18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Oj­ciec, brat zgwał­co­nej ko­bie­ty oraz ich przy­ja­ciel do­rwa­li gwał­ci­cie­la, nim zro­bi­ła to nie­miec­ka po­li­cja. Nie cac­ka­li się z nim ani tro­chę. Za­bi­li go, za­da­jąc mu wiele cio­sów nożem. Zo­sta­li aresz­to­wa­ni

Sa­mo­sąd w Niem­czech! Po­li­cja nie dała rady, ale ro­dzi­na ofia­ry na­mie­rzy­ła ści­ga­ne­go li­stem goń­czym 27-let­nie­go gwał­ci­cie­la, który kilka dni temu na­padł młodą ko­bie­tę w Mühlhe­im na po­łu­dnio­wym za­cho­dzie Nie­miec. Ofia­ra i gwał­ci­ciel znali się wcze­śniej!

Ogło­sze­niem na por­ta­lach spo­łecz­no­ścio­wych o sprze­da­ży ha­szy­szu ro­dzi­na zwa­bi­ła zwy­rod­nial­ca na par­king przy gra­ni­cy z Fran­cją. Gdy się zja­wił, 17-let­ni brat ofia­ry, jej oj­ciec oraz przy­ja­ciel na­pa­dli na niego, za­da­jąc mu wiele cio­sów nożem. Szcze­gól­nie bru­tal­ny był brat zgwał­co­nej ko­bie­ty. Wbił nóż w ciało gwał­ci­cie­la aż 23 razy!

Gwałciciel zmarł, a sprawców samosądu policjanci aresztowali już kilka godzin później.

Gdzieś w Internecie znalezione
Zgłoś
Avatar
servus124 2014-06-22, 12:13 1
Oryginal z niemieckiej stronki
badische-zeitung.de/suedwest-1/familie-von-vergewaltigungsopfer-toetet...

ps. kurwa to kolo mnie takie eventy sie kreca, a ja sie o tym dowiaduje z sadola...
Zgłoś
Avatar
Mmanius 2014-06-22, 12:52
To byly Araby
Zgłoś
Avatar
c................x 2014-06-22, 12:59 2
Z tym rodowitym Niemcem to przypomniała mi się pewna anegdotka opowiedziana przez mojego kumpla:
Gość jest zawodowym kierowcą i zapieprza dostawczakiem głównie po Niemczech. Pewnego razu mało co nie pierdolnął się z osobówką na skrzyżowaniu równorzędnym - "szwab" był z jego lewej strony i miał ustąpić pierwszeństwa.
Pisk opon, nikt w nikogo nie przyjebał, ale kierowca osobówki wkurwiony wysiada. Jak się okazuje wysiadła piękna, czarna jak asfalt małpa i drze się do kumpla że prawie w niego przypierdolił.

Na to ten jemu grzecznie, że widział znaki - skrzyżowania równorzędne są w tej dzielni i że on mając go z prawej powinien ustąpić pierwszeństwa.

Na co czarnuch odpowiedział: "on jest prawdziwym Niemcem i dlatego wie jak należy w tym kraju jeździć."
Kumpel to usłyszawszy jebnął takim śmiechem, że prawdziwy szwab wsiadł zmieszany do samochodu i odjechał, a kolega jeszcze cały dzień miał dobry humor.

Tak oto panowie i panie wyglądają dzisiejsi prawdziwi Niemcy i ich nowe prawo prosto z wioski kongo-bango.
Zgłoś
Avatar
KingOfDarkness 2014-06-22, 13:09
Na początku myślałem, że to kawał w stylu "Niemiec, Polak i Rusek..."
Zgłoś
Avatar
BorgBorg 2014-06-22, 13:51 1
Ten "gwałciciel" musiał być mega zdesperowany żeby zgwałcić niemkę..
Zgłoś
Avatar
mekarolly 2014-06-22, 20:09 1
BongMan napisał/a:

Bardzo dobrze zrobili. Nie dosc ze gwalciciela zabili, to jeszcze szwaba!


Trzeba było dorwać chłopa, to jasne. Ale można było go oklepać, że hej i oddać w ręce policji. A tak to on stracił życie a oni tak naprawdę też, bo trafią do więzienia a przypuszczam, ze życie w wiezieniu wiele wspólnego z prawdziwym życiem nie ma.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2014-06-23, 11:43
OK, dziękuję za piękną historię z jeszcze piękniejszym finałem, a teraz czekamy na tę straszną.
Zgłoś
Avatar
niemail 2014-06-24, 0:37
Dobra, dobra dobra, spokojnie. Jest przecież powiedziane, że ofiara i gwałciciel sie znali. Skąd nagle pewność, że dziewczyna poprostu po ruchaniu nie żałowała i powiedziała, że chłopak ją zgwałcił żeby postawić sie w roli poszkodowanej? (jako że w dzisiejszych czasach, szczególnie na poprawnym polityznie zachodzie, wystarczy żeby babka powiedziała, że facet ją zgwałcił i już koleś nie ma życia). Samosąd w przypadkach lenistwa psiarskich może i spoko ale jak dla mnie co najwyżej wpierdol jeśli to nie było morderstwo i dowody są jednoznaczne.
Zgłoś
Avatar
lucass1621 2014-06-26, 22:48 1
Cytat:

Straszny samosąd na gwałcicielu


Chyba "Słuszny"
Zgłoś