18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
ad3k77 2023-04-03, 19:17 7
Stop aborcji! Chcemy tego kurwa więcej!!!
Zgłoś
Avatar
ruchamdziwki 2023-04-03, 19:22 30
ad3k77 napisał/a:

Stop aborcji! Chcemy tego kurwa więcej!!!



ciebie za pierdolenie takich głupot powinni abortowac, ofiary poparzeń albo choroby nowotworowe w większości na tych filmikach
Zgłoś
Avatar
ad3k77 2023-04-03, 19:23 11
ruchamdziwki napisał/a:

ciebie za pierdolenie takich głupot powinni abortowac, ofiary poparzeń albo choroby nowotworowe w większości na tych filmikach



Tak, szczególnie te niemowlaki. Chuj ci w dupę.
Zgłoś
Avatar
Halrnan 2023-04-03, 19:40 15
ad3k77 napisał/a:

Stop aborcji! Chcemy tego kurwa więcej!!!



poczytałeś gazete wyborczą, pooglądałeś tvn i przyszedłeś zabłysnąć swoim obyciem światopoglądowym. wszystkich rozbawiłeś swoim ciekawym komentarzem. możesz wypie*dalać
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2023-04-03, 19:49 5
Zgłoś
Avatar
ad3k77 2023-04-03, 19:53 3
Halrnan napisał/a:

poczytałeś gazete wyborczą, pooglądałeś tvn i przyszedłeś zabłysnąć swoim obyciem światopoglądowym. wszystkich rozbawiłeś swoim ciekawym komentarzem. możesz wypie*dalać



Nie będziesz mi mówić co mam robić Halman, to, że masz staż na tym chujowym portalu nie czyni cię wyrocznią. Weź spierdalaj i sam się wyskrobaj. Cały świat na tym zyska już na pewno ten portal. Ponownie - chuj ci w dupę. Cwelu. Do twojej wiadomości, nie czytam wyborczej ani nie oglądam TV. Ale jak widać ty lubisz być na bieżąco. Szkoda, że ciebie nie wyskrobali bo muszę swoją pracą utrzymywać takiego jełopa. Pierdol się.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-04-03, 20:03 3
ad3k77 napisał/a:

Stop aborcji! Chcemy tego kurwa więcej!!!



Wyślij swoje zdjęcia.
Brak ci wsparcia, co?
A mogli temu zapobiec ...

Lepiej zapobiegać niż leczyć :]
Zgłoś
Avatar
ad3k77 2023-04-03, 20:07
marcino_zly napisał/a:

Wyślij swoje zdjęcia.
Brak ci wsparcia, co?
A mogli temu zapobiec ...
Lepiej zapobiegać niż leczyć :]



Ty normalny jesteś? Zdjęć nie wysyłam ale za to mogę się spotkać, nie ma problemu, Jesteś na to gotowy?
Zgłoś
Avatar
Virs 2023-04-03, 20:09 9
ad3k77 napisał/a:

Nie będziesz mi mówić co mam robić Halman, to, że masz staż na tym chujowym portalu nie czyni cię wyrocznią. Weź spierdalaj i sam się wyskrobaj. Cały świat na tym zyska już na pewno ten portal. Ponownie - chuj ci w dupę. Cwelu. Do twojej wiadomości, nie czytam wyborczej ani nie oglądam TV. Ale jak widać ty lubisz być na bieżąco. Szkoda, że ciebie nie wyskrobali bo muszę swoją pracą utrzymywać takiego jełopa. Pierdol się.



Przecież to Ty udowodniłeś jakim jesteś kretynem że nie umiesz odróżnić chorób nabytych w trakcie życia a prenetalnych. Coś mi się wydaję patrząc po Twojej inteligencji że raczej nikogo nie utrzymujesz bo robisz za najniższą.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-04-03, 20:18 1
Welcome to rapture
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-04-03, 20:32
Ciekawe ile by organizm Polaka wytrzymał w chińskiej atmosferze, po jakim czasie zaczął by się roztapiać jak mutanty na filmie.
Znowuż ciekawe ile z tego syfu trafi w chińskich produktach do Polski.
Zgłoś
Avatar
ad3k77 2023-04-03, 20:34
silwerbalk napisał/a:

Welcome to rapture



Przykro mi, że w obu Twoich stwierdzeniach się pomyliłeś. Mam pełnoletniego syna +2 i nigdy nie robiłem za najniższą a już na pewno nie dzisiaj.. Mogę się mylić w niektórych stwierdzeniach, dobra. Ale nie nazywaj mnie kretynem, ok? Potrafię się przyznać do błędu.
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2023-04-03, 22:02
Jak mają cipy gdzie trzeba, to mogą ustawić się w kolejce...
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2023-04-03, 22:06
Tak to jest jak się ruchasz po narkotykach.
Zgłoś