18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Studencka prelekcja
Pizkes • 2012-12-05, 21:30
Mijała już trzecia godzina zajęć z przedmiotu, co się zowie Bezpieczeństwo Wewnętrzne w UE. Przy prezentacji, na temat "Handlu Ludźmi" produkuje się jedna ze studentek. I nagle zadaje pytanie:

-Zastanówcie się co byście w takiej sytuacji zrobili! Niech panie zastanowią się, co by zrobiły, gdyby zostały porwane i sprzedane do jakiegoś domu publicznego. A panowie zastanówcie się, co byście zrobili, gdyby sprzedano waszą siostrę albo dziewczynę...

-Przeliczyłbym pieniądze - nagle pada z sali.

Nie było, bo materiał własny
Zgłoś
Avatar
DarthV 2012-12-06, 12:03 1
Piwo. Nie powiem za co bo dostanę warna.
Zgłoś
Avatar
muszek25 2012-12-06, 13:04 2
Kolega gdzie studiuje bo znajomo mi to brzmi a i sam takowy przedmiot mam

a tak jeszcze ku wyprostowaniu co niektórym światopoglądu wyżej wymienione bezpieczeństwo wewnętrzne w UE jest jednym z przedmiotów tylko, więc nie wiem skąd tu taki lincz, ciekawi mnie jedynie ilu z was ma jakiekolwiek studia poza ochroną środowiska biotechnologią i innymi kierunkami dla debili którzy chcą miec jedynie papierek, Sam studiuję w Policyjnej uczelni na kierunku bezpieczeństwo wewnętrze jest tam masa innych przedmiotów o których większość z was sobie nawet sprawy nie zdaje, zresztą mniejsza z tym, żyjcie dalej z tym ograniczeniem umysłowym.
Zgłoś