18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
Avatar
grauper 2010-03-10, 19:43
Żenujący typ... Debile kończą edukacje po podstawówce albo po gimnazjum i idą kopać rowy.
Zgłoś
Avatar
smilee 2010-03-11, 0:02
@skriviel
stary, masz jakis kompleks na punkcie Warszawy? przykro mi to przyznac, ale w Warszawie obecnie nie mieszka nawet polowa rodowitych warszawiakow. Wiekszosc to turysci, rumuni, cyganie mylacy tramwaj z orkiestra czy inni prowincjonalni mieszkancy, ktorym zachcialo sie zyc w stolicy i psuja dobre imie Warszawy. Nie mowie o wszystkich, ale zdecydowana wiekszosc przeniosla swoje maniery wiesniaka do Warszawy. Chcesz czegos wiecej? Gdyby nie Warszawa i jej mieszkancy w czasach wojny i nietylko, nie bylbys ta sama osoba teraz. Zanim cos powiesz o Warszawie i jej rodowitych mieszkancach - przyjedz, zobacz, porozmawiaj. Zaloze sie, ze swoja opinie opierasz o opinie innych, gdzies zaslyszana. Nie byl to atak na Twoja osobe, po prostu bronie swojego.
Zgłoś
Avatar
Klamot 2010-03-11, 0:11
No coz, widac autor filmu potrzebuje bardzo, ale to bardzo, leczyc swoje kompleksy zwiazane z brakiem wyzszego doswiadczenia.

Moze go laska zostawila bo byl "prostakiem", hmm...
Zgłoś
Avatar
W................o 2010-03-11, 0:53
Pierdoli jak potłuczony. Ja mam takiego koleżkę co to olał studia i założył firmę. Przez kilka lat mieszkał w luksusach, ale teraz ma problemy i musi dokładać do biznesu.
W ogóle to nie wiem o jakich studiach typ mówi bo na pewno nie o takich po których ma się tzw. wolny zawód. Można wtedy założyć własne biuro i nie martwić się, bo większość tych zawodów zawsze będzie miała klientów.

Aha koleś ma kompleksy z tego powodu, że jest bez wykształcenia...
Zgłoś
Avatar
Twój Stary 2010-03-11, 2:22
kazdy jego wywod wylaczam po max minucie, probuje sie wsluchac bo moze rzeczywiscie ma cos madrego do powiedzenia ale naprawde pierdoli za przeproszeniem i to jeszcze w nudny sposob. Po pierwsze nie ma zamiaru dyskotowac z debilami a ja powiem ze tylko debil z zaciekawieniem bedzie tego sluchal od poczatku do konca kiwajac glowa i mruczac pod nosem tak tak gosciu dobrze gada
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-03-11, 11:50
Czy ja wiem, czy tak pierdoli?
Pracodawca wykorzystuje wiedze nabyta przez lata nauki studenta do zarabiania pieniedzy. Oferuje mu w zamian regularna, comiesieczna wegetacje. Tak sie dzieje od zawsze i od zawsze pasuje to niektorym a niektorym nie. Kazdy ma wybor.
Zgłoś
Avatar
Asmodea22 2010-03-12, 1:31
nie uważam, że nauka jest dla debili ale co do zakończenia filmu, ze dwie osoby z komentarzy zrozumiały o czym on "pierdolił" a reszta... po prostu będzie dla niego pracować :]
Zgłoś
Avatar
mooop12 2010-05-14, 23:53
Jak słyszę tego gościa to mam ochotę mu tak napierdolić żeby go stara nie poznała :/ Pierdoli jak potłuczony...
Zgłoś
Avatar
daf098 2010-06-13, 20:03
zdaję się że trafił w czuły punkt . widać wielu sadystów wykształconych pracuje na kogoś bez wykształcenia .
Zgłoś
Avatar
Acho 2011-10-08, 23:03
Kurwa pieniądze leżą na ulicy, nie pracują tylko Ci co nie chcą, albo Ci co wydaje im się że chcą, ale zawsze im coś nie odpowiada. Właśnie minęły mi drugie wakacje po maturze, jedne i drugie pracowałem, bez wyższego wykształcenia. Studiuje sobie 2 kierunki, różne słyszę opinie na temat słuszności moich wyborów, ale na studia poszedłem bo mnie to interesuje i chcę zgłębić wiedzę w danej dziedzinie i kurwa kropka.

Nie wiem w ogóle skąd pojawił się pogląd, że uczelnie wyższe to fabryki siły roboczej, myślałem, że taka definicja pasuje bardziej do szkoły zawodowej...
Zgłoś