18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Witam Sadole, od razu mówię, że jest to mój pierwszy temat.
Sytuacja miała miejsce wczoraj, we Frankfurcie nad Odrą, jako mieszkaniec Słubic czasami jeżdże u niemaczków. Stałem na światłach i chciałem zmienić pas, bo z lewego można było jechać tylko prosto, a chciałem pojechać w prwo, przede mną stało auto więc chciałem troszkę cofnąć i się wj***ć na prawy pas. Źle popatrzyłem w lusterko, pech chciał, że stała za mną stara niemka swoim golfem, "przy****doliłem" ostro w nią. Wychodzę, ide do niej czy nic sie stało, wszystko ok, patrze na auta, u mnie żadnej rysy, u niej lekko rejestracja wgnieciona. Babka wyciąga telefon i dzwoni na policje, super. W Polsce by machnęli ręką i byśmy pojechali do domu, ale nie. Czekałem 40 minut na niemiecką policje, przyejchali, dokumenty, zapytali co sie stało, zdjęcia porobili, dostałem mandat 35 k*rwa €. Najlepsze i tak było potem.
Słyszę, że jedzie karetka i się śmieje do kumpla, że pewno po naszą szanowną damę, z drogi obok jeszcze wóz strażacki, sobie myślę co się ku*wa dzieje, czy ja snię, czy sie koledzy pomylili, czy jak. Tak, tak. Panowie przyjechali do tej niemieckiej ku*wy. Załozyli jej kołnierz, poudawała wielce poobijaną. Już miałem odjeżdzać ale poszedłem do niej do karetki i sie zapytałem czy jest zadowolona z tego co narobiła, z poker facem na twarzy i k***ikami w oczach pokiwała głową, że tak. Już jej nie chciałem ubliżać, bo moze by sie doczepili jeszcze. Żeby wszystko udokumentowac nagarałem filmiki. Pozdrawiam, a ta DDRowska szm*ta niech zginie pod kołami jakiegoś auta.



2015-05-12, 18:31
Sfrustrowana i sp***olona bo ma świadomośc ze jest brzydką niemrą

2015-05-12, 18:33
trzeba było się tłumaczyć ze ci w dupe wjechała baranie

2015-05-12, 18:55
no wlasnie debilu... stara slepa k***a, a ty nie potrafiles jej wrobic...

2015-05-12, 18:59
szatan_ns napisał/a:

trzeba było się tłumaczyć ze ci w dupe wjechała baranie



Tak, a potem by się okazało, że całe zdarzenie nagrała jakaś kamera przemysłowa z pobliskiego sklepu itp. i by był w czarnej dupie... Polaki - cwaniaki...

So...........NI
2015-05-12, 19:20
Ja bym ją do sądu podał by jeszcze płaciła koszty wezwania pomocy bezpodstawnie, k***a mać jakby siła było duża to by się szmacie włączyła poduszka. Mocniej to ja się na rowerze wyj***łem i po karetkę nie dzwoniłem...

2015-05-12, 19:20
Kurna, studiowałem w Słubicach. Czas chyba znowu Was odwiedzić. 8-)

2015-05-12, 19:23
karma nie śpi. oduczysz się jeździć do hitlerowców k***a :szczerbaty:
a serwery sadistica to chyba też niemieckie :D

2015-05-12, 19:28
szatan_ns napisał/a:

trzeba było się tłumaczyć ze ci w dupe wjechała baranie



wino666 napisał/a:

no wlasnie debilu... stara slepa k***a, a ty nie potrafiles jej wrobic...



ku*wa cebule jedne! to są niemaczki i tu nie ma czegoś takiego jak wrobić kogos. Ordnung must sein! Adi ich czegoś nauczył

2015-05-12, 19:39
I dobrze ci pajacu. Naucz sie k***a jezdzić a nie pie**ol ze ajajaj oni są źli. Powinni ci dać z 500 ojro to bys sie nauczył. Debil i tyle!!!!

2015-05-12, 23:32
Ale to nic nadzwyczajnego takie kurestwo jest powszechne, ale także i buractwo o czym, także wiedzą wszyscy tylko ty się z choinki urwałeś i wielce zdziwiony :-) (jak byłem zgryźliwy to serio sorry)

Jakoś przedwczoraj miałem podobny przypadek. Stałem zaparkowany na ulicy, cały szereg aut zaparkowanych równolegle po prawej stronie... ulica dość ruchliwa bez parkometrów to i ciągle zaj***na.
Siedziałem w aucie spokojnie czekałem na matkę bo mnie poprosiła abym z nią pojechał do lekarza. Auto zaparkowane przede mną po jakichś 10 minutach odjechało a na jego miejsce w krótkim czasie podjechał jakiś gość w Oplu vectrze c.

Od razu zauważyłem, że ten kierowca nie najlepiej radzi sobie z parkowaniem równoległym, bo zauważyłem, że cofając robi zbyt duży kont wjazdu na miejsce i pomyślałem, że będzie musiał parkować tam na co najmniej 3/4 razy i nie myliłem się dokładnie musiał robić 4 poprawki aby dobrze się ustawić na miejscu, ALE mniejsza o to ten szanowny kierowca cofając puknął delikatnie w moje auto, wiedziałem, że nie warto nawet sprawdzać czy nic się nie stało bo wiedziałem, że to niemożliwe i nie chciałem wyjść na jakiegoś pajaca i robić mu wyrzutów bo nie mam tego w naturze.

Pomyślałem, że cóż nie ma gość doświadczenia w parkowaniu (niech pierwszy rzuci kamień...) i zapewne jak wysiądzie to machnie do mnie ręką czy coś w tym stylu, że sorry za to.
Ku mojemu lekkiemu zdziwieniu wysiadł gość spojrzał na mnie siedzącego w samochodzie iiii.... i k***a ch*j poszedł jak gdyby nigdy nic :-D
Pomyślałem k***a to j***ny burak. I siedziałem sobie dalej. SE LA WI

ka...........as
2015-05-12, 23:47
Xanter93 napisał/a:

"przy****doliłem" ostro w nią. ]



Czegoś tu nie ogarniam.
Piszesz, to co piszesz, a później beczysz.
Pomijam niemieckość, ale starsi ludzie inaczej reagują na bodźce niż młodzi.
Co to tytułu. Dwie ofiary w jednym wypadku to całkiem sporo... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

2015-05-13, 00:40
masz ryj jak cygan, tyle w temacie

2015-05-13, 08:36
Nie wiem co Ci napisać, może patrz w lusterko wsteczne jak cofasz ? ;)

Się babce nie dziwie, nie ona nabroiła to co ma sobie żałować ? Jakieś L4 czy też może coś z niemieckiego ubezpieczenia skapnie :)

2015-05-13, 12:26
j***ć niemców