18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Akcja miała miejsce w okolicach Wisły.





Materiał znajomego który chciał ten materiał upowszechnić, z tego co wiem to ten ,,strzelec" jest nieobliczalny, a kierowca to nie wiem jak często jeździł obok jego domu
Zgłoś
Avatar
S................h 2013-08-21, 12:46 6
Panowie, rozumiem ból, że nie ma torów i w ogóle, ale przepraszam - to nie jest problem tych, który mają pecha mieszkać obok miejsc, w których jeździcie. Ja też lubię posłuchać głośno muzyki, ale wiem, że sąsiedzi chcą odpocząć i dlatego używam słuchawek. Wszystko jest dla ludzi, ale z szacunkiem do drugiej osoby. Może to i piękny dźwięk, ale dla mnie piękna jest cisza po 12 godzinach zapierdalania.
A argument, żeby nie budować domu w lesie jest niepoważny. Jeśli facet dostał pozwolenie to jest jego zasrane prawo. Na swoim terenie może nawet gówno postawić i jeśli to gówno poczuje się urażone hałasem, to właściciel ma prawo protestować.
Potrzeba specjalnych miejsc i tyle. Zamiast siedzieć na Sadolu to męczcie o to właściwe władze.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-21, 12:54
Ja12176 napisał/a:

@Logiczny nie żeby coś ale "Te motory wydają przeraźliwe dzwięki, czlowiek moze ma wnuczkę 5 miesięczną, może przejechałeś mu żone?" to ten "motor" na tym filmie to akurat quad.



Tak. I ma motor który wydaje dźwięk. Mają go quady, motocykle czy samochody. Jak na moje chujowe ucho to jest jakiś jednogarowiec o słusznej pojemności. Tym razem się nie udało zabłysnąć.
Zgłoś
Avatar
RacjonalnyHultaj 2013-08-21, 12:55 5
"Strzelanie do OFFROADOWCÓW"

Tobie się pajacu nie pomyliły równoległe wszechświaty? Nazywasz siebie offroadowcem popierdalając jak ciota na quadzie po asfalcie koło zwykłych domów? Czyś ty się z chujem na rozum pomieniał?

A gość powinien ci strzelić ale w łeb a nie pod koła za takie coś. Myślisz, że jak dostałeś od wujka quada na komunię to możesz wkurwiać ludzi i manifestować swoją "zajebistość"? Patrząc jak jeździsz nawet po tej szutrowej drodze, to jesteś co najwyżej popierdolonym gimbusem, a nie offroadowcem.

Kurwa... trzymajcie mnie...
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2013-08-21, 13:02 3
Tak mi się skojarzyło ..
Zgłoś
Avatar
x................n 2013-08-21, 13:11 5
czy wy wszyscy jesteście pojebani? jeśli quad jest zarejestrowany to NIKT kurwa NIKT nie może im zabronić jeździć nawet po zwykłych drogach, tym bardziej w dzień kiedy nie ma ciszy nocnej. masz problem z tym, że człowiek se lata na quadzie bo lubi to masz pierdolony kompleks warszawiaka. tyle tych gołodupców turystów nasrane, że ja mam ich wszystkich głęboko w dupie. żyje tu, i se będę kurwa spędzał swój wolny czas jak chcę, i gówno mnie to obchodzi czy ktoś ma małe dzieci, które biegają po podwórku czy spać nie mogą. dzieci trzeba pilnować, a jak takie wybiegną na drogę gdzie nawet samochód może jechać, to jaka to różnica czy quad czy co?
offroady to nie tor'roady jakieś, po to są żeby jeździć gdzie i komu się chce a nie na pierdolonych torach, od tego masz gokarty, chyba że wpierdalasz się komuś na pole, ale zawsze można spytać i z pozwoleniem też polatać.
po za tym jeśli nie masz zarejestrowanego quada, to se legalnie możesz polami(^UP) obok dróżek zapierdalać, a policja chuja może zrobić. bo rejestruje się je tylko po to żeby można było jeździć drogami publicznymi.
więc lamentujcie lamentujcie, bo chuja wam to da.
Zgłoś
Avatar
crixxu 2013-08-21, 13:19 1
Logiczny napisał/a:

Jak mu nakurwiasz tym pierdzikółkiem co drugi dzień pod domem to się nie dziwie.

Te motory wydają przeraźliwe dzwięki, czlowiek moze ma wnuczkę 5 miesięczną, może przejechałeś mu żone?

