18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Witam Sadole, od razu mówię, że jest to mój pierwszy temat.
Sytuacja miała miejsce wczoraj, we Frankfurcie nad Odrą, jako mieszkaniec Słubic czasami jeżdże u niemaczków. Stałem na światłach i chciałem zmienić pas, bo z lewego można było jechać tylko prosto, a chciałem pojechać w prwo, przede mną stało auto więc chciałem troszkę cofnąć i się wj***ć na prawy pas. Źle popatrzyłem w lusterko, pech chciał, że stała za mną stara niemka swoim golfem, "przy****doliłem" ostro w nią. Wychodzę, ide do niej czy nic sie stało, wszystko ok, patrze na auta, u mnie żadnej rysy, u niej lekko rejestracja wgnieciona. Babka wyciąga telefon i dzwoni na policje, super. W Polsce by machnęli ręką i byśmy pojechali do domu, ale nie. Czekałem 40 minut na niemiecką policje, przyejchali, dokumenty, zapytali co sie stało, zdjęcia porobili, dostałem mandat 35 k*rwa €. Najlepsze i tak było potem.
Słyszę, że jedzie karetka i się śmieje do kumpla, że pewno po naszą szanowną damę, z drogi obok jeszcze wóz strażacki, sobie myślę co się ku*wa dzieje, czy ja snię, czy sie koledzy pomylili, czy jak. Tak, tak. Panowie przyjechali do tej niemieckiej ku*wy. Załozyli jej kołnierz, poudawała wielce poobijaną. Już miałem odjeżdzać ale poszedłem do niej do karetki i sie zapytałem czy jest zadowolona z tego co narobiła, z poker facem na twarzy i k***ikami w oczach pokiwała głową, że tak. Już jej nie chciałem ubliżać, bo moze by sie doczepili jeszcze. Żeby wszystko udokumentowac nagarałem filmiki. Pozdrawiam, a ta DDRowska szm*ta niech zginie pod kołami jakiegoś auta.



2015-05-13, 12:35
35 x 4,09 = 143,15 zł za spowodowanie wypadku drogowego w rozwiniętym, zachodnim kraju
Polska: mandat 500 zł lub sprawa w sądzie, konfiskata prawa jazdy na 3 m-ce, bo tyle czekasz na rozprawę ;/


2015-05-13, 12:37
W tym wypadku trochę chamstwo okej. Ale z doświadczenie już wiem że do wypadku zawsze wzywać policje i karetkę. Wjechali mi w dupę i dostałem z tego ładny hajsik tzn. auto no i wizyty u lekarza. Najśmieszniejsze jest to że chyba nic mi nie było ale hajsik się przydał. A pasażer miał faktycznie problemy z karkiem ale piski nie ogarnęły że trzeba wszystkich z auta spisać i nie było go w protokole, dziękuje dobranoc do widzenia. Jakby karetka była to wszyscy z miejsca są badani idt. Ja dostałem za sam uszczerbek na zdrowiu chyba ponad 1,5 kafla :) Przypuszczam że ta panie jak jest ogarnięta też z OC coś dorwie :)

2015-05-13, 12:49
wschodnioniemieckie wychowanie, zmienić juz tego nie zmienisz, ale co niektórzy gorsze sk***ysyny niż Polacy

2015-05-13, 13:16
Rozumiem Twoje wk**wienie i rozgoryczenie, ale wydaje mi się, że lepiej dla Ciebie żeby wzięli ją do szpitala i po dwóch godzinach odesłali do domu jako zdrową, niż miałaby dostać jakiegoś wstrząsu mózgu, czy nie wiadomo czego i paść w domu, a potem jej adwokaci by to powiązali z Waszym "poważnym" wypadkiem.

An...........or
2015-05-13, 14:01
Nie umie k***a jeździć i jeszcze ma pretensje,że mandat dostał :homer:
A niemieckiej k***ie piach w dupę, tak dla zasady.

2015-05-13, 14:23
Logiczna sprawa, że ludzie w takich przypadkach zachowują się jak cwaniacy i wystarczy byle pretekst, aby szukać kapuchy w odszkodowaniu. Protokół jest, papier z całym zajściem jest - babka trochę poudaje, przejdzie się dwa razy do lekarza i już jakieś 2k jej wpadnie.

Ilu ludzie tutaj w UK szuka tak naprawdę pieniędzy z "symulowanych" wypadków, które tak naprawdę nawet zajścia nie miały.

Teoria "leż i nie wstawaj za ch*ja" jest stosowana chyba w zasadzie wszędzie. Tylko w Polsce jak złamiesz nogę na źle położonej kostce brukowej, to nie dość, że nie dostaniesz ani grosza, to jeszcze Ciebie obwinią, że tamtędy szedłeś i mogłeś śmiało ten kawałek chodnika obejść ;)

2015-05-13, 15:24
Od kiedy raz skosztowałem AIPę, żadne inne piwo mi tak nie smakuje. Aromat cytrusów i goryczka rozwala, warto się napracować bo koszt za butelkę wynosi ok. 2-3 zł, a w sklepie dobra AIPA 7-10 zł, dlatego ja przeklinam dzień kiedy poznałem ten rodzaj piwa, moje konto strasznie to odczuwa i już nie sposób pić korporacyjnego syfu po 3 zł. Gratulacje świetnego hobby, ja w tym roku też startuję!

Przepraszam nie ten art.

2015-05-13, 15:58
Ale masz diasteme. k***a, weź zrób coś z tym...

2015-05-13, 16:38
Moja babka też tak miała, że jak się jebnęła w łokieć o kant stołu to już by po karetkę dzwoniła, najlepiej żeby helikopterem przylecieli ją zabrać na ostry dyżur bo umiera. Aż w końcu faktycznie ją raz w nocy karetką wzięli i umarła w szpitalu.

Ko...........in
2015-05-13, 19:46
Najgorsze, że oba auta do kasacji ;/

2015-05-15, 05:41
jestem ze slaska, ale poznalem kilka osob ze slubic, musze powiedziec ze nie spotkalem bardziej porytych ludzi!

2015-05-22, 17:15
k***iduplo napisał/a:

j***ć niemców



każdy niech jebie to co lubi :roll:

2024-03-06, 00:28
Przeglądam sobie Sadola a tu proszę Słubice moje piękne miasto