18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
jankol 2012-08-10, 15:00
Napalm nie był czasem z benzyną?
Znam gagatka, który się takim czymś w garażu bawił. Podpalił i wpadł w panikę, bo nie mógł ugasić
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-08-10, 15:58 1
rockface123 napisał/a:

tak dla waszej informacji w hameryce nie ma określenia gimbus tylko w takim syfie jak polska jest takie określenie ;-]

a jakby tam palce włożyć? ktoś chętny?


co mnie kurwa obchodzi ameryka?
jak ci się tu nie podoba to wiesz co możesz zrobić
Zgłoś
Avatar
czaro9 2012-08-10, 16:13
Pozdrawiam wszystkich młodych ludzi. Pamiętam jak kiedyś byłem mały, a w sklepach na półkach był tylko ocet i wódka i skądś się udało staremu dostać model do sklejania, chyba jakiś samolot, to rozpuszczalnik + styropian = domowej roboty klej do tego typu rzeczy
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-08-10, 16:35
Cytat:

Młody geniusz odkrywa świat - ciekawe o czym będzie jego następny filmik? Może odkryje, że masło rozpuszcza się na rozgrzanej patelni, albo że benzyna jest cieczą palną...



Zapamiętaj sobie tłuku - masło na patelni się TOPI, a nie ROZPUSZCZA. Rozpuszcza się cukier w wodzie, albo styropian w acetonie.

Cytat:

Pozdrawiam wszystkich młodych ludzi. Pamiętam jak kiedyś byłem mały, a w sklepach na półkach był tylko ocet i wódka i skądś się udało staremu dostać model do sklejania, chyba jakiś samolot, to rozpuszczalnik + styropian = domowej roboty klej do tego typu rzeczy



Na dodatek wódka dopiero od 13. Ciężkie to były czasy.
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2012-08-10, 16:37
ten aceton to nie zmywacz do paznokci czy coś?
Zgłoś
Avatar
LionX 2012-08-10, 17:14
Damska torebka.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej 2012-08-10, 17:35
Też mi sensancja.

Btw, aceton rozlewać w domu, pewnie przy zamkniętych oknach - szczyt inteligencji.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-08-10, 17:49
Loaloa napisał/a:

Zapamiętaj sobie tłuku - masło na patelni się TOPI, a nie ROZPUSZCZA. Rozpuszcza się cukier w wodzie, albo styropian w acetonie.



Co do istoty twej wypowiedzi, przyznaję rację - meal culpa - użyłem potocznego określenia. Nie sądziłem, że na portalu tego typu, taki drobny detal, aż tak kogoś urazi.
Ale TŁUKIEM, to jesteś sam - udowodniłeś to poziomem swej wypowiedzi - bo nie potrafisz zwrócić się do kogoś kulturalnie, jak człowiek (co innego, gdybym sprowokował).
Byłeś gnębiony przez ojca za dzieciństwa, przez kolegów w pracy, a może masz problemy z erekcją, że się musisz w ten sposób dowartościowywać?
Zgłoś
Avatar
proteusx 2012-08-10, 18:42
Dla zainteresowanych pirotechniką a nie wiedzących dodam, że styropian rozpuszczony w benzynie, która działa tak samo na niego jak aceton w tym filmiku rozpuszcza go i tworzy zaje#istą kleistą, palącą się bardzo długo substancję, porównywalne do napalmu, proces rozpuszczania styropianu przez tank jest znacznie dłuższy ale jaki efekt

Pozdro
Zgłoś
Avatar
LuoXiahong 2012-08-10, 19:14 1
Właśnie u sąsiada zaczynają elewację robić
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-08-10, 20:43
@xxSekiPlxx

Kto to jest Michal Szpak ?!
Zgłoś
Avatar
amre 2012-08-10, 23:17
pomijając już oczywisty fakt że to banalne doświadczenie i jest takich wiele, a nawet ciekawszych, pragnę zapytać - jak autor filmu wpadł na tak genialny pomysł żeby cały pokaz urządzić w białym naczyniu?! To wprost idealne! Znakomicie ułatwia nie zobaczenie niczego!
Zgłoś