18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Halman 2020-04-14, 9:39 17
na takich pokazówkach to sobie mogą nawet po palmach skakać...
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2020-04-14, 9:59 6
Ustawione gówno
Zgłoś
Avatar
bercisko 2020-04-14, 10:33 64
Rutkowski robił taki numer przez zamknięte szyby w samochodzie. Dlatego teraz łeb kwadratowy.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-04-14, 12:13
Takie coś może się udać tylko na ćwiczeniach, tak samo jak strzelanie w głowę przez snajperów - a w realu klient w pierwszym odruchu gdy glina pojawi mu się na plecach pociagnie za spust i misja nieudana, nawet gdyby mu snajper strzelił w głowę to ostatni zacisk mięśni w 3 na 4 przypadków spowoduje strzał, trzeba przestrzelić rdzeń kręgowy
Zgłoś
Avatar
Tomasz_Dąb 2020-04-14, 12:54
A gdzie tam pisze że to policja?
Zgłoś
Avatar
matek87 2020-04-14, 18:17 3
bercisko napisał/a:

Rutkowski robił taki numer przez zamknięte szyby w samochodzie. Dlatego teraz łeb kwadratowy.



U Rutkowskiego wszy spotykają się na kwadracie

Zgłoś
Avatar
dominik.lisek 2020-04-14, 18:49
Jak opis przeczytałem myślałem ze zaczną tańczyć, a tu takie ustawione gówno.
Zgłoś
Avatar
banerr 2020-04-14, 19:45 2
Rutkowski to postać z Maincrafta.
Zgłoś
Avatar
RoBoTRoN 2020-04-14, 22:07
bloodwar napisał/a:

Takie coś może się udać tylko na ćwiczeniach, tak samo jak strzelanie w głowę przez snajperów - a w realu klient w pierwszym odruchu gdy glina pojawi mu się na plecach pociagnie za spust i misja nieudana, nawet gdyby mu snajper strzelił w głowę to ostatni zacisk mięśni w 3 na 4 przypadków spowoduje strzał, trzeba przestrzelić rdzeń kręgowy



Dlatego zazwyczaj go przestrzeliwują, zresztą nie zawsze trzeba trafić w rdzeń, sprawdź sobie co to jest tzw. trójkąt śmierci - i nie, nie chodzi tu o wyciskanie pryszczy, ale o fakt, że każdy celny strzał w to miejsce powoduje przerwanie rdzenia.

Tu kilka udanych przykładów:





Zgłoś