Zero opisu z Twojej strony. Nie znamy drugiej strony medalu.

Ps. GoPro przygotowałeś bo wiedziałeś ze go wkurwiasz czy to przypadek?



a jak ktoś mieszka w mieście, to też wylatuje do okna i napierdala ze snajpery ? haha
ładną koleś masz logike
Zgłoś
Avatar
S................h 2013-08-21, 13:20 6
@up to chyba Ty jesteś ładnie pojebany. Życzę Ci, żeby Ci sąsiad dzień w dzień napierdalał młotem pneumatycznym pod oknem, może kurwa zrozumiesz wtedy, co to za ból, jak nie możesz kurwa spokojnie odpocząć.
Nie chodzi o prawo, chodzi o zwykłą empatię. Przeszkadzanie innym bo "ja mam offroada" czy innego chuja to zwykła wiocha i tyle.
Zgłoś
Avatar
MojaAdrenalina 2013-08-21, 13:27
panowie proszę... utrzymajcie jakiś poziom w tych komentarzach bo co niektórzy piszą ja banda cyganów, którzy pierwszy raz są w internetach.
Zgłoś
Avatar
m2ti 2013-08-21, 13:32 2
Czytając wypowiedzi na tym forum stwierdzam że przeciętny użytkownik tego portalu wygląda mniej więcej tak:
Czyli zakompleksiony,nie mający ambicji przygłup któremu wiecznie coś nie pasuje i o wszystko ma ból dupy
Zgłoś
Avatar
S................a 2013-08-21, 13:32 1
popieram dziadka. u mnie też codziennie pierdzą pod oknami i całkowicie rozumiem czemu strzelił. sam myślałem o kupnie wiatrówki i ponapierdalaniu do tych fajfusów na motorkach itp.
Zgłoś
Avatar
Młynarz2033 2013-08-21, 13:37
I chuj że hałasuje , frajda jest naprawdę wielka. Sam śmigam na grizzlym.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-08-21, 13:43 2
To było ostrzeżenie następnym razem zajebie z karabina.

m2ti napisał/a:

Czytając wypowiedzi na tym forum stwierdzam że przeciętny użytkownik tego portalu wygląda mniej więcej tak:Obrazek
Czyli zakompleksiony,nie mający ambicji przygłup któremu wiecznie coś nie pasuje i o wszystko ma ból dupy



bardziej taki
Zgłoś
Avatar
Presty 2013-08-21, 14:37 9
To nie zawiść przeze mnie przemawia. I wiem o czym piszę, bo upalałem sprzeta i crosa i quada i samochodowy ofrroad też.
Ale w cywilizowany sposów w niecywilizowanych miejscach, gdzie nikomu nie przeszkadzaliśmy niczego nie niszczyliśmy i wszystko robiliśmy legalnie.
To co się dzieje w Polsce, w każdym cywilizowanym kraju było by tępione i to srogo - chcialbym, żeby taki matołek na quadzie za 5-10 tysiaków spróbował tak poszpanować w Niemczech, Szwajcarii czy Francji. Oj, beknąłby srogi i zaraz odechciało by mu się szaleństw.

I jeszcze jedna uwaga dla zwolenników nielegalnych quadów czy crossów tudzież głośnych motocykli:

Rób co chcesz, ale nie przeszkadzaj innym. Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna innych.
Zgłoś
Avatar
Gilznosa 2013-08-21, 14:49
W pierwszym momencie myślałem, że Rasijjja...a jednak
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2013-08-21, 15:26 5
Śmiać mi się chce z tumanów uważających, że opatrzenie pojazdu nazwą "offroad" równa się zalegalizowaniu jazdy nimi po bezdrożach.

Najgorsze jest to, że pewnie będzie się to parzyć z żeńskimi odpowiednikami ich zidiocenia i z czasem jeszcze tego tylko przybędzie...

Jeśli ktoś ma w dupie komfort ludzi w jego otoczeniu to nie powinien w ogóle mordy otwierać. Teraz płaczecie jaki to hejt jest na quadowców czy motocyklistów ale jak wsiadacie na swoje młynki do kawy to w pełni na to zapracowujecie. Człowiek nie może się spokojnie z rodziną po lesie przespacerować bo grupa idiotów musi się dowartościować.

Pierdolcie się, drodzy offroadowcy! Czego byście nie dosiadali - i tak ssiecie!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie