18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Siriuz 2024-09-30, 14:32 28
Elegancko. Wszyscy sojowi chłopcy w promieniu 10km posrali się i uciekli
Zgłoś
Avatar
lewanmich1 2024-09-30, 14:36 12
Klasyczny przykład przerostu formy nad treścią.
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-09-30, 14:49 15
Komus sie bardzo nudziło. Zmarnowano dużo czasu i środków. Podoba mi sie to!

[ Dodano: 2024-09-30, 14:54 ]
Jak bylem mały mieliśmy gniazdo szerszeni na takim jakby poddaszu na 2 pietrze. Prowadziły tam drzwi z mojego pokoju. Jak mi sie nudziło to otwierałem drzwi i napierdalałem w gniazdo z procy albo rzucałem starymi bateriami R9. Fajnie tez wchodziły dyskietki 3,5. Oczywiscie to był jeden rzut/strzał i trzeba było spierdalac i potem z pol dnia tam nie podchodzic. Raz jak rzuciłem to na podworku był dziadek z psem i niestety dostali po sztuce od szerszeni. Dzidek miał po tym reke jak Popey.
Zgłoś
Avatar
Jaten 2024-09-30, 15:57 3
@Pablohasan85: a pies jak wyglądał?
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-09-30, 16:00 15
potem osy się wkurwiły i wszyscy spierdalali.koparkowy zamknął się w kabinie i zaczął walić konia bo sądził że za chwile zginie to przynajmniej w rozkoszy.
Dziadek który przechodził wystawił fiuta by po raz ostatni mieć tak wielką pałę jak wtedy gdy gwałcił japonki na iwo jimie.

był tam też czarnuch.osy wykryły odstraszający smród i zostawiły intruza w spokoju.w międzyczasie czarnuch opierdolił dwa domy bo ludzie zaczęli panikować że to szerszenie.przyjechała policja czarnuch dostał 36 kul bo miotał się jak naćpany.po akcji stwierdzono że zajebał z jednego z domów słoik miodu który się na niego wylał i osy w końcu znalazły cel.

o kurwa ale ten kwas dobry.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-09-30, 16:13 12
Pablohasan85 napisał/a:

Komus sie bardzo nudziło. Zmarnowano dużo czasu i środków. Podoba mi sie to!
Jak bylem mały mieliśmy gniazdo szerszeni na takim jakby poddaszu na 2 pietrze. Prowadziły tam drzwi z mojego pokoju. Jak mi sie nudziło to otwierałem drzwi i napierdalałem w gniazdo z procy albo rzucałem starymi bateriami R9. Fajnie tez wchodziły dyskietki 3,5. Oczywiscie to był jeden rzut/strzał i trzeba było spierdalac i potem z pol dnia tam nie podchodzic. Raz jak rzuciłem to na podworku był dziadek z psem i niestety dostali po sztuce od szerszeni. Dzidek miał po tym reke jak Popey.



Uwielbiam takie opowiastki.
Ma ktoś coś podobnego "na sumieniu"?

My za dzieciaka u babci za stodołą własnoręcznie wytłukliśmy gniazdo niezwykle agresywnych os, które miały swoje gniazdo w ziemi.
Z deski od skrzynki na jabłka robiliśmi wachlarze/bejsbole, starając się zabić nimi goniące nas osy.
Na początku spieprzaliśmy jak zające, a osy goniły nas rojem na 20-30 metrów gdy tylko wyczuły wibracje przechodzącego człowieka w odległości mniejszej niż 2 metry od ich gniazda.
(Właśnie tak pożądliły poważnie naszego dziadka gdy szedł do sławojki i tym wywołały wojnę.)
Po ok 2-3 godzinach walki musieliśmy tupać bezpośrednio nad gniazdem aby wyleciały jacyś maruderzy (2-3sztuki a na samym końcu pojedyncze sztuki)
W gnieźnie byłe coś jakby plastry z larwami.
4 sztuki o średnicy ok 20 do 30 cm oraz królowa. Kury zeżarły je w pół minuty.
Wojna zaczęła się od tego, że osy pożądliły.
Nas dwóch, os rój. Nasze straty po ok 2 do trzech użądleń na łeb.
I to była zabawa, a nie jakieś komputery
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2024-09-30, 17:12
"black powder and seven dust". Co to jest ?
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-30, 18:04
Jeśli tam były jakieś osy to wszystkie wyparowały.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-09-30, 18:34 5
Że też im się kurwa chciało... Większość Amerykańców zachowuje się, jak duże pierdolnięte dzieci...
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-09-30, 18:40 4
I ja dorzucę historyjkę od siebie. Dzieciak lat 90, siedzenie na trzepaku, dragon ball, łażę je po drzewach, karteczki, telefony na obrotowe kółko itp.
No i raz na jakiś czas robiliśmy wojnę z osami. Szukaliśmy gniazda i szliśmy atakować. Uzbrojeni w badyle zerwane z krzaków, sznurki, kamienie maszerowaliśmy jak orkowie na helmowy jar. I tu ktoś podszedł i walnął kijem, uciekając przy tym ze śmiechem, tu ktoś kamień rzucił i tak dalej. Ale raz jeden przedszkolak, podszedł za blisko, walnął badylem i osa go dziabnela. W łydkę. Od razu płacz na całe gardło, krzyk niesamowity. Do dziś pamiętam jak on biegł czerwony na twarzy przez osiedle i krzyczał, LUDZIE!!! POMOZCIE MI!!! BLAGAM POMOCY!!! Wszyscy pouciekali do domów że strachu. Od tamtej pory zastopowaliśmy z wojna z osami. Potem wymyśliliśmy wojny osiedli, ale to inna historia.
Zgłoś
Avatar
TrajDoBuziDaj 2024-09-30, 19:37 2
Kurisu napisał/a:

"black powder and seven dust". Co to jest ?



Pyl z siedmiu krasnoludków
Zgłoś
Avatar
alucard321 2024-09-30, 21:51
No kurwa mać żona to na tiktoku oglądała kilka dni temu.

Swoją drogą dobry pomysł. Każdy pomysł robiący bum jest przeważnie dobry.
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-10-01, 8:24
Jaten napisał/a:

@: a pies jak wyglądał?



Własnie stosunkowo niezle. A spodziewalem sie ze moze nie przezyc. Oczywiscie morda napuchnieta i jezyk. Oczu to nie było widac. Wygladał jak gruby chinczyk.
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-10-02, 10:27
Za takie akcje kocha USA !!!!
Zgłoś