18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Podkomisarz 2015-11-27, 8:48
Mnie też zawsze w NFSie wkurwiały te hopki
Zgłoś
Avatar
blyto90 2015-11-27, 9:46 1
Strzasznie słaba grafa. Rozdzielczość w lusterkach to jakaś porażka. Takiej pikselozy to od czasów pegazusa nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2015-11-27, 11:20 1
To powinno być pokazywane wszystkim którzy się dziwią że na pustej, prostej drodze też obowiązują ich ograniczenia prędkości.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2015-11-27, 14:35
Co to kurwa za samochód co nawet prosto nie umie jechać. Jebane amerykany jarają się dużymi mocami silników i myślą że to wystarczy.
Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2015-11-27, 17:56 1
Cytat:

Co to k***a za samochód co nawet prosto nie umie jechać. j***ne amerykany jarają się dużymi mocami silników i myślą że to wystarczy.


Bo nigdy takiego nie prowadziłeś. Chodzi o to, że Corvetta to wymagający wóz, jezeli wsiada do niego taki pizduś jak z filmu to ją rozkurwi. Co jest fajnego w wozach, które trzymają się drogi jakby miały na oponach najebane kleju? Może kiedyś zasmakujesz frajdy z jazdy bokiem.
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2015-11-27, 17:57 4
SalvaCzoko napisał/a:


Bo nigdy takiego nie prowadziłeś. Chodzi o to, że Corvetta to wymagający wóz, jezeli wsiada do niego taki pizduś jak z filmu to ją rozkurwi. Co jest fajnego w wozach, które trzymają się drogi jakby miały na oponach najebane kleju? Może kiedyś zasmakujesz frajdy z jazdy bokiem.


Przeanalizuj pizdusiu w którym momencie stracił panowanie nad autem i dlaczego.
Zgłoś
Avatar
lobominator 2015-11-27, 18:38
Pierwszy raz widzę ocenzurowane lusterko.
Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2015-11-27, 19:22 1
Cytat:

Przeanalizuj p*zdusiu w którym momencie stracił panowanie nad autem i dlaczego.


Sam się idź ANALizować, pizdeczko.
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2015-11-27, 20:01
Jak zobaczyłem, że Corvette'a, byłem pewien jak się skończy.
One nie lubią zakrętów. Prostych zresztą też.
Zgłoś
Avatar
albazsanagycjib 2015-11-27, 20:57
Maciej Zientarski?
Zgłoś
Avatar
karinata 2015-11-27, 22:22
maksymilian45 napisał/a:

Przeanalizuj pizdusiu w którym momencie stracił panowanie nad autem i dlaczego.


SalvaCzoko napisał/a:


Cytat:

Przeanalizuj p*zdusiu w którym momencie stracił panowanie nad autem i dlaczego.


Sam się idź ANALizować, pizdeczko.


Zaciekawiłeś mnie. Co takiego strasznego było w pizdusiu, że go zagwia***owałeś? I dlaczego nie ma tego w pizdeczce?
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2015-11-28, 18:25
Ludzie i ich gówniane pojęcie o motoryzacji. Taki Janusz tuningu jeden z drugim, wpierdoli chorą ilość hajsu w silnik by wygenerować jak najwyższą moc...co z tego, że zostawią seryjne zawieszenie i często seryjne hamulce...Ważne, żeby na prostej jechało!

Gdyby w tej kurwetcie był lepszy, sztywniejszy zawias i nie jechał idiota to może to wypadku by nie doszło.
Zgłoś