18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
derley1 2012-06-09, 16:51 7
telewizor i alkohol to główna rozrywka tego szczebla społecznego który zobrazowany jest wyżej
Zgłoś
Avatar
BarnabaTheDog 2012-06-09, 16:59 207
Niekoniecznie. Mogą to też być dziewczyny z obcego kraju, które próbowały dotrzymać kroku Polakom. Ludzie z zachodu nigdy nie dają rady.

Druga sprawa. Kurwa, gościu, tylko mi tu nie pierdol, że nigdy nie zezgonowałeś. Co więcej, używanie zwrotu "tego szczebla społecznego" sugerowałoby, że jesteś jakimś arystokratą lub chociaż nabyłeś wykształcenie. Gówno, nawet interpunkcji nie znasz. Zatem, stul mordę i wracaj do Paulo Coelho.
Zgłoś
Avatar
Fazer6 2012-06-09, 17:58 4
napaleni kibice juz tak maja...
Zgłoś
Avatar
~Ludomir 2012-06-09, 18:03 1
Krzyczała gooooooool! i rzygła.
Zgłoś
Avatar
qrukis 2012-06-09, 18:16 30
ja bym ją umył i wyruchał
Zgłoś
Avatar
Black271 2012-06-09, 18:34 5
BarnabaTheDog napisał/a:

...Gówno, nawet interpunkcji nie znasz. Zatem, stul mordę i wracaj do Paulo Coelho.



Paulo Coelho by powiedział: mędrkowanie głupców jest jak stawianie kloca na czole cygance - przej***ne!

qrukis napisał/a:

ja bym ją umył i wyruchał



Jaki esteta się znalazł, myć mu się jeszcze chce, jakby żaden sklep nie miał papierowej torby!

A ja tam rozumiem dziewczynę, też mnie zemdliło jak obejrzałem drugą połowę meczu z Grecją
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-06-09, 18:54 1
BarnabaTheDog, dziewczyny z obcego kraju w szaliku Polski?
"Dziewczyny z innego kraju" to pewnie by piły to co dają w strefie kibica, czyli specjalnego 3,5% carlsberga. Tym się raczej nie upijesz. No i wątpię, żeby ktokolwiek zostawił gościa z obcego kraju ot pod barierką w takim stanie. Się pewnie przyszwędały i zalały pałę wódą pitą na szybko pod sklepem. Zresztą chuj z tym. Śmiechłem.
Zgłoś
Avatar
Dusz 2012-06-09, 18:55 2
I Orzełek w rzygowinach... pięknie się rodacy bawią
Zgłoś
Avatar
Skowoo 2012-06-09, 18:57
no proszę kurwa, kolejne "kobiety wyzwolone XXI wieku"...
Zgłoś
Avatar
robson101 2012-06-09, 18:58 4
zaraz sie okaże że na sadolu nikt sie nigdy nie pospawał jak sie schlał ...
Zgłoś
Avatar
BarnabaTheDog 2012-06-09, 19:12 1
@Roszp

Wyszedłem wczoraj wieczorem na Stare Miasto i Nowy Świat w Warszawie, obejrzeć co się dzieje. Wszyscy równo najebani, śpiewający, widziałem jedną bójkę, ale szybko panów spakowano do suk. Dla mnie? Sympatycznie. Grecy w Polskich szalikach, Polacy obwiązani flagami Grecji. Tylko Rosjanie jakieś takie kaprawe mordy.
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-06-09, 19:13 1
Umyję ją i będzie moja - znaleziona nie kradziona!
Zgłoś
Avatar
juki 2012-06-09, 19:18
BarnabaTheDog napisał/a:

Niekoniecznie. Mogą to też być dziewczyny z obcego kraju, które próbowały dotrzymać kroku Polakom. Ludzie z zachodu nigdy nie dają rady.

Druga sprawa. Kurwa, gościu, tylko mi tu nie pierdol, że nigdy nie zezgonowałeś. Co więcej, używanie zwrotu "tego szczebla społecznego" sugerowałoby, że jesteś jakimś arystokratą lub chociaż nabyłeś wykształcenie. Gówno, nawet interpunkcji nie znasz. Zatem, stul mordę i wracaj do Paulo Coelho.



Touche!
Zgłoś
Avatar
u................x 2012-06-09, 19:45 3
fajne nozki ;P
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie