18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
TRQPL 2013-09-10, 8:35
wysokie ciśnienie to jest to czego nam trzeba
Zgłoś
Avatar
brapol 2013-09-10, 10:11 3
Kurwa brak mi na nich słów...
Zgłoś
Avatar
SperMan 2013-09-12, 22:24 1
W dzisiejszych czasach chyba nikt nie wątpi w słuszność obecności wysokiego ciśnienia w organizmie istoty ludzkiej. Co więcej należy zwracać szczególną uwagę na niektóre z wydarzeń, które mogą wystąpić podczas podróży pojazdem mechanicznym w postaci samochodu. Mając na uwadze spostrzeżenia jakich można dokonać, jesteśmy w stanie stwierdzić, że niewątpliwie istotne staje się coraz bardziej popularne wśród krajów położonych na wschodnim obszarze kontynentu azjatyckiego pozbycie się niekontrolowanego w sposób jawny spalania substancji zawartych w próchnicy będącej częścią składową ściółki leśnej. Wysokie ciśnienie wywoływane przez krew na ścianki tętnic, jak również na naczynia żylne, umożliwiło w tym wypadku na niemalże natychmiastowe pozbycie się gwałtownego utleniania przyziemnej warstwy roślin.
Zgłoś
Avatar
jarpen 2013-09-12, 22:30 7
@up
z sejmu spierdoliłeś czy psychiatryka?
Zgłoś
Avatar
repowski 2013-09-12, 23:06 2
Zgłoś
Avatar
AhmetQQ 2013-09-13, 1:55
ja pierdole, ale gówno
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-09-13, 2:03 1
tym ciśnieniem to mógłby metal w fabrykach ciąć
Zgłoś
Avatar
Gandalf8 2013-09-16, 0:54
Pomijając pomysł napierdalania takim konarem ognia, reklama jest niezła. Zwłaszcza jak na japońskie standardy
Zgłoś