18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Strzelane kości piszczelowej
k0gucik • 2014-05-07, 17:53
Po ponad 8 miesiącach trzymania gwoździa śródszpikowego w piszczeli można zaobserwować taki oto efekt.
Zaznaczam że kość nie jest zrośnięta w dalszym ciągu.
materiał własny

Zgłoś
Avatar
anionimek 2014-05-08, 13:30 1
a ja chciała bym zobaczyc filmik z amputacji fajnie by było
Zgłoś
Avatar
Paniczyk 2014-05-08, 14:02 3
@up
No to zrób.

Trzymaj piwko na szybszy powrót do zdrowia
Zgłoś
Avatar
benn1002 2014-05-08, 14:18 1
Kurwa, na sadolu im krótszy filmik tym dłuższy czas ładowania. Magia.
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-05-08, 14:34 1
pierwszy raz zrobiło mi się tak przykro z powodu filmiku na sadolu
Zgłoś
Avatar
G3ralt94 2014-05-08, 14:42 4
A ja chciałbym zauważyć, że autor sam nas odsyła do tematu o swojej nodze. Nie kazał adminom usunąć tematu, nie jest oburzony za co należy mu się conajmniej krata, a nie piwko.
Masz jaja k0gucik, że chcesz jeszcze po czymś takim wsiąść na motocykl, także życzę wytrwałości i szybkiego powrotu do jak najnormalniejszego życia.
Zgłoś
Avatar
grzybers221 2014-05-08, 14:49
Posłuchaj Andrzejrobert75, podobno różne cuda ta kobieta wyprawia, ale chirurgiem to ona raczej nie jest.
f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3448952
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-05-08, 15:16
Najefektowniejszego powrotu do zdrówka życzę !
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2014-05-08, 16:15
Każdy jest kowalem własnego losu ale to było ewidentne ostrzeżenie żeby jednak więcej nie wsiadać na motocykl. Sam bym chciał pozapierdalać takim ale wiem jakie są niebezpieczne jednoślady. Samochód jeszcze jakoś chroni i jest stabilny (do pewnego momentu) a motocykl to według mnie kamikadze.
Zgłoś
Avatar
fabian1910 2014-05-08, 16:49 1
k0gucik napisał/a:

@fabian1910 w poniedziałek jadę do szpitala na zabieg amputacji podudzia, który jest w 90% pewny. infekcja jest bardzo głęboko w kościach. noga jest na tyle zniszczona, że stoje obecnie przed wyborem między dożywotnim kalectwem (np. utykanie, w dużym stopniu ograniczone życie) i nie wiadomo jak długim leczeniem lub powrót do normalnego życia z protezą.



Ehh kurwa głupio wyszło ale 3maj sie masz ciężki wybór przed sobą. Widziałem zdjęcia masakra na upartego nie było co składać ale chyba lekarze walczyli bo młody jesteś. Ehh jak miałem jakieś 11 lat znalazłem komarka u prababci na wsi oczywiście po roku go doprowadziłem go do stanu w którym sie nadawał do jazdy i w tedy też zaraziłem sie pasja można sie śmiać ze śmieszne 50-55 km/h na godzinę itp ale dla na mnie zrobiło to wrażenie i poczułem to radość i przyjemność z jazdy,i czekałem tylko jak pojade na wieś i będę mógł robic mieszankę pogrzebać coś w nim i pośmigać ale teraz z tego musiałem zrezygnować bo wiadomo wielki chłop jestem a nie mam na tyle pieniędzy i czasu by kupi sobie jakiś jednośladowiec i zainwestować pod tym względem.Nie poddawaj się!!! Będziesz miał jeszcze przyjemność usiąść i poczuć tzw "wiatr we włosach" LwG!

Zgłoś
Avatar
Janóż 2014-05-08, 17:30 1
ja jebie ja to bym wszystko zrobił, byle by tylko mi nigdy nogi nie ucięli. oczywiście nie mogę się postawić w twojej sytuacji, ale leżałem tydzień na ortopedii z jednym kolesiem co uciął sobie rękę na pile stołowej i mu przyszyli, byly komplikacje, ale z tego co wiem wszystko się skończyło ok. Drugi koleś to też motocyklista, koleś uderzył go w bok przy małej prędkości, ale to wystarczył, żeby mu zmiażdżyło nogę i z tego co wiem po 2 miesiącach walki też skończyło się amputacją. zdrowia i zdrowia i po stokroć zdrowia
Zgłoś
Avatar
Moja_Pani 2014-05-08, 17:32 1
Stary...wielki szacunek za postawę. Masz takie jaja, jesteś w tym spójny, pomyśl o prowadzeniu wykładów motywacyjnych. Ode mnie wielkie uznanie.

Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia. Daj znać skąd jesteś.
Zgłoś
Avatar
Zaebauem 2014-05-08, 17:50 5
zostawisz mi noge na zupe ?
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2014-05-08, 22:13
@Janóż

...bo tak piszesz że zrobiłbyś wszystko zeby ci nogi nie ujebali. Wiesz co, mam psa ktory nie umie zabrać sie do ruchania ale mu sie chce. Jak mu zrobisz laskę to ja ci obiecuję że nie upierdolą ci nogi.

Umowa stoi?
Zgłoś
Avatar
pyto 2014-05-08, 22:19
e przynajmniej bedzie mogl przed kompem siedziec bez wyrzutow. Sadystyczne pozdro!
Zgłoś