18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
student i studentka
winter1987 • 2011-01-20, 22:59
W akademiku student rżnie studentkę i nagle słyszy jakieś kroki. Przerywa ogląda się, ale nikogo nie ma.
Tak więc student rżnie dalej studentkę, ale znów słyszy jakieś kroki. Znów przerywa wygląda na korytarz, ale i tym razem nikogo nie zastał.
Po czym student znów posuwa studentka i po raz kolejny słyszy kroki... i co się okazało?

Że rżnął ją tak, że to ludzkie pojęcie przechodziło
Zgłoś
Avatar
cysiox 2011-01-20, 23:05 1
Ja pierdole, brak mi słów ale gówno. Mam nadzieje, że to z poczekalni nie wyjdzie.
Po chuj ja w ogóle piszę coś pod tym gównem...
Zgłoś
Avatar
zyleczka 2011-01-20, 23:16 13
@
Bo chciałeś być fajny?
Zgłoś
Avatar
znore 2011-01-20, 23:56 5
Takiiiii kawał.
Zgłoś
Avatar
base 2011-01-21, 11:10
@cysiox krecie
na klawiaturze masz taki przycisk którym można kasować tekst przed wysłaniem. Mogłeś go użyć zamiast wysyłać komentarz że, nie potrzebnie go napisałeś
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-01-21, 18:23 2
Droga administracjo wciąż czekamy na opcję "antypiwo", "rozlej piwo", "suchar" albo "megagówno" bo musi być jakaś skala dla tekiego badziewia!

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2011-01-21, 18:24 ]
Nie będzie.
Zgłoś
Avatar
wowka01 2011-01-21, 18:49 3
@up

Ot kurwa rewolucjonista się znalazł.
Zgłoś
Avatar
base 2011-01-22, 4:16 2
@bloodwar

usuń konto, zniszcz się, wyloguj się, idź spać!
wszystko ale się nie odzywaj, nie podoba się to spierdalaj!
Zgłoś
Avatar
cezarysek 2011-01-24, 6:28 1
Ja pierdole, co to, Strasburgeriada ? Ja się zgadzam z przedmówcami - to NIE POWINNO wyjść z poczekalni i powinno być anty-piwo (niestety nie będzie, bo ta strona to forum - gotowiec, trzeba by było przerabiać cudzy kod a nikomu się nie chce)
Zgłoś
Avatar
Macioszny 2011-01-24, 6:59
cezarysek napisał/a:

Ja pierdole, co to, Strasburgeriada ? Ja się zgadzam z przedmówcami - to NIE POWINNO wyjść z poczekalni i powinno być anty-piwo (niestety nie będzie, bo ta strona to forum - gotowiec, trzeba by było przerabiać cudzy kod a nikomu się nie chce)


To po chuj ten bezsensowny wywód, skoro sam stwierdziłeś, że to forum?
bloodwar napisał/a:

Droga administracjo wciąż czekamy na opcję "antypiwo", "rozlej piwo", "suchar" albo "megagówno" bo musi być jakaś skala dla tekiego badziewia!


Jacy kurwa "my"? I po co czekasz? Załóż sobie własną stronę bloodwar.pl i tam wrzucaj najzajebistsze dowcipy i oceniaj je wg swojej skali.
Zgłoś
Avatar
a................4 2011-01-24, 7:36
Może i jestem pojebany, ale mi się podobało
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-01-24, 7:43
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Twój Stary 2011-01-24, 8:13 1
kawal wychodzi z poczekalni jak dostanie okreslona licze piw. jako ze wiekszosc uzytkownikow tego portalu to sa delikatnie mowiac idioci czesto wychodzi wiele sucharow. powstaje pytanie - co sie bedzie dzialo z chujowymi kawalami ktore osiagna duza ilosc antypiw? beda szly do ... ? moze stworzyc specjalny dzial na wyjatkowo chujowe kawaly? ale kto tam bedzie zagladal?
Zgłoś
Avatar
m................l 2011-01-24, 8:33
forum to forum, a kawał jest tak chujowy ze słychać kroki
Zgłoś
Avatar
IIWW 2011-01-24, 9:15
bloodwar - spierdalaj z powrotem na demoty, tam sobie możesz minusować do usranej śmierci. antypiwa zabiją ten portal, chociaż np można by rozważyć, czy nie podnieść ilości piw wymaganych, aby temat wydostał się z poczekalni...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie