18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
myjek 2015-08-01, 0:29 22
Nie jestem rasistą, ale wciskanie na siłę wszędzie murzynów, bo kurwa musi być "suwak" to takie trochę dziwne podejście.
Niech sobie żyją, pracują i wychowują dzieci, oby byli w porządku, ale teraz będą zmieniać scenariusze i pierdolić głupoty, bo multi kulti...
Zgłoś
Avatar
rustyKING 2015-08-01, 5:31 3
@myjek ale ty kurwa głupia jesteś
Zgłoś
Avatar
rrcekrr 2015-08-01, 9:24 4
Nudne. Ani sadystyczne ani zabawne.
Zgłoś
Avatar
mokushiroku 2015-08-01, 12:50
Jedyny super bohater który może mieć dowolny kolor to zielona latarnia a od reszty niech się odpierdolą
Zgłoś
Avatar
freaky 2015-08-01, 14:36
Ale w filmie o holokauście, jeszcze żaden czarnuch nie zagrał więźnia Auschwitz.
Zgłoś
Avatar
DrWhisky 2015-08-01, 14:41
najlepszym prostestem, moim zdaniem, będzie np. olanie najnowszej odsłony nigga-man'a i niepójście do kina, wystarczy znaleźć odpowiedni torrent
Zgłoś
Avatar
Oponka 2015-08-01, 15:34 1
@2up ah tam więźnia. czekam na jakiś film o nazistach gdzie czarny będzie jakiś wysoki oficer SS. ciekawe, czy ktoś by się oburzył P:
Zgłoś
Avatar
Yellow_Submarine 2015-08-01, 18:05
No ja pier&ole!
Mam pomysł na eksperyment jako, że filmy marvela są i tak już beznadziejne i robione wyłącznie dla kasy to niech prócz aktorów na czarnych wymienią również producentów, reżyserów, marketingowców i speców od CGI. Zobaczymy co z tego wyjdzie!
Niech udowodnią, że kolor skóry nie ma znaczenia.

ale i tak coś czarno to widzę.
Zgłoś