18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Strefy halal itd
bobberman • 2014-05-05, 0:40
Pracuję w pewnej firmie zajmującej się instalacją i serwisem urządzeń wykorzystywanych m.in. w kuchniach. Ostatnio z kumplem byliśmy na serwisie w firmie, która robi normalną szamę, ale mają też dział halal. Mają oddzielną kuchnię, sprzęty przeznaczone tylko dla ciapaków. Najbardziej rozjebało mnie to, jak wchodzę do pomieszczenia gdzie stoją kostkarki do lodu i widzę maszynę z karteczką "tylko HALAL". Myślę, kurwa, co to za różnica skoro woda doprowadzona z tego samego kranu co do reszty kostkarek. Zapytałem typka, który tam pracuje po co cały ten cyrk. Okazało się, że mogą tego dotykać tylko wyznaczone osoby.
Kolejną ciekawą sytuacją było jak kucharz przyrządzał jakiś kawał mięsa. Piekło się to na elektrycznym grillu, gość założył lateksową rękawiczkę żeby to mięso przełożyć na tacę, wymienił rękawiczkę żeby posmarować to musztardą, znów zmienił żeby posypać przyprawami, znów zmienił żeby obrócić na drugą stronę i tak zmieniał i zmieniał i zmieniał aż wyszedłem bo skończyłem serwis. Pojebane to jest i boję się pomyśleć co będzie gdy dalej będziecie się stołować w jebanych kebsach. Trzeba się rozmnażać bo pożre nas ciapacka plaga...
Zgłoś
Avatar
blizniak 2014-05-05, 1:14 10
dobrze gadasz piwko za ostatnie zdanie
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-05-05, 1:16 7
Dziwne tylko dlaczego takie jadłodajnie przystały na to. Przecież gdyby wszystkie restauracje powiedziały NIE, to ciapaki może by z głodu wyzdychały.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-05-05, 1:56 101
@UP
W tym rzecz, że jest ich teraz tylu, że to się musi opłacać.
Z drugiej strony pomyślcie tylko. Gdyby nie pierdolona poprawność polityczna i zamykanie mord ludziom można by sobie założyć np. pub i na wejściu dać napis "nie dla cyganów" lub jakąś knajpę z napisem "stop ciapatym". Wówczas może nie przyszli by ciapaci czy cyganie, ale powiedzcie, kto z was nie wpadłby do mojego pubu nie dla cyganów? Wszyscy byście siedzieli i zbijali mi piątki. No, może nie JesusChytrus, bo to orędownik anala i gówniak, który nie wie co dobre.
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-05-05, 2:22 8
kurwa a mialem taka nadzieje ze robia ich tam w chuja i spod szyldu halal sprzedaja normalne swinie...

@SQT poza tym mamy pierdolony kapitalizm, kazdy chce grabic do siebie, ludzie wyznajacy kult jednostki i rodziny to faszysci, kazdy ma w dupie spoleczenstwo, autorytety tancza na lodzie albo sie kuriwa w mtv to czemu sie dziwic?

ja bede glosowal na Korwina bo tylko on teraz moze cos zmienic, spojzcie na historie UKIP i pana Blooma w UK
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-05-05, 2:31 1
@UP
Że co?
Zgłoś
Avatar
szopenfeldziarz 2014-05-05, 9:24
elBiaauawy napisał/a:

(...)pub i na wejściu dać napis "nie dla cyganów" lub jakąś knajpę z napisem "stop ciapatym". (...)


Do pubu z takim napisem przyszłoby ci wkrótce takie łyse bydło, że zrobiliby ci większy chlew niż cygański tabor tuż po wojnie.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-05-05, 10:46
ciapaki się kamieniami podcierają i nie myją łap. Dlatego je się u nich wyłącznie lewą ręką(moja żona uwielbia czytać o uciśnionych europejkach w krajach islamskich stąd wiem).

Smacznego kebabożercy
Zgłoś
Avatar
q................x 2014-05-05, 12:01 1
hallal akbar
Zgłoś
Avatar
k................e 2014-05-05, 12:08
@nowynick - temu też od zawsze marzy mi sie pozbawienie ich lewych rąk. ^^
Ponoć też nie mogą dotykać stopami podłogi, gdy siedzą na kiblu. ;p
Zgłoś
Avatar
kierownikmasarni 2014-05-05, 12:28 1
Jak się ich nie da załatwić to trzeba zrobić to sposobem:

Dzwoń do chińczyka, kup kontener jednorazowych rękawiczek, sprzedaj ciapaką, za zarobione pieniądze kup następne dwa kontenery itd.

Jak będziesz miał wystarczająco dużo kasy kup sobie wyspe jak najdalej się da na i żyj na totalnej wyjebce.

A i koniecznie powiedz chińczykowi niech rękawice wysyła razem z transportem świń - tak żeby mieć czyste sumieie.
Zgłoś
Avatar
M................f 2014-05-05, 12:30 3
Czemu się godzą na to? A czemu ludzie w Polsce tyrają cały miesiąc za 1200 zł do łapy? Ponieważ zawsze znajdzie się ktoś kto i tak otworzy taka kuchnie lub przyjdzie za taką kasę tyrać. I kółeczko się zamyka. To ty się musisz dostosować do społeczeństwa, a nie ono do ciebie. No chyba, że jesteś Adim H. to wtedy mamy odwrotną sytuację.
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2014-05-05, 12:36
Kupując kebaba, osiedlasz araba!
Zgłoś
Avatar
kierownikmasarni 2014-05-05, 12:37 1
Prawda jest taka że w UK dużo wielkich firm należy do kozojebców - angole dali się wyruchać bez mydła ciesząc jape jacy oni to nie zajebiści bo siedzą na kierowniczych stanowiskach z tym że większość z nich nie wie że właściciel firmy ma kochanke z brodą.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-05-05, 13:06
Kurwa musiałem 2 razy przeczytać żeby zajarzyć o co ci chodziło to znaczy, że albo dziś mam jakiś słabszy dzień i ciężko kapuje, albo ty kurwa jakoś piszesz od chuja story... dalej nie jestem pewien czy na pewno dobrze zrozumiałem... przecież te kurwy ciapackie to największe brudasy świata i wiem co mówię bo znam kilku ludzi pracujących w hotelach i to w takich lepszych o ile nie najlepszych i każdy z nich mówi to samo, że ciapackie kurwy zawsze zostawiają taki syf, że to się w pale nie mieści. Nie mam pojęcia zielonego o co tym ciapackim kurwom zapierdala i nawet nie chce wiedzieć... wiem tylko tyle, że jak widzę jakiegoś ciapaka na ulicy to omijam go szerokim łukiem a chciałbym jeszcze zauważyć, że odróżniam ciapackie kurwy od normalnych ciapaków co może być dla niektórych szokiem, ale dla mnie ciapak, który pochodzi np. z indi to najczęściej pogodny chujek machający na przywitanie z 20 metrów gdy cię zauważy i do takiego ciapaka ja osobiście nie mam nic tak jak i on nie ma nic do mnie bo nie jest on pokurwionym islamem... co nie zmienia faktu, że oni wszyscy są brzydcy jak jasny skurwysyn i nie mam pojęcia co nawet brzydnie panienki w nich widzą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie