18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Strikeforce Nashville Brawl
evoola • 2012-05-23, 20:47
Do afery doszło po walce partnera treningowego Nicka Diaza Jake Shieldsa z Danem Hendersonem z tego samego teamu, gdy Jason "Mayhem" Miller wparował do octagonu i sprowokował zajście domagając się ponownego pojedynku z Shieldsem. Zarówno jeden jak i drugi (Diaz, Miller) mają w tym spory udział. Wszystko to działo się na oczach kilku milionów widzów stacji CBS, która zszokowana przerwała nadawanie po dłuższej chwili. Awantury na imprezach sportowych zdarzają się często, ale w przypadku MMA jest to rzadkość a dodatkowo ten sport ściąga uwagę mediów, które momentalnie nagłaśniają takie incydenty nie wspominając już o konkurencji (UFC), która wykorzystała to momentalnie - potępiając zajście.
źródło: www.fightsport.pl
Zgłoś
Avatar
Panek898 2012-05-25, 1:04
Bili się kto pierwszy za rucha jego zwłoki
Zgłoś
Avatar
Neuromancer_PL 2012-05-25, 2:27 1
Kurna , to chyba z 2 lata temu było. UFC tak potępiło Strikeforce że ich wykupili ^^
Zgłoś
Avatar
Farmerx 2012-05-25, 4:25
Idioci, po co to zdejmowali z anteny? Jak by dobrze to rozegrali to rating by im w chuj w górę poleciał
Zgłoś
Avatar
evoola 2012-05-25, 8:16 1
dwakilo napisał/a:



Kurwa! Co to za bełkot? Kto kogo zaatakował? Nie rozumiem.



To już pretensje do dziennikarzy Fightsport.pl.
Tak dla wyjaśnienia:
Jake Shields (tego wieczoru walczył z Danem Hendersonem) jest partnerem treningowym Nicka Diaza. Mayhem to ten z czerwoną plamą na głowie. Kapiszi?
Zgłoś
Avatar
zaba711 2012-05-25, 12:49
Tak więc jako ekspert od wszystkiego tak jak Hołdys śmiem stwierdzić że wina jest po stronie asfaltu który prowadziły mały wywiad po walce (ten z mikrofonem), bo oczywiście jak nie wiadomo czyja wina to czarnucha musi być !
Zgłoś
Avatar
Mattis 2012-05-25, 15:50
Cytat:

Oddajmy teraz głos ekspertom z portalu Sadistic, niech wypowiedzą się jak doszło do zamieszek i kto jest temu winny.



Witam!
Jestem ekspertem ds. MMA. Czekam na Państwa pytania.
Zgłoś
Avatar
viktorx 2012-05-25, 22:04
Mayhema uwielbiam, pomimo, że na szczycie on nie jest o jeden z moich ulubionych zawodników i specjalnie dla niego jutro obejrzę undercard na UFC, czego zazwyczaj nie robię.

Ogólnie filmik stary raczej, o całej sytuacji pierwszę słyszę, ale Mayhem ma tu jeszcze czerwone włosy i skoro UFC to konkurencja to w takim razie Zuffa jeszcze Strikeforce nie wykupiła.
Zgłoś
Avatar
evoola 2012-05-26, 10:39
viktorx,

Tak, to stara sytuacja, sprzed jakichś 2 lat, może mniej. Ostatnio sobie o niej przypomniałam i postanowiłam dodać filmik
Zgłoś