18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kacpern 2011-02-19, 16:05 1
Power Rangers też się w dzieciństwie oglądało ale to nie powód, żeby wrzucać jakieś nieśmieszne bajki.
Zgłoś
Avatar
geragerappa 2011-02-19, 16:12 2
Po pierwsze Power Rangers nie było bajką animowaną, po drugie nie wrzuciłem byle odcinka Strażników tylko ten o Polsce żebyś się poczuł na świecie zauważony, a po trzecie Power Rangers ssało fiuty!
Bam!
Zgłoś
Avatar
Gabranth 2011-02-19, 16:14
Przyglądali się zamiast pomóc staruszce nieść chrust. To ma być pouczająca bajka? hamerykanie...
Zgłoś
Avatar
geragerappa 2011-02-19, 16:23
Widzę, że muszę sprostować stwierdzenie o pouczającym aspekcie tej bajki. Jako jedna z nielicznych zawierała fakty z historii powszechnej i mimo, że fabuła odcinka zawsze różniła się od faktycznego przebiegu wydarzeń (inaczej nikt by jej nie oglądał) to daty i postacie się zgadzały.
Zgłoś
Avatar
drsl 2011-02-19, 17:22 2
geragerappa napisał/a:

Widzę, że muszę sprostować stwierdzenie o pouczającym aspekcie tej bajki. Jako jedna z nielicznych zawierała fakty z historii powszechnej i mimo, że fabuła odcinka zawsze różniła się od faktycznego przebiegu wydarzeń (inaczej nikt by jej nie oglądał) to daty i postacie się zgadzały.



Bandzie debili, którym podobał się ten film, chciałem powiedzieć, że jesteście bandą kretynów. Jak może się podobać wam coś, co ośmiesza nasz kraj, na dodatek jest krzywdzące, bo Polska w XVI wieku była potężnym i rozwiniętym krajem. Niestety, wy jesteście matołami, którzy o tym nie wiedzą, bo zamiast uważać na lekcjach historii trzepaliście sobie w szkolnej ubikacji. To smutne, że przyklaskujecie wszystkiemu co widzicie w internecie, a "prawdy" tam objawione łykacie niczym portowa dziwka sperkę.
Zgłoś
Avatar
jackblade1 2011-02-19, 18:23 1
@up strony pomyliłeś, wiem wiem kolorystyka podobna do tej na demotach.
Zgłoś
Avatar
Bartz 2011-02-19, 18:30 1
@up.
Polska była takim samym zadupiem jak Francja czy Aragonia, jak nie większym. Napinanie się jest niepotrzebne
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2011-02-19, 18:38
Ja na zabicie czasu to konia wale a nie..
Zgłoś
Avatar
Meffiu 2011-02-19, 23:18 1
Odpowiedź dla autora tematu na jego pytanie, co z tą Polska:


Chujnia, i tyle.
Zgłoś
Avatar
ziembix 2011-02-21, 0:26
saperus napisał/a:

co za gówno...trzeba być niezłym pedałem żeby to chwalić/oglądać. NIC tam nie było pouczającego ani śmiesznego. Opakowanie od Domestosa jest bardziej pouczające i ciekawe w trakcie srania.



ten odcinek nie był najciekawszy lecz ogólnie kreskówkę polecam , . ale zamiast wyżywać sie w internecie przez komentarze za to że cie rówieśnicy leją a starzy molestują , doceń starania innych .
Zgłoś