18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
Strefy halal itd
bobberman • 2014-05-05, 0:40
Pracuję w pewnej firmie zajmującej się instalacją i serwisem urządzeń wykorzystywanych m.in. w kuchniach. Ostatnio z kumplem byliśmy na serwisie w firmie, która robi normalną szamę, ale mają też dział halal. Mają oddzielną kuchnię, sprzęty przeznaczone tylko dla ciapaków. Najbardziej rozjebało mnie to, jak wchodzę do pomieszczenia gdzie stoją kostkarki do lodu i widzę maszynę z karteczką "tylko HALAL". Myślę, kurwa, co to za różnica skoro woda doprowadzona z tego samego kranu co do reszty kostkarek. Zapytałem typka, który tam pracuje po co cały ten cyrk. Okazało się, że mogą tego dotykać tylko wyznaczone osoby.
Kolejną ciekawą sytuacją było jak kucharz przyrządzał jakiś kawał mięsa. Piekło się to na elektrycznym grillu, gość założył lateksową rękawiczkę żeby to mięso przełożyć na tacę, wymienił rękawiczkę żeby posmarować to musztardą, znów zmienił żeby posypać przyprawami, znów zmienił żeby obrócić na drugą stronę i tak zmieniał i zmieniał i zmieniał aż wyszedłem bo skończyłem serwis. Pojebane to jest i boję się pomyśleć co będzie gdy dalej będziecie się stołować w jebanych kebsach. Trzeba się rozmnażać bo pożre nas ciapacka plaga...
Zgłoś
Avatar
malinqs 2014-05-05, 13:12
kutasa do łapy bym nie podał
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-05-05, 13:13 7
Rzeczywiście straszne, kucharz dba o higienę w miejscu pracy. To już lepsza jadłodajnia nie-halal, gdzie kucharz drapie się po spoconej dupie, a potem tą łapą nakłada twój obiad. Jak nie macie z czym walczyć, to zacznijcie ze swoją głupotą, wystarczy na kilkadziesiąt lat.
Zgłoś
Avatar
TalleyrandM 2014-05-05, 13:33 8
To ja opowiem inna sytuacje.Kumpel pracował w pewnej restauracji z burgerami, w której dostępne są również burgery z mięsa halal, tylko trzeba wcześniej zamówić. No i przyszły 3 ciapate, ale okazało się że są tylko 2 kotlety halal. Mój kumpel i kucharz doszli do wniosku , że i tak się nie kapną i dali 3 burger normalny
Zgłoś
Avatar
szopenfeldziarz 2014-05-05, 13:54
TalleyrandM napisał/a:

To ja opowiem inna sytuacje.Kumpel pracował w pewnej restauracji z burgerami, w której dostępne są również burgery z mięsa halal, tylko trzeba wcześniej zamówić. No i przyszły 3 ciapate, ale okazało się że są tylko 2 kotlety halal. Mój kumpel i kucharz doszli do wniosku , że i tak się nie kapną i dali 3 burger normalny


O matko, ależ klawy numer wycięli tym muzułmanom.

Ja pierdolę, niech ci następnym razem mechanik lewe opony założy, albo w barze niech ci ruskiego spirytusu zamiast wódki naleją.

Takie pierdolenie o tym, że niby "muzlimy gorzej chrześcijan u siebie traktują". No to powyższe zachowanie jest właśnie na poziomie takiego muzlima z Bliskiego Wschodu.
Zgłoś
Avatar
Grochu89 2014-05-05, 14:54
Dotykałeś tej maszyny?
Zgłoś
Avatar
RLTW 2014-05-05, 16:10 1
Kurwa, co wy macie do tych kebabów? Danie jak danie, do tego całkiem smaczne. Pierdolicie od rzeczy o jakimś zatrudnianiu, dozbrajaniu, czy ki chuj, a jeszcze nigdy nie widziałem, żeby w budzie z kebsem siedział ciapak. Według waszego pojebanego rozumienia jak kupuję pizzę to dozbrajam włoską mafię, a jak gulasz to węgierską? Nie żebym bronił ciapatych, sam bym najchętniej caly wschód wystrzelił w kosmos, ale co ma to, ze dam zarobić znajomemu panu Józiowi z pobliskiej budy z kebsem, który uczciwie pracuje, ma wspólnego z dozbrajaniem kozojebców?
Zgłoś
Avatar
D................t 2014-05-05, 16:13
No i rozwiązanie mamy na tacy. Przestać serwować w Europie jakieś religijnie zmyślne dania to Muslimy i Żydzi pomrą z głodu
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-05-05, 17:00
Znajdźcie mi jakąś restaurację tylko dla Żydów albo tylko dla Arabów, to pójdę tam i zażądam obsłużenia, wszystko nagram.
Zgłoś
Avatar
szopenfeldziarz 2014-05-05, 17:41
RLTW napisał/a:

(...) a jeszcze nigdy nie widziałem, żeby w budzie z kebsem siedział ciapak.


Coooooooo? Ja znam ledwo kilka knajp, gdzie cała obsługa dobrze zna polski.
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-05-05, 19:45
elBiaauawy napisał/a:

@UP
Że co?



ze gowno

jeden - zero
Zgłoś
Avatar
DreD4000 2014-05-05, 21:42
Mam tylko jedno do powiedzenia: "JEDZĄC KEBABA OSIEDLASZ ARABA!!!"
Zgłoś
Avatar
kacimierz 2014-05-05, 22:49
Pocieszający jest fakt, że polak kombinator napisze, że to żarcie halal a zrobi to jak każdą inna szamę w międzyczasie mieszając jeszcze ręką w jajcach a potem taki turban jebany i tak to wpierdoli.
Zgłoś
Avatar
bobberman 2014-05-10, 13:28
Musiałem dotykać tych maszyn prowadząc serwis bo nie działają na podczerwień czy inne gówno więc chuj strzelił ich halal. Nie chodzi o walkę z kebabami tylko o to, że jak Polak prowadzi restaurację czy bar "kebab" to sanepid i urząd skarbowy tak umilą mu życie, że musi zamknąć albo sprzedać ciapakowi, który jest zwolniony z podatku ze względu na to, że imigrant i w ogóle jebana unia, a ostatnio nasz rząd podpisał ustawę ułatwiającą osiedlanie się imigrantów także nim się obejrzymy zaleje nas fala ukraińców, turasów i innego chujowstwa.
Zgłoś