18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
krisxor 2010-01-27, 13:22
macie coś do zarostu na klacie? Kobiety zaraz się z pedałami zaczną żenić =x

czy może źle zrozumiałem pierwszy punkt pań? bo chyba chodziło im, żeby każdy był ironiczny
Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-01-27, 13:26 2
luki24 napisał/a:

Twoim zdaniem kobiety są tępe?


99,9% populacji uczelni technicznych jest rodzaju męskiego, włączając w to wykładowców. Kobiety to odsetek, którego wartość graniczy z wartością błędu statystycznego. Samo życie...

Przytoczę pewną anegdotę z bardzo długą brodą:
W czym są podobne kobieta-informatyk i świnki morskiej?
Występuje między nimi analogia, świnka morska to ani świnka ani morska
Zgłoś
Avatar
koko.szatan 2010-01-27, 13:26
krisxor napisał/a:

macie coś do zarostu na klacie? Kobiety zaraz się z pedałami zaczną żenić =x

czy może źle zrozumiałem pierwszy punkt pań? bo chyba chodziło im, żeby każdy był ironiczny



1. żenić z pedałami?
2. nie musisz się wstydzić kędziorków na klacie
3. nie zrozumiałeś

Zgłoś
Avatar
foad69 2010-01-27, 13:29
luki24 napisał/a:

Twoim zdaniem kobiety są tępe?



Rotfl, piwo Panie moderatorze. Najśmieszniejsza rzecz w tym temacie;p
Zgłoś
Avatar
Bendar 2010-01-27, 13:35
aexalven napisał/a:

Gówniana riposta, w ogóle co za debil wywiesza postulaty w kuchni nt. kibla?



Skąd wiesz, że zostały wywieszone w kuchni?
Zgłoś
Avatar
Harold 2010-01-27, 14:59
Saper89- hmmm... ja tylko zauważyłem jak normalna osoba że to te dziewczyny wyśmiały zawodówkę jak by czuły się lepsze, i nie że ludzie po studiach nie mają dobrych prac bo wiadomo że po zawodówce z księgowego się nie dostaniesz ale tych super prac nie ma też tak wiele i większość ludzi pracuje np przy robotach drogowych lub wyuczają się w piekarni do normalnej pracy fizycznej jak większość ludzi . Ja tylko zauważam dyskryminacje szkół zawodowych jak by tam debile uczęszczali a zazwyczaj są to ludzie którym nie chce się robić technikum tylko idą na łatwiznę lub naprawdę nie potrafią sobie poradzić z nauką więc zanim coś napiszesz to pomyśl.

foad69- kto ci powiedział że po niej jestem ?
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-01-27, 15:16
Harold napisał/a:

naprawdę nie potrafią sobie poradzić z nauką więc zanim coś napiszesz to pomyśl.



Nie potrafią sobie poradzić z nauką w technikum/ liceum? Teraz to z nich robisz debili i rzeczywiście dziewczyny z akademika mogą czuć się lepsze;p

Harold napisał/a:


foad69- kto ci powiedział że po niej jestem ?



Twoje bezsensowne oburzenie zasugerowało mi, że jesteś emocjonalnie związany z zawodówkami.
Zgłoś
Avatar
Harold 2010-01-27, 15:32
No dobra nie będę rozstrzygał tego tematu bo nie od tego są komentarze tylko do wyrażenia swojej opinii dlatego jestem wdzięczny za lekkie przypomnienie mi że nie jestem pępkiem świata. Ale naprawdę z tego co wiem w zawodówce jest łatwiej osobą z problemami w nauce niż w liceum i myślę że nie wiozłem takich ludzi za ''debili'' ale taka jest prawda że w każdej szkole i w klasie znajdzie się wspaniała osoba z charakteru i dobry kumpel któremu idzie nauka słabiej od reszty i właśnie o taki osobach piszę że wybierają zawodówkę aby się nie męczyć w liceum lub technikum bo tam naprawdę jest trudniej ;p. Tak więc proponuję zakończyć ten temat bo kilka ludzi poprze mnie kilka ciebie i dojdzie do wojny a z tego nic nie będzie, mimo wszystko szanuję twoje zdanie chodź myślę że jest błędne.

i przepraszam za błąd pisząc ''kilka'' zamiast ''kilku'' ale wynikną z poprawiania mojego tekstu
Zgłoś
Avatar
tse-tse 2010-01-28, 20:51
Shadow napisał/a:


99,9% populacji uczelni technicznych jest rodzaju męskiego, włączając w to wykładowców. Kobiety to odsetek, którego wartość graniczy z wartością błędu statystycznego. Samo życie..



Te czasy minęły. Poważnie.
Zgłoś