18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:11
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:35
Straż vs Policja
C0C0JUMBO • 2020-01-29, 14:20
Takie tam rozmowy dwóch różnych służb mundurowych.... ktoś mi to wysłał, jak było to nie widziałem



CRS czyli prawdopodobnie Francja
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-01-29, 23:25 1
robsonx79 napisał/a:

A u nas każdy mordę w kubeł, więc władza ogranicza co się da po kolei każdemu, a reszta się cieszy, że nie na nich trafiło.



No nie do końca, u nas jak zaczęli gmerać przy wieku emerytalnym to ich przy urnach na 8 lat od koryta odstawili, a u nich będzie kilka lat stan wyjątkowy i krwawe protesty, ale jak w wyborach postraszą, że prawica to nazizm to znowu kolejne latka na stołku
Zgłoś
Avatar
RadosnyRabarbar 2020-01-29, 23:29
W ostatniej klatce widać białą flagę na ziemi- to Francja
Zgłoś
Avatar
mesjans 2020-01-30, 0:04
Emilian89 napisał/a:

Stare przysłowie mówi "Hej dzieciaki, niech zapłoną serca, każdy policjant to jebany morderca"



Anarchia fajnie brzmi ale do niczego dobrego nie prowadzi. Co najwyżej można posłuchać tych kapel i poskakać nic więcej.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2020-01-30, 8:42
Wysłać tam naszych chłopaków stadionowych uzbrojonych w maczety, opalarki, kije, łańcuchy i koktajle mołotowa.
Zgłoś
Avatar
toruogiwara 2020-01-30, 9:10 1
Ojej, ile wolności , równości i braterstwa.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-01-30, 9:39 1
zapewne ćwiczenia w tłumieniu zamieszek ale i tak fajne.
Zgłoś
Avatar
zairland 2020-01-30, 12:53 1
toruogiwara napisał/a:

Ojej, ile wolności , równości i braterstwa.



I to jet piękne, w cywilizowanym kraju który stworzył taką mądrą maksymę każdy dostanie pałą. Strażak, medyk, staruszka, lekarz, student, weganin, turusta... każdy kto nawinie się policmajstrom. Wszyscy na ulicy są tam równi. Ale wiecie co jest ciekawe- po tych wybrykach i protestach fajnie widać jak "lud" ma prawo do czegokolwiek.
Zgłoś
Avatar
Esccax 2020-01-30, 13:23
Jezusie, cała śmietanka kretynów się zebrała.
Zgłoś