18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
pietrasag 2015-02-25, 8:05 2
Mudżin na macie zawsze spoko!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2015-02-25, 9:20 26
@up
Żebranie o piwa na sadolu zawsze chujowe.

Chciałeś aby wyszło super a wyszło jak zwykle - chujowo.

Tu nie ma cenzury pedale pierdolony i nie piszemy 'mudżin' tylko 'murzyn' albo 'asfalt' albo 'czarnuch pierdolony' itp.
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-02-25, 10:04 1
Czyżby to okładanie leżących było ustawione? Wątpię czy ktoś po chwili namysłu doszedłby do wniosku że jednak trzeba dopierdolić nieprzytomnemu
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2015-02-25, 10:08 54
Nie Grzegorzu, on wcale go nie okładał, tylko to jest wymuszenie przerwania walki, przecież widać że od niechcenia postukał go po gardzie żeby sędzia bezwarunkowo przerwał bitwę. Po drugie był zamroczony a nie nieprzytomny ( ustawił gardę na głowę ) a to duża różnica w walkach. Z zamroczenia można nagle wyjść dzięki dawce adrenaliny.
Zgłoś
Avatar
solidsnake 2015-02-25, 15:09
pietrasag napisał/a:

Mudżin na macie zawsze spoko!



Nawet nie wiesz kim jest ten "Mudżin" bucu
Zgłoś
Avatar
vihura 2015-02-25, 15:13
Sie czepiacie a szlag całkiem przecudnej urody
Zgłoś
Avatar
pietrasag 2015-02-25, 15:35
Spinacie sie jak dupa dziewicy...

@ Velture pedał pierdolony to Ty! Taki miałem zamiar z mudżinem i pierdoli mnie Twoje zdanie i co o tym sądzisz.

BTW. Znam kilku afroamerykanów "czarnuchów" i pierdolić ich choćby dla tego że są czarni ale szacunek mam gdyż władają lepiej niż nie jeden cebulak w tym kraju polszczyzną.
Zgłoś
Avatar
Eagle1519 2015-02-25, 17:34
Prawie jak Dash Punch Jax'a z MK9.
Zgłoś
Avatar
C................h 2015-02-25, 17:58
someone skipped leg day
Zgłoś
Avatar
rafal_etz 2015-02-25, 17:59 1
pietrasag a dupa Cie nie boli po spotkaniach z kolegami murzynami??
Zgłoś
Avatar
~Velture 2015-02-26, 2:44
pietrasag napisał/a:

Spinacie sie jak dupa dziewicy...

@ Velture pedał pierdolony to Ty! Taki miałem zamiar z mudżinem i pierdoli mnie Twoje zdanie i co o tym sądzisz.

BTW. Znam kilku afroamerykanów "czarnuchów" i pierdolić ich choćby dla tego że są czarni ale szacunek mam gdyż władają lepiej niż nie jeden cebulak w tym kraju polszczyzną.



Pedalstwo po całości. Jak ci z dupska robią autostradę to pewnie jesteś w niebie cebulaku.
Zgłoś