18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
B................r 2019-04-29, 20:25 4
Amerykanie to są wyluzowani ludzie. Nie to co u nas wieczny ścisk dupy o wszystko . Przypadkiem złamiesz zjebanie prawo 5 lat mają cie za kryminaliste . Sąsiad na sąsiada patrzy żeby kurwa tylko krzywda sie stała i donieść tam gdzie trzeba. Moze kurwa lepiej by było jak by te ciapate skurwysyny na nas natarły i rozjebały ten system
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-04-29, 20:41 1
8obcy pasazer na stromo
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2019-04-29, 20:55 30
BoBmaster napisał/a:

Amerykanie to są wyluzowani ludzie. Nie to co u nas wieczny ścisk dupy o wszystko . Przypadkiem złamiesz zjebanie prawo 5 lat mają cie za kryminaliste . Sąsiad na sąsiada patrzy żeby kurwa tylko krzywda sie stała i donieść tam gdzie trzeba. Moze kurwa lepiej by było jak by te ciapate skurwysyny na nas natarły i rozjebały ten system



Nie wiem, który kraj opisujesz ale u nas w Polsce wszystko w miarę normalnie.
Zgłoś
Avatar
igorzasty18 2019-04-29, 21:06 5
Nie ma chuja, koleś na codzień jest przedstawicielem handlowym albo kurierem patrząc na opanowanie i metodę prowadzenia samochodu.
Zgłoś
Avatar
Sadic 2019-04-29, 21:25 1
Skąd macie moje nagranie z wyjazdu do Radomia?
Zgłoś
Avatar
Catchcart 2019-04-29, 22:21 1
Tak się jeździ po Sosnowcu
Zgłoś
Avatar
lolczyslaf 2019-04-29, 23:44
Myślałem , że się rozpierdoli, więc byłem pewien, że się nie rozpierdoli. Nie zawiodłem się.
Zgłoś
Avatar
dziadzia12 2019-04-30, 11:41
Myślałem że dachowanie będzie
Zgłoś
Avatar
pankruk 2019-04-30, 23:39 1
BoBmaster napisał/a:

Amerykanie to są wyluzowani ludzie. Nie to co u nas wieczny ścisk dupy o wszystko . Przypadkiem złamiesz zjebanie prawo 5 lat mają cie za kryminaliste . Sąsiad na sąsiada patrzy żeby kurwa tylko krzywda sie stała i donieść tam gdzie trzeba. Moze kurwa lepiej by było jak by te ciapate skurwysyny na nas natarły i rozjebały ten system



Stary, wyluzuj. Polacy bywają spięci to fakt ale wynika to z zakodowanej gdzieś reakcji obronnej na trudne okresy w historii, przekazywanej z dziada pradziada. Amerykanie są wyluzowani bo nigdy nie musieli o nic walczyć tak zażarcie jak choćby nasi przodkowie. Beżowi to skrajność w drugą stronę, zresztą materiałów z ich praktyk na tym portalu nie brakuje, tego byś chciał?
Zgłoś