18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Strona mosadu padła
kolborano • 2013-03-23, 18:07
Avatar
Roszp 2013-03-24, 14:35 2
W Excelu bardzo łatwo schować exploit, myślę że to prędzej w tę stronę akcja przewidziana.
Zgłoś
Avatar
G................n 2013-03-24, 14:40 5
Szukałem Michnika na tej liście agentów zydowskich ale o dziwo nie znalazlem
Zgłoś
Avatar
Cirion 2013-03-24, 14:42 3
@up

No to już wiadomo, że to fałszywka.
Zgłoś
Avatar
virusotron 2013-03-24, 14:43
A elektrownie w iranie jak zarazili... poprzesz klucze usb bo ktoś podpinał sobie taki klucz w chacie a potem podpinał w pracy.... dlaczego sie tak nie robi to wyjasniac nie bede.
Zgłoś
Avatar
WinterWolf 2013-03-24, 14:44 2
zapraszam na strone WWE ( why we protest) nieoficjalnie haktywisci maja tam posiadowy itp itd. jak bedziecie sledzic tematy i IRC to sami sie przekonacie. To byla dobra operacja.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-03-24, 14:46 2
Gracjan napisał/a:

Szukałem Michnika na tej liście agentów zydowskich ale o dziwo nie znalazlem


Michnik prędzej agent sowiecki. Jego ojciec Ozjasz Szechter na pewno a on sam to chuj wi
Zgłoś
Avatar
G................n 2013-03-24, 15:23
NSZowiec napisał/a:


Michnik prędzej agent sowiecki. Jego ojciec Ozjasz Szechter na pewno a on sam to chuj wi



Puknij sie w łeb. Rozumiem dlaczego Michnik uważa polaków za idiotow...
Zgłoś
Avatar
Yamissek 2013-03-24, 15:44
blablabla, mossad srosad
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-03-24, 15:46 4
Gracjan napisał/a:



Puknij sie w łeb. Rozumiem dlaczego Michnik uważa polaków za idiotow...


Ozjasz Szechter był głęboko związany z przedwojenną PPR, która była uznana za partię antypolską, prosowiecką itd. I był jej czynnym członkiem. Aaron Szechter (adaś Michnik) był powiązany z PZPR a jego braciszek Stefan był sędzią komunistycznym w powojennej komunistycznej Polsce. Sam się puknij w łeb albo szczymryj
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-03-24, 16:02
Są numery do tajnych agentów? Dawać je i dzwonimy na każdy o 20:00 i strzelamy w łeb każdemu, kto odbierze.
Zgłoś
Avatar
thoruus 2013-03-24, 16:36


Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-03-24, 18:35 1
Bongman jak zwykle broni swoich.
Zgłoś
Avatar
kitsun 2013-03-24, 19:36
1. Bongman ma rację - takich danych nie trzyma się na serwerach widocznych z sieci, właśnie, żeby uniknąć takiego przypadku. Myślicie, że gdyby "tak łatwo" dało się wykraść dane Mossadu, to Iran nie zapłaciłby jakiejś ruskiej czy chińskiej grupce, żeby je uzyskać (w dodatku w tajemnicy)?
2. Jeśli odpaliliście pliki na swoich kompach, to podziwiam odwagę! Ciekawe jaki wam się syf doinstalował...
Zgłoś
Avatar
donzor 2013-03-24, 19:44 1
@Bongman

Nie zgodzę się z Tobą, że Mossad, to najlepsza agencja wywiadowcza...faktem jest, że są skuteczni, znajdą każdego na drugim końcu świata, przysypanego liśćmi, oddychającego przez słomkę i zlikwidują go, to prawda. Ale najlepszą agencją wywiadowczą jest ta, o której się nie mówi, a o Mossadzie jest głośno.
Zgłoś
Avatar
lubię_piwo 2013-03-25, 12:49
jak dla mnie cała ta lista to jedna wiela ściema. może i sam atak miał miejsce, ale serwery obsługujące oficjalne strony organizacji nigdy nie są powiązane z bazami danych dotyczącymi "pracowników". często jest w stopce dopisek o tym, że te serwery nie są w żaden sposób ze sobą powiązane.
poza tym, po jaką cholerę ktoś skopiwał te same dane po kilka razy, jedno pod drugim? :wink:
Zgłoś