18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
W związku z ostatnim przypadkiem gdzie pani Gessler nie chciała zapłacić za pobyt w hotelu "Bo jej przecież się należy, w końcu jest gwiazdą" pan Szymon w końcu zrobił sensowny odcinek, z pomysłem

Zgłoś
Avatar
ScotchMe 2013-05-14, 14:10
Rems napisał/a:

Gessler wielka mi gwiazda, beztalencie tvn'u kopiujące Ramsaya jadące na nazwisku męża. Powinni ją wyjebać z tego hotelu przy pierwszym jej prychnięciu.



Nie żebym ją bronił bo też lochy nie cierpię, ale w jednym z wywiadów powiedziała, że jest lepsza od Ramsaya, gdyż on w przeciwieństwie do niej ma dostęp do wszystkiego, a ona w pewnym sensie zaczyna od zera. Taki tam żart z jej strony.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-05-16, 9:05
ScotchMe napisał/a:



Nie żebym ją bronił bo też lochy nie cierpię, ale w jednym z wywiadów powiedziała, że jest lepsza od Ramsaya, gdyż on w przeciwieństwie do niej ma dostęp do wszystkiego, a ona w pewnym sensie zaczyna od zera. Taki tam żart z jej strony.



hahah dobry żart

Ramsay zapierdalał od najniższej pozycji w kuchni a ta tłusta kurwa zaczynała robienia pały mężowi a później prezesowi TVNu
Zgłoś