18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Studencka prelekcja
Pizkes • 2012-12-05, 21:30
Mijała już trzecia godzina zajęć z przedmiotu, co się zowie Bezpieczeństwo Wewnętrzne w UE. Przy prezentacji, na temat "Handlu Ludźmi" produkuje się jedna ze studentek. I nagle zadaje pytanie:

-Zastanówcie się co byście w takiej sytuacji zrobili! Niech panie zastanowią się, co by zrobiły, gdyby zostały porwane i sprzedane do jakiegoś domu publicznego. A panowie zastanówcie się, co byście zrobili, gdyby sprzedano waszą siostrę albo dziewczynę...

-Przeliczyłbym pieniądze - nagle pada z sali.

Nie było, bo materiał własny
Zgłoś
Avatar
k18t 2012-12-05, 21:39 9
ja też bym przeliczył, czy starczy zeby tam pojechać i poruchać
Zgłoś
Avatar
jacek44 2012-12-05, 23:12 38
Stosunki międzynarodowe? Ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-12-05, 23:52 3
@up taa zawodówka żądzi
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2012-12-05, 23:57 14
nieodwracalne napisał/a:

@up taa zawodówka żądzi



ortografia rządzi:D
Zgłoś
Avatar
keyq 2012-12-05, 23:58 29
jacek44 Napisał stosunki międzynarodowe i tak jakoś mi się przypomniało:

Zgłoś
Avatar
Petrus_27 2012-12-06, 0:21
keyq, a gdzie armia ja się pytam?
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2012-12-06, 0:37 1
@Wszyscy narzekający

To jest akurat kierunek "Bezpieczeństwo Wewnętrzne". Bardzo dobry kierunek, jeżeli ktoś celuje w Policję, po studiach.

Tak, najlepiej iść na inżyniera, wszyscy walmy na inżynierów i innych ultra ścisłych speców... tylko że dupska tych chrzanionych inżynierów się same nie ochronią -_-
Zgłoś
Avatar
jacek44 2012-12-06, 0:52
Pizkes napisał/a:

@Wszyscy narzekający

To jest akurat kierunek "Bezpieczeństwo Wewnętrzne". Bardzo dobry kierunek, jeżeli ktoś celuje w Policję, po studiach.

Tak, najlepiej iść na inżyniera, wszyscy walmy na inżynierów i innych ultra ścisłych speców... tylko że dupska tych chrzanionych inżynierów się same nie ochronią -_-



W takim razie zwracam honor Sugerowałem się po 'barwnym' sposobie opisania zdarzenia, że z Ciebie jakiś taki nieogar jest

PS - ja jestem magistrem inżynierem po technicznym kierunku Nie pracuję w zawodzie Prowadzę własny interes
Zgłoś
Avatar
Skowroniasty 2012-12-06, 6:08
Teksty z uczelni mają to do siebie, że ich moc i klimat można poczuć dopiero na sali wykładowej Czasem nie sposób ich spamiętać i często są to właśnie żarty sytuacyjne.
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2012-12-06, 6:51
O.. studiuję 'Boski Pułap'
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-12-06, 8:43
Ta boski pułap kurwa.. Mam kumpla który ma magistrat z jakichś tam biotechnologii czy inżynierii, uczył się jeszcze w tym kierunku i chciał iść na doktorat, ale coś poszło nie tak..

Siedzi na zasiłku bo nigdzie nie chcą biotechnologa (musisz mieć znajomości). Mówię - wyjedź za granicę - Nie.

No i chuj, masz boski kierunek.
Zgłoś
Avatar
k................z 2012-12-06, 8:46
Cytat:

Ta boski pułap kurwa.. Mam kumpla który ma magistrat z jakichś tam biotechnologii czy inżynierii, uczył się jeszcze w tym kierunku i chciał iść na doktorat, ale coś poszło nie tak..

Siedzi na zasiłku bo nigdzie nie chcą biotechnologa (musisz mieć znajomości). Mówię - wyjedź za granicę - Nie.

No i chuj, masz boski kierunek.



No co chcesz? Sam mówisz, że siedzi na zasiłku, to znaczy, że mu się udało. Siedzi w domu na dupie i ma 2x więcej niż przeciętne wynagrodzenie w tym kraju
Zgłoś
Avatar
arkadiuss92 2012-12-06, 10:20
Ciekawe co kurwa zrobicie po tych studiach jak sie UE rozpadnie!!!
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2012-12-06, 11:42
Nafazowany, dziwne, ja bez znajomości, w trakcie magisterki znalazłem pracę (w zawodzie), będąc tylko inż z biotechnologii. Trzeba być w życiu ogarniętym i to robota się znajdzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie