18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
fdM 2012-06-09, 20:10 2
Założyła barwy Polski i się sponiewierała jak rasowy menel.. smucą mnie takie obrazki. Nie wiem co myśleć o tych wszystkich flagach na ulicach, z jednej strony cieszy eksponowanie symboli narodowych (ale gdzie te wszystkie flagi były 11 Listopada?) a z drugiej strony najebani pozerzy z flagami Tyskie 2012..
Zgłoś
Avatar
Waki 2012-06-09, 20:20 1
ona się nie najebała tylko za dużo spermy na raz łyknęła, pomieszało się z jajecznicą z rana i oranżadą z komunii i tragiedia gotowa
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2012-06-09, 20:21
Dziewczynom nie wypada się tak upodlić.
Zgłoś
Avatar
marna 2012-06-09, 21:41
barszczzuszkami napisał/a:

Dziewczynom nie wypada się tak upodlić.



chłopcom też nie.
ale z drugiej strony, wszystko jest dla ludzi przecie
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-06-09, 21:42 1
No i szalik pobrudziła
Zgłoś
Avatar
a................n 2012-06-09, 23:50 1
Oh shit, mam identyczne buty...
Zgłoś
Avatar
WuZuDu 2012-06-10, 0:05 3
@up
Też tak upierdolone?
Zgłoś
Avatar
marcino0o_pl 2012-06-10, 0:21 2
biedna kierpce upierdoliła
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-10, 11:52 1
Różnica jest zwykle taka, że facet po zgonie gdy mu ktoś wypomni powie: 'o kuuuuuuurwa najebałem się jak świnia, no ale ze mnie chlor' czy coś w tym stylu.
Kobieta natomiast zwykle po takiej sytuacji zaczyna się bronić na różne pojebane sposoby 'że ja to normalnie nie pije' 'że mnie ktoś upił' 'że to że tamto, a w ogóle to ja świetojebliwa jestem i abstynentka'.
Dlatego najebana laska zawsze będzie powodem do zniesmaczenia i śmiechu bo nie przyjmie faktu, że się zeszmaciła z godnością na klatę tylko zacznie się wykręcać
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2012-06-10, 16:21
Umyć, wyruchać, umyć!
Zgłoś
Avatar
Piromanx 2012-06-10, 16:24
@BarnabaTheDog: Mistrzowski komentarz!
Zgłoś
Avatar
Szczepus 2012-06-10, 23:54
Dzisiaj z kumpel przy strefie kibica kręciliśmy beke z Hiszpanów którzy pili Specka mocnego... Sądzę iż do koncertu nie dotrwali bo nie wiedzieli na co się porywają Ale i tak szacun dla nich za świetną zabawę i atmosferę jaka wprowadzają w Gdańsku!
Zgłoś
Avatar
BunnyBaks 2012-06-11, 0:09
BarnabaTheDog napisał/a:

Niekoniecznie. Mogą to też być dziewczyny z obcego kraju, które próbowały dotrzymać kroku Polakom. Ludzie z zachodu nigdy nie dają rady.

Druga sprawa. Kurwa, gościu, tylko mi tu nie pierdol, że nigdy nie zezgonowałeś. Co więcej, używanie zwrotu "tego szczebla społecznego" sugerowałoby, że jesteś jakimś arystokratą lub chociaż nabyłeś wykształcenie. Gówno, nawet interpunkcji nie znasz. Zatem, stul mordę i wracaj do Paulo Coelho.



Nie chce się wpierdalać w gary ale ta jedna ma na sobie szalik Polski. Niestety :/

BarnabaTheDog napisał/a:

Niekoniecznie. Mogą to też być dziewczyny z obcego kraju, które próbowały dotrzymać kroku Polakom. Ludzie z zachodu nigdy nie dają rady.

Druga sprawa. Kurwa, gościu, tylko mi tu nie pierdol, że nigdy nie zezgonowałeś. Co więcej, używanie zwrotu "tego szczebla społecznego" sugerowałoby, że jesteś jakimś arystokratą lub chociaż nabyłeś wykształcenie. Gówno, nawet interpunkcji nie znasz. Zatem, stul mordę i wracaj do Paulo Coelho.



Nie chce się wpierdalać w gary ale ta jedna ma na sobie szalik Polski niestety :/
Zgłoś