18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
P................n 2013-02-01, 14:49 1
@UP: Kurwa, to nie jest strona miłośników wyzwolenia Syrii. Jak napisałeś, życie nie jest bajeczką, ale ta strona służy czarnemu humorowi, a nie apelom politycznym.

Orkiestra, tusz.

Prprprprprrpprprprprprprprprprprprpr rprprp rprprprpr rprprp!

Przemyśl to czasem.
Zgłoś
Avatar
snksnake 2013-02-01, 14:51
Mam sąsiada który służył w UN w Syrii. Zwykle nie mówi co i jak tam było, bo to dla niego ogromne przeżycie nawet po 12 latach, ale przejdźmy do rzeczy. Najebaliśmy się gibonami i browarami i opowiedział historię, że pewnej nocy dostali cynka że arabusy się ukrywają w wiosce. No to jeepem podjeżdżają po cichu bez świateł, rzucają granaty i z działka (RPK) ostrzelali całą wioskę tak, że ściany budynków się waliły, a krew tryskała. Zapytałem się go czy chociaż były arabusy, to ten powiedział, że dotąd nie wie.

Mówił też, że widział jak izraelczycy ze swojej bazy wysyłali satelity szpiegowskie.
Zgłoś
Avatar
Dża 2013-02-01, 14:58
To są oszczędności. Zostało mu 10 naboi na tydzień walk, to szkoda tak od razu wszystko pazernie wystrzelać...
Zgłoś
Avatar
Xumme 2013-02-01, 15:00
snksnake napisał/a:

Mam sąsiada który służył w UN w Syrii. Zwykle nie mówi co i jak tam było, bo to dla niego ogromne przeżycie nawet po 12 latach, ale przejdźmy do rzeczy. Najebaliśmy się gibonami i browarami i opowiedział historię, że pewnej nocy dostali cynka że arabusy się ukrywają w wiosce. No to jeepem podjeżdżają po cichu bez świateł, rzucają granaty i z działka (RPK) ostrzelali całą wioskę tak, że ściany budynków się waliły, a krew tryskała. Zapytałem się go czy chociaż były arabusy, to ten powiedział, że dotąd nie wie.

Mówił też, że widział jak izraelczycy ze swojej bazy wysyłali satelity szpiegowskie.



Najebałes sie gibonem mówisz?
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2013-02-01, 15:04 1
Punkt_G napisał/a:

@UP: Kurwa, to nie jest strona miłośników wyzwolenia Syrii.



Wolę już wpisy miłośników Syrii, niż pierdolenie życiowych nieudaczników ,,ciapaki z Syrii się wybijają". 90% autorów takich komentarzy zesrałoby się na rzadko w gacie, gdyby na ich chatę spadła bomba i musieliby spierdalać walcząc o życie pomimo, że w żaden sposób nie byliby winni sytuacji w swoim kraju.
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2013-02-01, 15:11
Oczywiście Allah akbar musi być!
Zgłoś
Avatar
soadfan 2013-02-01, 15:12 1
Syryjski majster kuje w ścianie.
Zgłoś
Avatar
Butter 2013-02-01, 15:36
Cytat:

W momencie gdy ty sobie wpie**alasz chipsy i przeglądasz kolejne strony na sadisticu, łebki po 20 lat padają tam jak muchy, bo się urodzili w złym miejscu. Przemyśl to czasem.

Wolę już wpisy miłośników Syrii, niż pie**olenie życiowych nieudaczników ,,ciapaki z Syrii się wybijają". 90% autorów takich komentarzy zesrałoby się na rzadko w gacie, gdyby na ich chatę spadła bomba i musieliby sp***alać walcząc o życie pomimo, że w żaden sposób nie byliby winni sytuacji w swoim kraju.



Ad1 Chipsy są niezdrowe, ale na rozwałke w Syrii fajnie się patrzy.

Ad2 od tego mam PASGT, IOTV i awaryjnie IBA na szafie itp.

Co do karabinu, gostek strzela z ruskiego DSzK, a nie Browninga zdjętego z Hummera.
Zgłoś
Avatar
slonzok 2013-02-01, 15:49
BluntedAstronaut

Z lepszych zrodel niz komentarze na sadisticu wiem, ze Syria wcale nie byla takim zlym miejscem jeszcze kilka lat temu.

Nie wiem o co walcza i kto ich inspiruje, wymienieni przez Ciebie 20 latkowie ale jakos im ta walka nie idzie.
Zgłoś
Avatar
ParabolaZła 2013-02-01, 15:59
Cytat:

Mam sąsiada który służył w UN w Syrii. Zwykle nie mówi co i jak tam było, bo to dla niego ogromne przeżycie nawet po 12 latach, ale przejdźmy do rzeczy. Najebaliśmy się gibonami i browarami i opowiedział historię, że pewnej nocy dostali cynka że arabusy się ukrywają w wiosce. No to jeepem podjeżdżają po cichu bez świateł, rzucają granaty i z działka (RPK) ostrzelali całą wioskę tak, że ściany budynków się waliły, a krew tryskała. Zapytałem się go czy chociaż były arabusy, to ten powiedział, że dotąd nie wie.

Mówił też, że widział jak izraelczycy ze swojej bazy wysyłali satelity szpiegowskie.



Trochę sprostujmy:
RPK to ręczny karabin maszynowy, nie działko. (kaliber 7,62mm - amunicja od "Kałasza")
To co widzimy na filmiku to DSzK - radziecki wielkokalibrowy karabin maszynowy (kaliber 12,7mm).
Określenie "działko" zaczyna się w granicach kalibru 20mm.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
snksnake 2013-02-01, 16:57
@ParabolaZła,

RPK mieli na jeepie jako wsparcie piechoty, on nazwał to "działkiem" bo tak to nazywali. Jakbyś puścił serię z RPK to byś wiedział o czym mówi

P.S. Nie wspominałem, że strzelał z tego samego karabinu, tylko że był w Syrii.
Zgłoś
Avatar
grzybers221 2013-02-03, 23:04
up@ zajebał gość jakimś gównem a Ty mi powiesz, że w to uwierzyłeś??
Zgłoś
Avatar
Listek 2013-02-04, 14:22
Skurwiel napierdala z Korda bez podpórki o.O. Dziwne że tego muru odrzut nie rozwalił.
Zgłoś