18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
p................n 2014-07-07, 11:57
gwindak napisał/a:

Swoją drogą "czerwona ciężarówka" wypełniona wodą czy mieszanką i ważąca z 10 ton zrobiła świetny unik bo mogła spowodować karambol.



10 ton?! To chyba pusty. "Zwykła" ciężarówka typu "furgon" waży ok. 8 - 10 bez ładunku, a tu masz pojazd specjalny: pompy, sprzęt ratunkowy i inne wynalazki. Taki wóz strażacki to z 15 ton jak nie lepiej.

A co do zatrzymywania się czy jechania, to nie ma reguły, trzeba myśleć i tyle. Kiedyś w Siedlcach widziałem sytuację, gdzie jeden rycerz ortalionu w Golfie 2 zajechał na rondzie karetce drogę 2 razy: pierwszy raz jak zatrzymał się na wjeździe na rondo (wąsko i wysokie krawężniki). Karetka pojechała wyjazdem. Jak kierowca Golfa zobaczył, że karetka wjeżdża wyjazdem, to wbił się na rondo i znowu zajechał drogę karetce, która musiała go wyprzedzać na rondzie.
Zgłoś
Avatar
dmdavid 2014-07-07, 12:28
ciesz się że nie żyjesz w Rosji, bo byś pewnie zajebał czołówkę
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-07-07, 12:43
Wpisałem, że zjeżdżasz i czekasz aż przejedzie. Co zależnie od sytuacji. Jeśli jest korek przed tobą to nie czekasz aż korek minie aby jechać blisko krawędzi, w razie czego wbijasz na zielone lub chodni. Jeśli ruch jest stały to po prostu starasz się zrobić dodatkowy pas z kierowcą po drugiej stronie przerywanej. Raz zdarzyło mi się nawet wbić na przeciwny pas i zahamować na nim aby wpuścić karetkę. Czekasz aż przejedzie i kontynuujesz normalnie. Kiedyś widziałem jak motocyklista wbił się w karetkę bo postanowił że karetka mu wytoruje drogę i się w nią wbił gdy ta wyhamowała przez jakiegoś idiotę z przodu, szczęśliwie że mu nic się nie stało ale i tak jedna osoba z karetki (stawiam na sanitariusza niż lekarza) została z nim na miejscu.
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2014-07-07, 12:57
Kurwa, ale macie problemy...

Komentarz za ~200piwek (stan obecny) autorstwa bloodwar'a rozwiązał całą zagadkę. Debile widząc i słysząc pojazd nic z tym nie zrobili... TAK kurwa, nie da się chociażby nie usłyszeć takiego bydlaka jadącego na naszym zderzaku, albo te ~10m dalej, no kurwa, nie da się.

Trzeba być prawdziwym, skretyniałym do granic możliwości cebulakiem z prawkiem robionym w Koziej Wólce Dużej, najlepiej za lodzika na egzaminie.
No ja pierdolę, to już jest przegięcie, by na takiej trasie nie potrafić przepuścić pojazdu uprzywilejowanego... I jeszcze wielkie sapy, że strażacy najprawdopodobniej uratowali dupę debilowi z seata(?)... Naprawdę, przegięcie.

Nie wspomnę już o kolejnym debilu z czerwonej renówki, który jakby nigdy nic, popierdala sobie w najlepsze środkiem drogi.

DNO.
Zgłoś
Avatar
pindolex 2014-07-07, 13:20 1
Muzyczka N'to - Trauma (Worakls Remix)
Zgłoś
Avatar
P................7 2014-07-07, 14:19
Dobry materiał do tego żeby zabrać tym dwóm debilom lejce na długi czas, skoro ja widziałem co się święci na filmiku to tych dwóch kurwa było świadomych tego dużo wcześniej, więc kurwa są ślepymi, nieprzewidywalnymi pizdami, które stwarzają zagrożenie na drodze, bo nie potrafią myśleć i nie powinni jeździć po drogach publicznych tylko kurwa mać po polach!!! Jak jedzie straż to trzeba spierdalać, bo nigdy nie wiadomo kiedy kurwa tamtym kretynom się coś zajara, a potem będą kurwa pierdolić, że jechali 30 minut i się opierdalają no, ale skoro mijają po trasie takich spierdolonych zakalców jak tych dwóch zajebanych króli szos to nic dziwnego!!!
Zgłoś