy od ciebie psi dydolu.
Zgłoś
Avatar
jazeck 2023-01-06, 1:37
...No u znajomych papuga taka większa, zobaczyła błyski, pofruwała i kitnęła, niby zawał, ale ja obstawiam , że przypierdzieliła główką w rusztowanko klatki... Nasze amandyny nic, no... jajka zaczęły znosić, teraz wysiadują...
Zgłoś
Avatar
xalk 2023-01-06, 2:34 2
Autor napisał/a:

Problem z właścicielami pchlarzy polega na tym, że są właścicielami pchlarzy. Te głupie psy pewnie chowają się pod kołdrą i srają w nią tygodniowy zapas zgromadzony w jelitach. Stąd tyle nieuzasadnionego jadu w tych ludziach.
Zyczą później wszystkim dobrze bawiącym się ludziom, aby petardę wsadzili sobie w dupę. Bo piesełki kurła depresyjke mają. Ciekaw jestem co się dzieje w domach takich przygłupów podczas frontu burzowego. Kogo oni wówczas przeklinają
Zastanawia mnie również, czy są tak zatroskani o ludzi na terenach objętych wojną.
Pierdoleni pchlarze. Oczywiście tylko ci, którzy wrzucają jakieś chujowe posty na pejsbukach



jesteś głupszy od psa srającego w kołdrę
Zgłoś
Avatar
Cudak 2023-01-06, 7:09 5
Autor napisał/a:

Problem z właścicielami pchlarzy polega na tym, że są właścicielami pchlarzy. Te głupie psy pewnie chowają się pod kołdrą i srają w nią tygodniowy zapas zgromadzony w jelitach. Stąd tyle nieuzasadnionego jadu w tych ludziach.
Zyczą później wszystkim dobrze bawiącym się ludziom, aby petardę wsadzili sobie w dupę. Bo piesełki kurła depresyjke mają. Ciekaw jestem co się dzieje w domach takich przygłupów podczas frontu burzowego. Kogo oni wówczas przeklinają
Zastanawia mnie również, czy są tak zatroskani o ludzi na terenach objętych wojną.
Pierdoleni pchlarze. Oczywiście tylko ci, którzy wrzucają jakieś chujowe posty na pejsbukach



Jeśli zainwestujesz odrobinę czasu na przeczytanie jakiejkolwiek mądrej publikacji nt. psów, a wierzę, że jesteś do tego zdolny, to następnym razem dwa razy się zastanowisz, zanim napiszesz coś tak głupiego. Nie przypisuję ludziom złych cech i chcę wierzyć, że nie szukasz poklasku błyszcząc prostactwem, tylko po prostu jesteś mniej mądry od innych. Będę miły i czymś się z Tobą podzielę: pewnie wszyscy to wiedzą tylko nie Ty - psy oraz inne zwierzęta w inny sposób reagują na burzę, którą są w naturalny sposób poczuć / usłyszeć z dużym wyprzedzeniem, a inaczej na nagły huk. Jeśli nie zrozumiałeś wszystkiego za pierwszym razem, to podpowiem, że przeżywany dramat związany z odgłosem petard dotyka nie tylko psy, ale również inne zwierzęta.

Jeśli miałeś lub (nie daj Boże) masz psa, który schowany ze strachu wypróżnia się tak dużą zawartością kału, a Twoja reakcja ogranicza się do agresji i do nazwania go głupim psem, to współczuję Twojemu psu i wszystkim ludziom, którzy są z Tobą związani. Jeśli natomiast dobrą zabawę, jak to nazywasz, utożsamiasz wyłącznie z petardami, to tylko potwierdza moje stwierdzenie - jesteś debilem, ale dobrze dla Ciebie, bo przynajmniej nie odczuwasz tego za bardzo. Trochę Ci współczuję, że nie doświadczasz życia, odczuć i bardziej złożonych myśli, w takiej mierze jak przeciętny człowiek.
Zgłoś
Avatar
cormax19000 2023-01-06, 9:08 2
Co za kurwa debil trzyma takiego psa w bloki ?! Bude jeszcze jemu postaw w kuchn, ale tam musi jebać psim sadłem
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2023-01-06, 10:38 1
martika napisał/a:

Psa trzeba od małego uczyć żeby się nie bał petard, moja 2,5kg chi podczas Sylwestra spała obok otwartego okna nawet oko jej nie drgnęło, uwielbia hałas



Dokładnie. Mam pinczera i ma wyjebane na petardy. W sylwestra siedział na balkonie i patrzył na fajerwerki.
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2023-01-06, 11:13
cormax19000 napisał/a:

Co za kurwa debil trzyma takiego psa w bloki ?! Bude jeszcze jemu postaw w kuchn, ale tam musi jebać psim sadłem



Pieski nie powinny mieszkać w domach, blokach, itp. Po pierwsze to okrucieństwo wobec tych zwierząt, a po drugie wkurwiają mieszkańców sraniem po chodnikach czy szczekaniem.
Zgłoś
Avatar
radek225 2023-01-06, 11:46
martika napisał/a:

nie jest głucha bo reaguje na każdy najmniejszy szmer, a nauka była stopniowa od nadmuchanych torebek foliowych po zabawę balonami i ich przebijanie, trzeba stopniowo psa odwrażliwić na hałas i nagradzać jeśli się nie boi, nikt jej pod nogi nie rzucał petard



To jest szczekająca świnka morska, a nie pies.
Zgłoś
Avatar
Przemyslaw_Przemyslawski 2023-01-06, 12:14 1
martika napisał/a:

nie jest głucha bo reaguje na każdy najmniejszy szmer, a nauka była stopniowa od nadmuchanych torebek foliowych po zabawę balonami i ich przebijanie, trzeba stopniowo psa odwrażliwić na hałas i nagradzać jeśli się nie boi, nikt jej pod nogi nie rzucał petard



Ale to nie jest pies
Zgłoś
Avatar
martika 2023-01-06, 13:03
razak napisał/a:

co Ty kurwa pierdolisz to nie mam pytań hahahah



ale o co ci dokładnie chodzi, czego nie rozumiesz ?
Zgłoś
Avatar
timon521182 2023-01-06, 19:51
martika napisał/a:

Psa trzeba od małego uczyć żeby się nie bał petard, moja 2,5kg chi podczas Sylwestra spała obok otwartego okna nawet oko jej nie drgnęło, uwielbia hałas



Myślałęm że w pośćie mowa o psach a nie o .....
Gówno burza za 3, 2, 1.





Ppdistic napisał/a:

Ale to nie jest pies



oooo dokładnie to miałem na myśli
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2023-01-06, 20:27 1
Autor napisał/a:

Problem z właścicielami pchlarzy polega na tym, że są właścicielami pchlarzy. Te głupie psy pewnie chowają się pod kołdrą i srają w nią tygodniowy zapas zgromadzony w jelitach. Stąd tyle nieuzasadnionego jadu w tych ludziach.
Zyczą później wszystkim dobrze bawiącym się ludziom, aby petardę wsadzili sobie w dupę. Bo piesełki kurła depresyjke mają. Ciekaw jestem co się dzieje w domach takich przygłupów podczas frontu burzowego. Kogo oni wówczas przeklinają
Zastanawia mnie również, czy są tak zatroskani o ludzi na terenach objętych wojną.
pie**oleni pchlarze. Oczywiście tylko ci, którzy wrzucają jakieś ch*jowe posty na pejsbukach



Komunizm kulturowy zwalcza wszelką tradycje zakorzenioną w danej kulturze. W przypadku fajrwerek jest nawet podwójna dla marksistów korzyść, bo mogą przy okazji podkreślić cierpienie piesków/kotków/innych chujów w ramach koncepcji antykulturowej zrównywania zwierząt z ludźmi. Większość lewactwa to tacy mniej lub bardziej zaangażówani hunwejbini z pustką wypełnioną TVNem i wysokimi obcasami, ale tym tęczowym stadkiem zarządza centralnie elita intelektualna w postaci chociażby Adama Michnika. Zauważcie, że bynajmniej nie przypadkowo wszelkie gówno postępowe uderza w jakąś część tradycyjnej kultury i/lub wolnośći.
Zgłoś
Avatar
KuBuX 2023-01-06, 22:49 1
Autor napisał/a:

Problem z właścicielami pchlarzy polega na tym, że są właścicielami pchlarzy. Te głupie psy pewnie chowają się pod kołdrą i srają w nią tygodniowy zapas zgromadzony w jelitach. Stąd tyle nieuzasadnionego jadu w tych ludziach.
Zyczą później wszystkim dobrze bawiącym się ludziom, aby petardę wsadzili sobie w dupę. Bo piesełki kurła depresyjke mają. Ciekaw jestem co się dzieje w domach takich przygłupów podczas frontu burzowego. Kogo oni wówczas przeklinają
Zastanawia mnie również, czy są tak zatroskani o ludzi na terenach objętych wojną.
Pierdoleni pchlarze. Oczywiście tylko ci, którzy wrzucają jakieś chujowe posty na pejsbukach



Zgaduje za to że regularnie, osobiście wozisz paczki banderowcom i przed kilkoma dniami też darłeś pizde "chwała ukrainie" razem ze swoją prababcią , która jest dumna bardziej z upaińców niż z Ciebie tak samo jak należysz do tych ktorzy tydzien przed jak i tydzien po sylwestrze napierdalają korsarzami zacierając przy tym wity niczym gargamel z nadzieją, że dokuczysz choć jednemu "pchlarzowi", no ale nie ma co się dziwić jak za małolata wieszali Ci giętą na szyi żeby to wlaśnie jakikolwiek kundel zechciał się z Tobą bawić, trauma - rozumiem.
I ku Twojemu zdziwieniu - nie, nie wrzucam chujowych postów na pejsbukach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie