18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
dantee 2023-04-03, 22:42
ad3k77 napisał/a:

Nie będziesz mi mówić co mam robić Halman, to, że masz staż na tym chujowym portalu nie czyni cię wyrocznią. Weź spierdalaj i sam się wyskrobaj. Cały świat na tym zyska już na pewno ten portal. Ponownie - chuj ci w dupę. Cwelu. Do twojej wiadomości, nie czytam wyborczej ani nie oglądam TV. Ale jak widać ty lubisz być na bieżąco. Szkoda, że ciebie nie wyskrobali bo muszę swoją pracą utrzymywać takiego jełopa. Pierdol się.



to wypierdalaj, nikt cię tu nie chce.
P.S. napisałem "cię" małą literą bo nie mam szmato do ciebie żadnego szacunku. Teraz możesz wypierdalać
Zgłoś
Avatar
Sadisticzny 2023-04-03, 22:59
ad3k77 napisał/a:

Ty normalny jesteś? Zdjęć nie wysyłam ale za to mogę się spotkać, nie ma problemu, Jesteś na to gotowy?



A co ty, grozisz mu?XDD
Zgłoś
Avatar
F................a 2023-04-03, 23:24
Ścieżka dźwiękowa 11/10
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-04-04, 1:26 1
ad3k77 napisał/a:

Przykro mi, że w obu Twoich stwierdzeniach się pomyliłeś. Mam pełnoletniego syna +2 i nigdy nie robiłem za najniższą a już na pewno nie dzisiaj.. Mogę się mylić w niektórych stwierdzeniach, dobra. Ale nie nazywaj mnie kretynem, ok? Potrafię się przyznać do błędu.



Ale o chuj ci chodzi bo nie czaje .... Chyba że nie znasz BioShocka to tam też walczysz z takimi no "oryginalnymi" ludźmi. Bez urazy bo to nie ich wina że są tacy
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2023-04-04, 7:43 1
ad3k77 napisał/a:

Zdjęć nie wysyłam ale za to mogę się spotkać,



Tak cię już dupa swędzi, że do randkowania ci się spieszy?
Zgłoś
Avatar
htp 2023-04-04, 10:41
ad3k77 napisał/a:

Nie będziesz mi mówić co mam robić Halman, to, że masz staż na tym chujowym portalu nie czyni cię wyrocznią. Weź spierdalaj i sam się wyskrobaj. Cały świat na tym zyska już na pewno ten portal. Ponownie - chuj ci w dupę. Cwelu. Do twojej wiadomości, nie czytam wyborczej ani nie oglądam TV. Ale jak widać ty lubisz być na bieżąco. Szkoda, że ciebie nie wyskrobali bo muszę swoją pracą utrzymywać takiego jełopa. Pierdol się.



To nie Halman tylko Halrnam. Sugeruję CTRL +
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-04-04, 11:14
Pierdoleeee. Pierwszy raz w historii sadola nie dałem rady obejrzeć do konca. Prawie się zerzygalem.

Gratuluje.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2023-04-04, 14:01
O jaka gównoburza się zrobiła, jak zawsze temat aborcji rozgrzewa kretynów.
Dla mnie ważniejszym egzystencjonalnie tematem jest eutanazja. Jestem zbyt przyzwyczajony do swojego standardu życia [jak mnie czasem zabolą plecy to pytam Boga czemu mnie tak kara] i gdybym nagle miał "nabyć" jedną z ich przypadłości to bym sobie strzelił w łeb, spojrzałbym w lustu i "aha, tak będzie wyglądać moje życie, wszystko jasne, nara". Podziwiam determinację życia tych ludzi, w porównaniu z nimi jestem pizdą.
Zgłoś
Avatar
ussesus 2023-04-04, 16:38
Co ma do tego aborcja?
Przecież te przypadki to głównie z krajów 3 świata jak Chiny gdzie aborcja jest legalna.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-04-04, 18:06
ad3k77 napisał/a:

Ty normalny jesteś? Zdjęć nie wysyłam ale za to mogę się spotkać, nie ma problemu, Jesteś na to gotowy?



Jestem.
Daj namiary.
Frajerze.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2023-04-04, 19:57
Żadna nowość. Jak stary świnię wyruchał , to musiało się coś takiego wylęgnąć.
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2023-04-04, 21:27 1
JuŻ niedlugo tak bedzie wyglądał co drugi Polak jak Konfa dojdzie do władzy xD
Zgłoś
Avatar
FasMode 2023-04-04, 21:46
Fajnie wyglądają te zombiaki do nadchodzącego Dead Island
Zgłoś
Avatar
bakata88 2023-04-04, 21:58
Ło nie, ło kurwa
Zgłoś
Avatar
xalk 2023-04-05, 1:43
ruchamdziwki napisał/a:

ciebie za pierdolenie takich głupot powinni abortowac, ofiary poparzeń albo choroby nowotworowe w większości na tych filmikach



szczegolnie te dzieciaki w 0:29 i 1:01
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie