18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:08
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:26
🔥 No i cała robota w pizdu... - teraz popularne
Avatar
jjjkkkfff 2016-04-23, 13:11 96
Ooo... i do takiego stanu doprowadzę się dzisiaj wieczorem
Zgłoś
Avatar
Essent 2016-04-23, 13:57 4
No i chuj,pomalowane? pomalowane .
Zgłoś
Avatar
k................s 2016-04-23, 14:37 13
To ten specjalista z Sosnowca jeszcze pracuje w tym fachu? Oto jego dzieło... z 2009 roku



warszawa.naszemiasto.pl/artykul/sosnowiec-niesamowite-efekty-pracy-mal...
Zgłoś
Avatar
h................o 2016-04-23, 15:37 4
Ja bym go nie tylko wypierdolił na zbity pysk, ale także sprawił, że nikt nigdy by go do niczego nie zatrudnił. Sczezłby na ulicy jak jakiś śmieć.
Zgłoś
Avatar
m................0 2016-04-23, 15:41 4
Trzęsienie ziemi w Meksyku a wy się śmiejecie z chłopa że pracuje w takich warunkach.
Zgłoś
Avatar
Sobut16 2016-04-23, 16:07 3
wy sie śmiejecie, że on jest pijany, a może on jest po prostu chory
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2016-04-23, 16:15 7
hoszo napisał/a:

Ja bym go nie tylko wypierdolił na zbity pysk, ale także sprawił, że nikt nigdy by go do niczego nie zatrudnił. Sczezłby na ulicy jak jakiś śmieć.



skoro tak twierdzisz to pewnie nigdy nie byles najebany w robocie... a co za tym idzie pewnie podpierdalasz...
Zgłoś
Avatar
h................o 2016-04-23, 16:21 7
Recydywista napisał/a:



skoro tak twierdzisz to pewnie nigdy nie byles najebany w robocie... a co za tym idzie pewnie podpierdalasz...


Oczywiście, że nigdy nie byłem pijany w pracy, bo mam jakieś zasady. Dlatego też zawsze kabluję na innych, którzy są nietrzeźwi w pracy, bo zgłaszanie takich nieprawidłowości powinno być obowiązkiem każdego.
Zgłoś
Avatar
X................J 2016-04-23, 16:28 6
@Recydywista Nie trzeba wcale podpierdalać, ale jak ktoś dzień w dzień przychodzi najebany, to chyba coś jest nie tak?
Zgłoś
Avatar
Hirnias 2016-04-23, 18:04
Wszystko przez tego papierosa
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2016-04-23, 18:05
Dobrze że otrząsnął pędzel żeby mu nie kapało
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2016-04-23, 19:53
Jonxx napisał/a:

@Recydywista Nie trzeba wcale podpierdalać, ale jak ktoś dzień w dzień przychodzi najebany, to chyba coś jest nie tak?



po 25 sekundowym filmiku swierdzasz ze koles jest dziennie najebany w pracy... Kurwa Sherlock

hoszo napisał/a:


Oczywiście, że nigdy nie byłem pijany w pracy, bo mam jakieś zasady. Dlatego też zawsze kabluję na innych, którzy są nietrzeźwi w pracy, bo zgłaszanie takich nieprawidłowości powinno być obowiązkiem każdego.



dlatego jestes cipa i podpierdalasz pewnie jestes tępy otyly i wiecej czasu spedzasz prawie ocierajac sie o kierownika/brygadziste niz na robocie, a twoje otluszczone usta sa wiecznie spieczone od napierdalania gałek przelozonym Jestes jebaną konfiturą nie masz kolegow jak jebany ryzy skurwiel z blok ekipy, myslisz ze jak podpierdolisz to Cie wkoncu kiedys awansuja... mozna Cie spokojnie porownac do debili ktorzy mysla ze zostaną raperami.
Zgłoś
Avatar
sylwusiex 2016-04-23, 21:36
Motyla noga! ale wieje, to chyba el ninjo...
Zgłoś
Avatar
Why-Duck 2016-04-23, 21:37
Nigdy trzeźwi, zawsze pijani pracownicy budowlani.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie