18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Strefa gorszego żartu
phantasmagoria • 2013-09-09, 18:36
Co łączy przeciętnego Szkota z stereotypowym ciapatym?
-
-
-
-
-
Jeden i drugi lubi sobie czasem dmuchnąć w kozią dupę.

Swoją drogą, gdyby nie księża na misji AIDS byłoby tylko problemem lokalnym.

Zaraźmy papieża HIV.
Szczepionka znajdzie się w trzy dni z boską pomocą.

Wymyślone na poczekaniu przez moja skromną osobę.

Zgłoś
Avatar
lp.citsiadas 2013-09-09, 22:10 4
Obraziłeś moje uczucia religijne cwelu i za to chuj Ci w dupę!

Ale wybaczam po chrześcijańsku...
jesteś takim wypierdkiem bo pierdziałem twej matce do gęby w przerwach między lodami...

I jak ubaw po pachy jak obrażam Twoją matkę? Mam nadzieję, że też się dobrze bawisz frajerze.
Zgłoś
Avatar
Jankes360 2013-09-09, 22:22 1
lp.citsiadas Zły portal kolego. Pomyliłeś z Onetem.
Zgłoś
Avatar
Putis 2013-09-09, 22:42
KrisCFC napisał/a:



Lekarstwo na pewno już jest.. tylko wpływowi ludzi nie pozwolą by wyszło do ludzi za groszowe ceny..lub za darmo nawet... bo sprzedaż gumek pójdzie w dół oraz innych "leków" na to...



Wiesz w jaki sposób działa wirus HIV? Jeśli byś zajrzał do książki raz na jakiś czas to byś się dowiedział że to nie takie hop siup bo wirus non stop się mutuje. Nawet jakby był taki lek to nie opłaca się tego trzymać w tajemnicy, bo i po co? Żeby na tym nie zarobić? Pomyśl ilu jest zarażonych i pomnóż razy cenę leku; )

No ale powiedzmy że twoja teoria się zgadza - dlaczego cena gumek miała by spaść albo ich sprzedaż? Przecież gumki nie kupuje się tylko po to żeby nie zarazić się ;p ale to chyba wiesz
Co do innych leków, też wyssane z palca - mając opatentowany skuteczny lek nie wypuściłbym go na rynek żeby inni producenci się wzbogacali? Chyba więcej zarobisz gdy wszyscy kupią tylko twój produkt a nie będą kupować inne leki od kilku innych producentów?

Ahh jak ja kocham te teorię spiskowe ;p
Zgłoś
Avatar
plonk 2013-09-09, 23:27
@Putis - na politologii tego nie uczą, odpuść spiskowcom.

Drugi dowcip genialny! (genitalialny?)
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-09-09, 23:37
Już wolę kawały Bongmana, niż tą kiblową twórczość.

Niby Sadistic a wszyscy się gorszą waleniem w kozią dupę. Zazdrosne prawiczki.
Zgłoś
Avatar
phantasmagoria 2013-09-09, 23:41
hudziel napisał/a:

Panowie ... to jest kobieta ... ale przyznam, że chlać umie jak facet.



Prawdę rzekłeś...
Zgłoś
Avatar
GrenAcid 2013-09-10, 1:04
@op

Pozdrawiamy ofiare molestowania seksualnego....tu masz taki pomocny nr 801 12 00 02
Zgłoś
Avatar
Gambi 2013-09-10, 2:13
Szkoci, kozy... jakaś nowa propaganda? Mają ropę czy o ch*j chodzi?
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-09-10, 4:35
Putis napisał/a:



Wiesz w jaki sposób działa wirus HIV? Jeśli byś zajrzał do książki raz na jakiś czas to byś się dowiedział że to nie takie hop siup bo wirus non stop się mutuje. Nawet jakby był taki lek to nie opłaca się tego trzymać w tajemnicy, bo i po co? Żeby na tym nie zarobić? Pomyśl ilu jest zarażonych i pomnóż razy cenę leku; )

No ale powiedzmy że twoja teoria się zgadza - dlaczego cena gumek miała by spaść albo ich sprzedaż? Przecież gumki nie kupuje się tylko po to żeby nie zarazić się ;p ale to chyba wiesz
Co do innych leków, też wyssane z palca - mając opatentowany skuteczny lek nie wypuściłbym go na rynek żeby inni producenci się wzbogacali? Chyba więcej zarobisz gdy wszyscy kupią tylko twój produkt a nie będą kupować inne leki od kilku innych producentów?

Ahh jak ja kocham te teorię spiskowe ;p



Potroluje Cię trochę czy jak to się tam gada..

Na tej samej zasadzie jest z autami na wodę...niby odkryto..niby sensacja...a ni ma.. dlaczego? Bo potentaci naftowi by zbankrutowali... i nie byłoby wojen o rope...hehe
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-09-10, 9:19
@lp.citsiadas
1. Pics or didn't happen
2. Jeśli tak to ująć, to przynajmniej MOJA stara nie sępi ode mnie kasy i już dawno powiedziała prawdę o Mikołaju i bocianie.
Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-09-10, 9:51
Ale pierdolicie głupoty o tym AIDS i Hiv. Są przeróżnego rodzaju leki, które chamują rozwój wirusa. Moja ciotka pracuje w Stanach w firmie farmaceutycznej, która zajmuje się lekami na zapalenie wątroby typu c i hiv'em. Są leki, przy których wirus jest nieszkodliwy dla człowieka i osoba zakażona może sobie żyć normalnie, tylko ceny są mega zaporowe. Szczegółów nie będę przytaczał bo nie mam czasu, ale HIV nie jest już śmiertelnym wirusem i to od kilku lat. Firmy nie pozwolą by był to lek ogólnodostępny, ponieważ firma farmaceutyczna jeżeli wyleczy, to traci klienta. Opłaca się leczyć, aniżeli wyleczyć.
Zgłoś
Avatar
Putis 2013-09-10, 18:29
KrisCFC napisał/a:



Potroluje Cię trochę czy jak to się tam gada..

Na tej samej zasadzie jest z autami na wodę...niby odkryto..niby sensacja...a ni ma.. dlaczego? Bo potentaci naftowi by zbankrutowali... i nie byłoby wojen o rope...hehe



Nie mylmy głupoty z trollingiem Co do auta na wodę - wymyślił coś takiego Polak ale co ciekawe nikt na razie się tym nie zainteresował - chociaż typ kontaktował się z rządem Ale ale wracając do tematu.. poczytaj o Nissanie Leaf, który jest samochodem elektrycznym produkowanym na skalę masową więc gówno prawda że ktoś coś blokuje ;p Niektórych rzeczy nie da się zatrzymać, to tylko kwestia czasu jak elektryki pojawią się na naszych drogach, już teraz Nissan Leaf się całkiem nieźle sprzedaje. Aczkolwiek brzydkie to jak cholera
Zgłoś
Avatar
Nidrax 2013-09-10, 18:39
phantasmagoria napisał/a:

Zaraźmy papieża HIV.
Szczepionka znajdzie się w trzy dni z boską pomocą.



Zjebałeś, bo szczepionkę już odkryto i wymaga jedynie dalszych testów i ewentualnego dopracowania, więc jak już, to w dowcipie nie powinna być szczepionka, a lek...

Cytat:

Zespół naukowców z University of Western Ontario i firmy Sumagen Canada ogłosił pełen sukces przeprowadzanych testów. Podana pacjentom szczepionka SAV001-H u żadnego z nich nie spowodowała efektów ubocznych.

Zastosowana przez badaczy metoda jest niemal identyczna z tą, jaką stosuje się w szczepionkach przeciwko grypie, polio, wściekliźnie czy WZW typu A. Do tej pory naukowcy nie znali mechanizmów, które pozwoliłyby na "rozbrojenie" wirusa HIV i podanie jego osłabionej postaci do organizmu człowieka. Tym razem Kanadyjczycy zmodyfikowali genetycznie wirusa HIV tak, że nie wywołuje on AIDS, co potwierdziły dodatkowe badania. Wiele wskazuje, że szczepionka SAV001-H faktycznie jest skuteczna.

Testy kliniczne rozpoczęły się w marcu 2012 r. i trwały do sierpnia bieżącego roku. W całej grupie poddanej testom - zarówno mężczyznom, jak i kobietom w wieku od 18 do 50 lat, nie wykryto żadnych poważnych skutków ubocznych. Odnotowano gwałtowny wzrost przeciwciał, choć nie wiadomo jaki charakter miała wywołana odpowiedź immunologiczna. Ta ma zostać zbadana w drugiej fazie testów.

Firma Sumagen zaciera ręce i szykuje się, że najpóźniej za 3 lata na rynku może pojawić się pierwsza szczepionka przeciwko wirusowi HIV.

Czytaj więcej na nt.interia.pl/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-szczepionka-pr...

Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-09-10, 19:48
@ zagiel1111

jesli juz to chodzi o Walijczykow oni sie zabawiaja z owcami a nie Szkoci zjebales
Zgłoś