18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
B................z 2010-06-14, 17:10
ochujeć można od tego buczenia non-stop przez 90 min...
Zgłoś
Avatar
mackie 2010-06-14, 18:21
w tv to wkurwia na maxa, strach pomyśleć jak to jest na żywo
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2010-06-14, 18:24 2


Tak to jest organizować mistrzostwa u dzikich.
I żeby mi to żaden nawiedzony, postępowy "antyrasista" nie wyskoczył, bo w tym wypadku to KURWA nie ja jestem rasistą, tylko te dzikusy mordujące rocznie Burów. Strach jechać na mundial, jeszcze Cię zajebią za biały kolor skóry tak jak się to w tym kraju dzieje...
Zgłoś
Avatar
Piotrcovianin 2010-06-14, 20:18
Dobry mudźyn trąbić zawsze
niezależnie od sytuacja
cały świat na niego patrzy
dla mudźina to atrakcja

Dobry mudźyn trąbić zawsze
niezależnie od sytuacja
cały świat na niego patrzeć
dla mudźina to atrakcja

Kurwa sorry Panowie i Panie ale pomyłka była w 3 wersecie i się mudźyńsko rymowało.
Zgłoś
Avatar
daymaker 2010-06-15, 9:36
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-06-15, 11:36 2
Magik2501 napisał/a:

Obrazek

Tak to jest organizować mistrzostwa u dzikich.
I żeby mi to żaden nawiedzony, postępowy "antyrasista" nie wyskoczył, bo w tym wypadku to KURWA nie ja jestem rasistą, tylko te dzikusy mordujące rocznie Burów. Strach jechać na mundial, jeszcze Cię zajebią za biały kolor skóry tak jak się to w tym kraju dzieje...



Burowie, kolego są potomkami holenderskich i flamandzkich kalwinistów, francuskich hugenotów i niemieckich luteran. Mają również min. korzenie portugalskie, skandynawskie, szkockie, angielskie i polskie. Burowie w Afryce Południowej osiedlali się w XVII i XVIII wieku. Dla rdzennych mieszkańców są intruzami, którzy rozpanoszyli się niczym robactwo, więc przestań ronić nad Afrykanerami(Burami) łzy, bo mają oni na swoim koncie wiele istnień ludzkich i z pewnością nie należą do pacyfistów. To oni zajęli tereny zamieszkałe przez rdzennych Zulusów - wybijając ich kilkadziesiąt tysięcy podczas walk. Każde animozje mają swoją przyczynę i źródło. Nie popieram agresji, ale nie lubię kiedy ludzie widzą, tylko jedną stronę medalu.
Zgłoś
Avatar
amaru2137 2010-06-15, 15:06
Murzyn z trąbą jest gorszy od murzyna bez kagańca nawet.
Zgłoś
Avatar
wexors 2010-06-15, 16:13
a gdzie jest KKK ? ? ? też by może sobie mistrzostwa urządzili
Zgłoś