18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
michal29 2012-10-02, 12:35
jak ja tej jebanej straży miejskiej nienawidzę. W ogóle sąd się biorą tacy pracownicy tych służb. Przecież to same kurwy umysłowe i pomyleńcy
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-10-02, 12:45 2
@upup
Nie chcieli ich w policji.
:edit:
@makarybenc
Widać, że nie zrozumiałeś o co chodzi.
Jak źle ustawią fotoradar, to bedzie mieć przekłamania, czyli ogarniczenie 50km/h, jedziesz 50km/h do kościółka, a radar odczyta prędkość 70km/h, bo pod złym kątem ustawiony.
Musi być ileś tam ustawiony pod kątem do drogi (w jednym filmiku koleś tłumaczył), a oni na odwal zaparkowali.
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2012-10-02, 12:53 1
Tępe wieśniaki się buntują, że ktoś fotoradar postawił. Jest 50 to się jedzie 50, a nie wielka bulwersacja. Np. w Holandii takie ukryte w samochodzie (albo za) fotoradary to normalka i jakoś nie zauważyłem żeby ktoś z tego powodu robił jakieś awantury. Dasz się na to złapać to jest sam sobie winien, a nie radar czy wąsaty piesek, który go ustawił. Śpieszy ci się gdzieś to płacisz. Kurwa proste i kropka.
Inna sprawa że miejsca w których stoją radary powinny być odpowiednio oznakowane.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-10-02, 12:53
Zlot gimbazy kurwa? Zajęcia się skończyły? Mamy zjebane prawo z fotoradarami. Fotoradar powinien być zamaskowany, ukryty, nawet kurwa w autach, mimo iż może podać zły wynik. Dlaczego? Bo masz kurwa przepisowo jechać cały czas, a nie zwalniać przed znakiem, że zaraz będzie fotoradar.
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2012-10-02, 13:16
Zasadniczo nie macie się o co srać, bo tabliczka o kontroli prędkości jest.
A że nikt nie lubi miejskich to już trudno, taką mają prace przypierdalaczy...
Zgłoś
Avatar
MUodyy 2012-10-02, 13:16
A co gdybym im zastawił ten radar samochodem?
Zgłoś
Avatar
Aeze 2012-10-02, 13:28
tonamini napisał/a:

Policja to jedna wielka pierdo***a legalna mafia



A co ma policja wspólnego ze strażą miejską w tym przypadku?
Zanim ujawnisz swoje przekonania JP na 80% to poczytaj, że pieniądze z mandatów straży miejskiej idą do kasy gminy, a z mandatów policyjnych do budżetu państwa.
Dlatego jest taka wojna ze SM, bo gminy sobie zrobiły z nich aparat zarobkowy. Sama gmina Sulechów w którymś tam roku miała dochód ponad 1 mln zł z mandatów wystawionych przez straż miejską!!

MUodyy napisał/a:

A co gdybym im zastawił ten radar samochodem?


Syn radnego z Zielonej Góry im zastawił kiedyś fotoradar busem. Zrobił to celowo i skończyło się na pogadance i jakimś mandacie...akurat za to, że nie chciał się dać wylegitymować, a nie pozostawienie pojazdu.

Możesz dostać mandat za utrudnianie czynności itp....dlatego warto powiedzieć, że auto samo zgasło i nie możesz odpalić. Jebnąć drzwiami i iść na kawę
Zgłoś
Avatar
Marko Polak 2012-10-02, 13:36 1
SteelMike** już widze cieciu jak jedziesz 20km/h, bo jest ograniczenie prędkości, a fotoradar skitrany w krzakach, czy tez w innym śmietniku. Pierdolony strażnik miejski się znalazł...
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-10-02, 13:48
Marko Polak napisał/a:

SteelMike** już widze cieciu jak jedziesz 20km/h, bo jest ograniczenie prędkości, a fotoradar skitrany w krzakach, czy tez w innym śmietniku. Pierdolony strażnik miejski się znalazł...


Jeżdżę przepisowo +/- 10km/h i co łyso Ci kurwa? To idź i zgwałć kogoś, jak taki z Ciebie JP i JSM na 100%.
Zgłoś
Avatar
Kuncek 2012-10-02, 14:30
karny kutas na tylną szybę za parkowanie
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2012-10-02, 14:49
makarybenc napisał/a:

Tępe wieśniaki się buntują, że ktoś fotoradar postawił. Jest 50 to się jedzie 50, a nie wielka bulwersacja. Np. w Holandii takie ukryte w samochodzie (albo za) fotoradary to normalka i jakoś nie zauważyłem żeby ktoś z tego powodu robił jakieś awantury. Dasz się na to złapać to jest sam sobie winien, a nie radar czy wąsaty piesek, który go ustawił. Śpieszy ci się gdzieś to płacisz. Kurwa proste i kropka.
Inna sprawa że miejsca w których stoją radary powinny być odpowiednio oznakowane.


No i proszę. Oto typowy reprezentant większości polaków. Zgadza się z wszelkimi normami. Pewnie zdążył jeszcze w dobrych czasach firme założyć albo w totka wygrać skoro mu tak surowe prawo odpowiada.
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2012-10-02, 16:31
@SteelMike nie zapierdalam jak wariat, ale jak Ty jeździsz przepisowo to jesteś niezłą pizdą
Zgłoś
Avatar
Shock 2012-10-02, 17:00
"Tylnia" "Burmiszcz" <facepalm>
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-10-02, 18:07
ToPrzeciezJa napisał/a:

@SteelMike nie zapierdalam jak wariat, ale jak Ty jeździsz przepisowo to jesteś niezłą pizdą



Pizdą możesz być co najwyżej Ty, jak jeździsz za szybko kozacz, kozacz, kiedyś wypierdolisz się przy nadmiernej prędkości i obyś na harda trafił z dopiskiem, że to Ty i z własnej głupoty tam trafiłeś. I obyś tylko siebie do grobu zabrał

Co jeszcze do mojej jazdy, prawko mam od półtora roku, zdałem za 1 razem, nie miałem żadnej stłuczki, wypadku, kraksy. Dla Ciebie taka osoba to pizdeczka, a dla większości porządny kierowca
Zgłoś
Avatar
p................n 2012-10-02, 19:07
SteelMike napisał/a:

Zlot gimbazy kurwa? Zajęcia się skończyły? Mamy zjebane prawo z fotoradarami. Fotoradar powinien być zamaskowany, ukryty, nawet kurwa w autach, mimo iż może podać zły wynik. Dlaczego? Bo masz kurwa przepisowo jechać cały czas, a nie zwalniać przed znakiem, że zaraz będzie fotoradar.



Tylko co z tego, że będziesz jechał przepisowo, skoro źle ustawiony radar i tak zrobi zdjęcie, bo źle zmierzy prędkość.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie