18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
bercisko 2020-10-02, 14:28
Ale się ciemny lakier porysował
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-10-02, 14:50 2
Następna dwa razy mordą dała w asfalt. Oni się nigdy nie nauczą raz a dobrze?
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-10-02, 15:46
Jak miała wystająca dolną szczęnke to może chciała sobie naprawić
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-10-02, 18:03 3
Bo tylko kobietom przydarzają się takie wypadki... A te filmiki z failami na desce z udziałem facetów to pewnie fejk jest, bo facetowi nie może pójść źle. Co za ograniczony punkt widzenia. Kobiety mają swoje słabe strony i mężczyźni także, po to jesteśmy zaprojektowani w taki sposób, żeby łączyć się w pary i uzupełniać, a nie obrzucać gównem kto jest gorszy. XXI wiek a poglądy jak ze średniowiecza...
Zgłoś
Avatar
KROMBACHER 2020-10-02, 20:05 5
outsidethebox86 napisał/a:

Bo tylko kobietom przydarzają się takie wypadki... A te filmiki z failami na desce z udziałem facetów to pewnie fejk jest, bo facetowi nie może pójść źle. Co za ograniczony punkt widzenia. Kobiety mają swoje słabe strony i mężczyźni także, po to jesteśmy zaprojektowani w taki sposób, żeby łączyć się w pary i uzupełniać, a nie obrzucać gównem kto jest gorszy. XXI wiek a poglądy jak ze średniowiecza...



wysralas sie juz?
Zgłoś
Avatar
Cudak 2020-10-02, 20:54
outsidethebox86 napisał/a:

Bo tylko kobietom przydarzają się takie wypadki... A te filmiki z failami na desce z udziałem facetów to pewnie fejk jest, bo facetowi nie może pójść źle. Co za ograniczony punkt widzenia. Kobiety mają swoje słabe strony i mężczyźni także, po to jesteśmy zaprojektowani w taki sposób, żeby łączyć się w pary i uzupełniać, a nie obrzucać gównem kto jest gorszy. XXI wiek a poglądy jak ze średniowiecza...



To nie był wypadek.
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-10-02, 21:33
Cudak napisał/a:

To nie był wypadek.



Ale czy to nie zdarzyło się również facetom?

KROMBACHER napisał/a:

wysralas sie juz?



Tak, ale ulga

PS. Widzę kobiety zaszły co niektórym za skórę...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2020-10-02, 22:32
I sobie ten czarny, brzydki ryj rozwaliła...
Zgłoś
Avatar
N0control 2020-10-05, 0:04
Później miała by jeszcze większą prędkość. Za dużego wyboru tutaj nie było.
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-07-25, 1:25
outsidethebox86 napisał/a:

Bo tylko kobietom przydarzają się takie wypadki... A te filmiki z failami na desce z udziałem facetów to pewnie fejk jest, bo facetowi nie może pójść źle. Co za ograniczony punkt widzenia. Kobiety mają swoje słabe strony i mężczyźni także, po to jesteśmy zaprojektowani w taki sposób, żeby łączyć się w pary i uzupełniać, a nie obrzucać gównem kto jest gorszy. XXI wiek a poglądy jak ze średniowiecza...



Nie wytłumaczysz. To są typki, których jedynym "osiągnięciem życiowym" było urodzenie się z fiutem. Muszą się dowartościować
Zgłoś