18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:24
🔥 Kamera 1:0 Aktywiści - teraz popularne
Avatar
zły_skurwiel 2011-01-23, 2:22 2
tak przyjebał że aż grill z samochodu wyleciał

Zgłoś
Avatar
sweetie69 2011-01-23, 3:52 1
Najlepszy trick z wpierdoleniem się do radiowozu 3:00
Zgłoś
Avatar
Kamyk5011 2011-01-23, 3:55
@Schabik

Przynajmniej coś robią, a nie trzepią gruchę przed kompem. Większość tutaj na portalu już nawet nie wie co to znaczy zaliczyć glebę tak długo siedzą przed kompem.
Zgłoś
Avatar
sylwek 2011-01-23, 5:16
jak sami widzicie gleby są nie groźne , w Stuncie są tylko kontuzje, NIKT NIE GINIE
Zgłoś
Avatar
avalanch 2011-01-23, 7:45
Fajnie Ze to nasze Polskie tak się rozbijają
Zgłoś
Avatar
shave88 2011-01-23, 9:45
trolzxcvbnm napisał/a:

Po 1 primo. Sam jesteś kurwa motorek
Po 2 primo. Kochasz motocykle? To dlaczego jeździsz skuterem?
Po 3 primo.

Tak dobrze im. Ale ty tracisz równowagę zaraz po wstaniu z łóżka.
P.S. W przełomie wiosny/lata będzie tu lub na hardzie 15-20m skok w samych bokserkach i klapkach



po 1 primo to to kurwa tak mówie na motorki
po 2 primo jezdze na motkach od 3 lat i mam je obecnie 2 sztuki
po 3 primo twoje suzuki gs 500 to jest mikro moturek wiec scisz morde

push3k napisał/a:

Prawdopodobieństwo, że kierowca jednośladu jest młodym (poniżej 30) imbecylem wzrasta kilkaset razy, gdy jednoślad jest ścigaczem. I tacy się najczęściej rozwalają.

Gdy będzie to chooper, klasyk, cross czy cokolwiek innego to prawdopodobieństwo spotkania imbecyla i zobaczenia rozwałki jest śmiesznie małe.

Tempe warzywka. Selekcja naturalna jednak działa.



nie chce sie kłocic ale

kiedys czytalem(gazeta motoryzacyjna- o samochodach a nie o motorkach) ze w polsce jest juz nie pamietam ale chyba 5 razy mniej motocykli niz samochodow (moze 10, nie chce kłamac jak demoty) dlatego jakby pomnozyc liczbe motocyklistow przez ta liczbe i przyrównac do samochodów to:

To liczba wypadkow smiertelnych jest nadal większa w samochodach wynika to głownie z tego że kierowca motocykla jest bardziej doświadczony poniewaz jest to nie pierwszy jego pojazd jaki kieruje zazwyczaj posiada tez prawo jazdy na B nie raz takze na inne kat. i także to, że motocyklem czasem udaje sie "uciec". Wiadomo, że moc jest tutaj duża ale nie wszyscy motocyklisci wyprawiaja takie cuda. To co tutaj widzisz są to treningi w miejscach w których ruch nie występuje. pozdrawiam cie kutasie <zarcik> wiec nie sraj w gacie
Zgłoś
Avatar
kozak241 2011-01-23, 10:09 2
Stelaż , klatka i duża zębatka
Zgłoś
Avatar
shave88 2011-01-23, 11:26
otóż kurde to
Zgłoś
Avatar
Schabik 2011-01-23, 12:47
trolzxcvbnm napisał/a:


Tak dobrze im. Ale ty tracisz równowagę zaraz po wstaniu z łóżka.


ziklon_b napisał/a:


Schabik albo jesteś debilem, albo nie wiesz o czym mówisz -.- jak nie rozumiesz "stunt'u" to wypierdalaj bawić się dalej klockami lego ...


Kamyk5011 napisał/a:

@Schabik
Przynajmniej coś robią, a nie trzepią gruchę przed kompem. Większość tutaj na portalu już nawet nie wie co to znaczy zaliczyć glebę tak długo siedzą przed kompem.



Naprawdę wam współczuję braku podstawowej umiejętności jaką jest czytanie ze zrozumieniem. Jakbyście umieli czytać, to byście wiedzieli o co mi chodzi. Nie potępiam stuntów na motorach, czy co oni tam wyprawiają, potępiam głupotę, no bo jak się jeździ w krótkich spodenkach, T-shircie, czy czymkolwiek innym, a nie w porządnym kombinezonie, w kasku, to nie ma się co dziwić że są otarcia, złamania i inne urazy.

PS.A jak cały czas nie rozumiecie, to polecam wrócić do szkoły podstawowej, po elementarna wiedzę.
Zgłoś
Avatar
kris1579 2011-01-23, 12:59
Temu ostatniemu to wrogowie nie potrzebni jak ma takich przyjaciół...
Zgłoś
Avatar
sbmaniac 2011-01-23, 13:06
00:39 taki łądny był XD
Zgłoś
Avatar
push3k 2011-01-23, 13:34
shave88 napisał/a:


kiedys czytalem (...) i przyrównac do samochodów to:
(jakiś tekst)

Jeden szczegół. Ja chciałem pokazać, że kierujący ścigaczami to imbecyle, a nie, że w ogóle kierujący motorkami.
shave88 napisał/a:

pozdrawiam cie kutasie<zarcik> wiec nie sraj w gacie

kutasie
Zgłoś
Avatar
konradssc 2011-01-23, 13:47
,,Dobrze tak tym pedałom co jeżdżą bez odpowiedniej ochrony i wszystkim tym szpanerom w dżinsikach'' Przygladnij sie dobrze cczy oni jedzda bez zabezpieczenia! Jak nie wiesz co to Stunt to kilka słów dla Ciebie: IDZ PAN W HUJ!
Zgłoś
Avatar
Schabik 2011-01-23, 14:28
@up
Hm, widzę, że kolejny kolega co nie umie czytać ze zrozumieniem. Odsyłam cię do mojego poprzedniego posta, o ID #535735 .

E: Dla wszystkich panów, którzy mnie krytykowali - 2:45, nie wmówicie mi, że ten gość miał odpowiednie zabezpieczenia.
Zgłoś
Avatar
Xanter93 2011-01-23, 17:37
3:06 tak przykurwił, że aż ruszt odpadł
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie