18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
blyto90 2015-11-03, 13:51 16
Zajebalbym gnoja
Zgłoś
Avatar
StaraKacapka 2015-11-03, 17:13 33
I bardzo dobrze. Skończy sie popierdalanie tym gownem gdzie nie trzeba.
Zgłoś
Avatar
szatanozaur 2015-11-03, 17:27
Zamach na drony już nawet na boiskach. Nigdzie nie jest bezpiecznie.
Zgłoś
Avatar
Manowarrior 2015-11-03, 18:15 14
Tylko czekać aż ktoś pierolnie bombe z takiego np. nad jakimś stadionem w trakcie meczu.
Zgłoś
Avatar
miito97 2015-11-03, 23:18
To jest po prostu czyste skurwysyństwo. Rozjebać drona za kilkanaście tysięcy. Ale nie no przecież : "patrzcie koledzy trafie"
Zgłoś
Avatar
Srg_MM 2015-11-04, 0:02 1
To jest i tak nic

Byłem w 3 gimnazjum, remont szkoły boisko zaraz obok. Niefortunnie robotnicy chcąc donieść cokolwiek przechodzili przez nie. Akurat szedł majster kiedy miałem wybijać wolnego i kolega z przeciwnej drużyny podpuścił: Nie trafisz w tego gościa, podjąłem wyzwanie, oczywiście majstrowi nie chciałem nic zrobić, no to tuba ile sił i chuj poleciało prosto w niego....

Wiaderko z narzędziami mu z rąk wyleciało, pozbierał to chłopina, ja burak na ryju jak na gimbaze lipa

Obeszło się bez jazd ale przynajmniej robotnicy już przez boisko nie przechodzili

Tyle z moich wspomnień
Zgłoś
Avatar
Dareo 2015-11-04, 5:59 1
Grałem w liceum z kumplem na boisku przed szkołą, i jakaś baba szła, i akurat mój kolega strzelał karnego, nie trafił a ja tylko wzrokiem śledziłem najpiękniejszego headshota w życiu ale się potem rzucała krzyczała o JEZU O JEZUU, a potem groziła nam swoim synkiem hahaha
Zgłoś