18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Kapral Poproszek 2012-08-09, 9:38 1
Dla wszystkich gimnazjalistów dodam, że aceton bardzo dobrze czyści plastikowe powierzchnie, troszeczkę na wacik i trzemy, tylko równomiernie, aby cała warstwa schodziła tak samo.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-08-09, 11:41
I wyszła najprostsza odmiana napalmu.
Z termitem już tak łatwo nie jest
Zgłoś
Avatar
Sharsh 2012-08-09, 12:30
Niech no ja dorwę kogoś kto ociepla sobie dom i zostawi styropian na zewnątrz...
Zgłoś
Avatar
Loki91 2012-08-09, 13:59 2
Pierdolisz. Termit też jest prosty. Przy odrobinie samozaparcia to podobno nawet z rdzy z żelaza można zrobić(byleby czysta była- bez opiłków)+ amelinium;)
Zgłoś
Avatar
bolerro 2012-08-09, 17:52 1
Tak się robi dobre koktajle mołotowa, rozpuszcza się w benzynie styropian i nalewa do butelek, to dziadostwo nie chcę się zgasić...
Zgłoś
Avatar
j2m2 2012-08-09, 21:20
BrekiBMW już po raz 2 podziwiam twoją głupotę. Mnie w szkole na chemii uczyli wielu różnych rzeczy, a jak chcesz zobaczyć taką gdzie pokazują doświadczenia to zapraszam do Władysławowa na ul. Morską 1, pytaj o Beatę Domnik to nauczycielka. Może tobie w gimnazjum nie pokazują takich rzeczy, ale w wyższej niż gimnazjum szkole to codzienność.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2012-08-09, 22:27
Jaki związek powstaje w wyniku tejże reakcji?
Zgłoś
Avatar
maru93 2012-08-09, 22:46 1
syropiano aceton
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-08-10, 0:57
Ja tak robiłem kiedyś super mocny i tani klej... rozpuszczało sie w rozpuszczalniku nitro styropian i pudełka po kasetach... po zgęstnieniu tanim kosztem mialo się klejo-szpachlę, która po zaschnieciu była nie do zdarcia
Zgłoś
Avatar
BrekiBMW 2012-08-10, 3:49 1
j2m2 napisał/a:

BrekiBMW już po raz 2 podziwiam twoją głupotę. Mnie w szkole na chemii uczyli wielu różnych rzeczy, a jak chcesz zobaczyć taką gdzie pokazują doświadczenia to zapraszam do Władysławowa na ul. Morską 1, pytaj o Beatę Domnik to nauczycielka. Może tobie w gimnazjum nie pokazują takich rzeczy, ale w wyższej niż gimnazjum szkole to codzienność.



W dupie mam to co piszesz i nie musisz mi mówić takich głupot dziecko bo chyba mało wiesz o życiu, ledwo zawodówkę skończyłes i nie będziesz mnie tutaj chemii uczył. Filmik wrzuciłem by inni mogli zobaczyć efekt. Bo dobrze wiem jak działa system naszej oświaty że nie ma funduszy na doświadczenia etc. I cofnij sie do podstawówki bo w dupie byłes i gówno widziałes
Zgłoś
Avatar
Kiciok 2012-08-10, 13:42
Zajebiście działa jako lakier do drewna
Zgłoś
Avatar
Filo1 2012-08-10, 14:01
To jest tak zwana metoda traconego styropianu, używana w modelarstwie
Polega na tym że formę się laminuje włóknem szklanym i żywicą a potem środek formy zalewa acetonem
Zgłoś
Avatar
kam15 2012-08-10, 14:16
Yeah - w najlepszym komentarzu jest mowa o kims z mojego miasta..... Chociaz w sumie nie mam sie czym chwalic kurwa.....;/
Zgłoś
Avatar
gregor40 2012-08-10, 14:29
lg0r napisał/a:

ciekawe, czy jest świadom tego, że w ten sposób stworzył pirożel.



Napalm, a nie pirożel. Nie ma dodatkowego utleniacza.
Zgłoś
Avatar
lajka 2012-08-10, 14:32
zwykłym rozpuszczalnikiem mozecie sie tak pobawic...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie