18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Strona mosadu padła
kolborano • 2013-03-23, 18:07
Avatar
BongMan 2013-03-23, 18:39 26
Nie wydaje mi się żeby Mossad, który uchodzi za najlepszą agencję wywiadowczą na świecie, trzymał dane swoich agentów na serwerze, na który można się włamać jakaś ciotunia w brylach i z kręconymi włoskami.
Zgłoś
Avatar
kolborano 2013-03-23, 18:45 3
mnie też sie to wydaje mało prawdopodobne acz nie ma zabezpieczeń nie do złamania
Zgłoś
Avatar
zatizdig 2013-03-23, 19:04 14
Dzięki, za link. Teraz będę wiedział kto u mnie w robocie jest z Mossadu...
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-03-23, 19:07 4
Żaden szanujący się wywiad nie trzyma danych swoich agentów na podpiętych do sieci urządzeniach, chyba, że są to dane specjalnie sfałszowane lub mające na celu skompromitowanie niewygodnych członków danego wywiadu. Zapewne nawet polaczki trzymają swoje dane na dyskietkach wielkości drogiego biurka zamkniętych w schowku na mopy.
Zgłoś
Avatar
kolborano 2013-03-23, 19:11
no to może to nie agenci a pracownicy/ urzędnicy skądś te dane "czegoś" mają dla mnie sprawa jest dziwna jeszcze pod względem tego że cała akcja ma się dopiero odbyć w kwietniu a tu już niby jest info
Zgłoś
Avatar
odyn82 2013-03-23, 19:45 7
widze sami spece od wywiadu na sadolu...
Zgłoś
Avatar
maverx 2013-03-23, 20:58 1
nie trzeba byc specem, wystarczy logicznie pomyslec. nawet na stronie polskiego wywiadu jest info, ze zadne tajne informacje nie sa dostepne na serwerze strony informacyjnej, ona jest nawet zamieszczona na jakims komercyjnym hostingu. a podejrzewam ze bardziej tajne rzeczy nawet nie sa dostepne z sieci internet, ale specem nie jestem ;]
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-03-24, 8:34 1
@up
Wszystko to bardzo rozsądnie brzmi i tak powinno być, ALE wszędzie pracują tylko ludzie, większość ludzi jest głupia, więc i w takiej agencji ktoś głupi mógł umieścić te dane na serwerze podpiętym do sieci. Nie zdziwiłbym się gdyby z polskich agencji można by było wykraść takie dane, skoro nawet strony urzędów państwowych nie mają prawidłowych zabezpieczeń.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-03-24, 10:31 5
@up
hasło 12345 nie jest dobrym zabezpieczeniem?
Zgłoś
Avatar
D................2 2013-03-24, 11:19
Ja pamiętam w Polsce jak była akcja kiedy któraś z telewizji odwiedziła punkt nie pamiętam czy to był gopr czy topr i rozmawiali z dyspozytorką . Za dyspozytorką była wielka tablica z loginem i hasłem użytkownika ,które służy do wysyłania helikoptera w dany rejon. Szczęście ,że nikt tego nie wykorzystał bo ktoś zwrócił uwagę i pozmieniali te dane:D
Zgłoś
Avatar
Songo Master 2013-03-24, 11:27 8
BongMan napisał/a:

Nie wydaje mi się żeby Mossad, który uchodzi za najlepszą agencję wywiadowczą na świecie, trzymał dane swoich agentów na serwerze, na który można się włamać jakaś ciotunia w brylach i z kręconymi włoskami.



Jakby nie było huj w dupę mossadowi Panie BongMan
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-03-24, 14:31 5
~BongMan A co ty tak tych żydów zawsze chwalisz i podziwiasz?
Zgłoś
Avatar
conrad303 2013-03-24, 14:32 4
btw. najlepszym wywiadem na swiecie jest GRU...
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-03-24, 14:34 11
Plecionkarz napisał/a:

~BongMan A co ty tak tych żydów zawsze chwalisz i podziwiasz?


Przecież to jest żydofil albo jakaś ukryta opcja żydowska
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie