18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
poliqon 2024-01-25, 14:02 4
Za karę przywiązałbym ją do jakiegoś koziołka albo stolika i napuścił na nią stado knurów by ją wyruchało w kolejarza. To jest mordowanie a nie polowanie.
Zgłoś
Avatar
danielxc717 2024-01-25, 14:28 6
antisol123 napisał/a:

Banda chorych pojebów, do utylizacji!!!



Normalne zabicie swini przed zjedzeniem. Masz spedalone myślenie
Zgłoś
Avatar
ramsch12345 2024-01-25, 14:33
o kurwa, przebiłam zwierzaka i trysnęła krew. Jak to się mogło stać
Zgłoś
Avatar
SanEscobarrrrr 2024-01-25, 14:37 9
danielxc717 napisał/a:

Normalne zabicie swini przed zjedzeniem. Masz spedalone myślenie



No nie za bardzo normalne tylko powolne, nieudolne zadawanie cierpienia pod publikę. Co innego zabić bolcem w łeb, a co innego dzidą przebijać powolutku bebechy. Życzę jej takiego samego końca. Tobie w sumie też.
Zgłoś
Avatar
AsBierny 2024-01-25, 14:51 14
danielxc717 napisał/a:

Normalne zabicie swini przed zjedzeniem. Masz spedalone myślenie



Normalne? Żeby tak tobie ktoś tak nieudolnie wjebał dzide pod żebro i żebyś cierpiał. Zabić dla pożywienia to jedno, zabić dla zabawy i lajów to już wyższy poziom spierdolenia. Niewiele się różni ta kurwa od psycholi. Do utylizacji
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-01-25, 15:08 6
Zbyszek3000 napisał/a:

Lepsze to niż pedalskie łowienie ryb



Od Panów wędkarzy to ty się synek odpierdol bo klapsa na dziąsło zarobisz...

Bul_od_bytu napisał/a:

Chwali się, że nie obsrała zbroi i wbiła dzidę w serce. Kontakt z rzeczywistością poza instagramem trochę ją przytłoczył, ale jak na kobietę to dała radę



Co zrobiła? Kurwa chyba inne filmiki ogladaliśmy. Nie kurwa, nie dała rady !
Zgłoś
Avatar
juhc_nimda 2024-01-25, 15:11 1
Co to za koorwiszon?
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-01-25, 15:32 2
antisol123 napisał/a:

Banda chorych pojebów, do utylizacji!!!



Ta świnia z afryki przynajmniej coś pobiegała na wolności , a ty wyciągniesz z lodówki mieso ze zwierzecia ktore miało 2m2 do zycia i bylo napychane chemia zeby rosło. Osobiście też chetnie bym opierdolił takiego dzika czy chuj wie co to jest.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-01-25, 15:39
Ja też mieszkam w klitce 10mkw na osobę i faszeruje się sterydami światło dzienne widzę kątem jak wracam z roboty.

Co ta przyroda zrobiła z gatunkiem ludzkim...
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-01-25, 16:11 5
Jarosławkaczyński napisał/a:

Up nie obsrajcie się lewackie pedały, kiedyś przez miliony lat to tak wyglądało a teraz Mięso przecież jest z marketu...


Ale zanim trafia do supermarketu nikt nie gania za nim po lasach.
W dupie mam cierpienia zwierząt, ale wkurwia mnie jak myśliwi dorabiają sobie do swojego hobby ideologię. Niech szczerze powiedzą, że po prostu lubią zabijać, wtedy szacun.

dOpieca napisał/a:

Ta świnia z afryki przynajmniej coś pobiegała na wolności , a ty wyciągniesz z lodówki mieso ze zwierzecia ktore miało 2m2 do zycia i bylo napychane chemia zeby rosło. Osobiście też chetnie bym opierdolił takiego dzika czy chuj wie co to jest.


Za to mięso z lasu napchane jest pasożytami i chuj wie jaką chemią, którą zjadło ze śmieciami i wypiło razem z wodą z rzek i jezior.
Dziękuję, wolę to ze sklepu. Przynajmniej wiadomo co w nim jest.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-01-25, 16:35 3
Już od dawna powinniśmy wytwarzać sztuczne mięso. Z drugiej strony trzeba też mieć świadomość, że natura, przez jednych nazywana piękną, jest niesamowicie okrutna. Sposoby w jakie my uśmiercamy zwierzęta (przez my mam na myśli cywilizowaną część świata, nie czarnuchów z afryki) są nieporównywalnie mniejszym cierpieniem dla zwierząt niż te które oferuje im czysta natura.

Nie będę pierdolił rozprawki na ten temat, bo to nie miejsce na to, natomiast uważam, że gloryfikowanie (np streamowanie) takich sytuacji powinno być nielegalne. Nie może tak być, że te influencerskie kurwy szukają coraz bardziej popierdolonych sposobów na osiągnięcie atencji, zarabianie na tym hajsu poprzez opierdalanie się.
Zgłoś
Avatar
modified1 2024-01-25, 16:45 2
Lul w sumie nic nadzwyczajnego. W ameryce południowej to samo robią z tym że tam zamiast świni jest człowiek trzymany. Jeden pies a w sumie jedno zwierze ;d
Zgłoś
Avatar
octave25 2024-01-25, 17:29 3
Oj bambiści się popłakali xD
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-01-25, 17:34
Też bym jej tak włożył ale hy hy co inne!!! (śmiech przypominający kwiczenie tej świni) hy hy hy ale mi się żart udał
Zgłoś
Avatar
tofik2230 2024-01-25, 17:35
dOpieca napisał/a:

Ta świnia z afryki przynajmniej coś pobiegała na wolności , a ty wyciągniesz z lodówki mieso ze zwierzecia ktore miało 2m2 do zycia i bylo napychane chemia zeby rosło. Osobiście też chetnie bym opierdolił takiego dzika czy chuj wie co to jest.



Zalezy gdzie w dk0.8m2 na sztuke
Zgłoś