18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Riikko 2024-05-09, 14:50 38
co ty kurwa, do tego konia waliles? czy o chuj to chodzi?
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-05-09, 15:16 6
Niech ona lepiej dupy daje to będzie jej lepiej szło może
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-05-09, 15:20 5
Majeńka, ruchała byś, czy za ładne te szlaufy dla ciebie?
Zgłoś
Avatar
joannarydwan990 2024-05-09, 15:45 2
Skakała jak kangurek Kao
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2024-05-09, 17:28 2
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-09, 17:46 7
Baronessa napisał/a:

Majeńka, ruchała byś, czy za ładne te szlaufy dla ciebie?

Ta bliższa trochę trąci blacharstwem, zaś ta co dała pokaz z wyglądu naprawdę niezła. Zaś co do niskiego skilla w tymże pokazie to raczej sprawa C₂H₅OH a nie głupoty.

Chyba wystarczająco często na Sadolu daję wyraz jakie cechy lubię by to pytanie było bez sensu. Widzisz tu otyłość? Tatuaże? Piercingi? Brud?

Czyli poproszę tą małą, jak tylko wytrzeźwieje.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-09, 18:17
joannarydwan990 napisał/a:

Skakała jak kangurek Kao



kangurek w kakałoooo
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-05-09, 18:34 4
Co Ty srasz teraz?
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-05-09, 19:17 1
Śmiech taki upośledzony z lekka
Zgłoś
Avatar
Edys45 2024-05-09, 20:19
Fajna taka skoczna ,szturchnął bym i pewnie nie tylko ja
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-05-10, 10:21
Piana , to łatwiejsza ale może dać ci w morde .
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2024-05-10, 12:50
Liznalbym jej to i owo
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-10, 20:02
W ramach edukacji seksualnej tłumaczę:
Tą sunię nie należy od razu "szturchać" ani nawet lizać. Zawsze zaczynamy od przytulanek!

Ponadto, uważam że przytulanki są lepsze będąc na dole, ale niestety ta mała jest na to trochę za mała (zaś duża, jak już wspomniałam, trąci blacharstwem więc wybieram tą małą). Przy moim wzroście to norma, u większości was samców też.

Tak więc, zamiast tego obejmujemy dziewuchę. W przeciwieństwie do tłuściejszych jednostek, techniki są inne. W tym przypadku proponowałabym szybko przejść do uchwytu od tyłu. I nie łapiemy za cycki (no chyba że w późnych fazach), tu chodzi o długie przytulanie. Pamiętajcie że macie też i głowę — ale nie zaczynamy od lizania/gryzienia, tylko np. policzkiem miziamy głowę, szyję lub ramiona ofiary.

W tym przypadku proponuję szybko przejść do parteru, i w objęciach wielokrotnie się przetoczyć. Pozycje w których ryj skierowany jest w łóżko zupełnie nie pasują, tak więc dobrymi konfiguracjami byłyby:
- sunia tyłem do was na górze, wy dokładnie obejmujecie ją ręcami i pewnie także nogami
- sunia na dole, jestem/jesteście większa od niej, tak więc samo przykrycie wystarczy, nie trzeba jej trzymać. Ręce po obu stronach jej głowy albo swobodnie w ruchu

I dopiero po długiej takiej sesji — albo nawet kilku (co wymagałoby wielokrotnych łóżkowań, stosować wyłącznie jeśli nie jest spotkanie jednorazowe) zdejmujemy gacie.
Zgłoś