18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
superman sadol
nowynick • 2014-01-16, 12:18
Ten superbohater nazywa się Flying Man i się nie pierdoli z sądami, aresztami, więzieniami czy uczciwymi procesami. Jesteś winny? To spadasz z dużej wysokości.

Zgłoś
Avatar
Qbas 2014-01-16, 12:33 12
Filmik zajebisty. A co do samego motywu nikt by tego na głos nie powiedział z polityków ale większość ludzi by się cieszyła z faktu że przestępcy są karani śmiercią. Jednak jest to karanie poza prawem, bez procesu i werdyktu skazującego na śmierć, więc nie chciałbym żeby coś takiego istniało. Nigdy nie wiesz za co następne zacznie karać. Zacznie zabijać policję i wojsko jeśli zrobią na niego nagonkę? Zacznie mordować za przejście na czerwonym świetle jak skończą się pedofile, mordercy i złodzieje?
Zgłoś
Avatar
Ringo88 2014-01-16, 13:21 6
aż mi się przypomina pewna edycja komiksów o batmanie z lat '90 - Bodajże polska nazwa brzmiała "Mroczne miasto Gotham"
Batman był tam zajebistym przyjemniaczkiem- obdzierał ludzi ze skóry dla zabawy, wypierdalał ludzi przez okna, ucinał łby. to był real-hero a nie jakiś kurwa pedo-hero-w_rurkach
Zgłoś
Avatar
Varyz 2014-01-16, 14:49 6
Dobra wstawka Zawsze mnie wkurwiało w tych filmach o superbohaterach, że policja była zazdrosna o konkurencję. Tylko państwo ma monopol na przemoc. Jasne - brak sprawiedliwego procesu itp ale wiadomo, że bogatszym jest w sądzie łatwiej. W Batmanie był kumaty gość - komisarz Gordon, który po cichu Batmana wspierał, bo wiedział, że z tymi skurwielami inaczej nie da rady.
Zgłoś
Avatar
krzywycfx 2014-01-16, 17:31 1
Fajny filmik:)

Dobrze że są napisy bo inaczej bym nic nie zrozumiał
Zgłoś
Avatar
BrainSeeker 2014-01-16, 19:10 7
Tego superbohatera i tak nic nie przebije.



Zgłoś
Avatar
matt63amg 2014-01-16, 19:14 1
Ford magicznie zmienia się w Jeep'a po czym znowu w Forda, dobre efekty
Zgłoś
Avatar
BarnabaTheDog 2014-01-16, 20:36
Zgłoś
Avatar
maurycy_zych 2014-01-16, 21:57 1
@Ringo88

W filmie pełnometrażowym o Justice League, "Flashpoint Paradox" masz możliwość zobaczyć, może nie takiego przyjemniaczka, ale na pewno Batmana-pragmatyka. Jeżeli nie lubisz spoilerów, to rzucę tylko na apetyt, że to nie jest Bruce Wayne.
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-01-16, 22:40
Niepotrzebnie się trudzicie. Ten portal od dawna stał się mekką wszelkiej maści przygłupów. Żaden głos rozsądku tu nie ma znaczenia. Bo tu o to chodzi, że promować debili, których wypierdolono nawet z forum dla kibiców. Taki rynsztok dla niespełnionych gimbusów i wszelkiej maści popaprańców.

Tyle, że żaden z tych tłuków nie wie, kto za tym stoi. Nie będzie mu przeszkadzać, że to jest w łapach tak znienawidzonych tu przecież Rosjan. Bo oni są na to najzwyczajniej w świecie za głupi. Ważne, że mogą pierdolić te swoje farmazony.

Sram na wasze bany moderatorzy, co kurwa gile w nosie wycieracie pendrajwem.

To koniec tego portalu, to ścierwo w niczym nie jest lepsze niż pudelek czy tam inne gnioty. Gówno przeklejane wiecznie, schemat prosty. Wykop, Joe, ochevidets, liveleak. Tyle, że z debilnymi komentarzami ludzi, co jeszcze kaszkę od mamy dostają. Albo z tymi, których już kurwa nikt nigdzie nie chce słuchać.
Zgłoś
Avatar
keyq 2014-01-16, 22:46 1
Ciekawy film, szkoda że tak krótki. Ale sam motyw o karaniu przestępców śmiercią przez jakiegoś mściciela raczej już nieco oklepany.
Aż mi się pewne stare dobre anime przypomniało. Jeśli ktoś nie zna polecam "Death note", dobrze zrobione, oparte o podobną myśl przewodnią jak pokazany wyżej filmik i daje do myślenia. Po obejrzeniu kilku odcinków człowiek zastanawia się "co bym zrobił na miejscu głównego bohatera"

P.S. Teraz tylko czekać aż ktoś wrzuci nasz ulubiony obrazek o anime.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-01-17, 7:47
up

jak coś to zekranizowali nawet Death note i to w całkiem przyzwoitym stylu
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-01-17, 12:15 1
BrainSeeker Watchmen, to jeden z najlepszych filmów jakie widziałem, zajebista muzyka i akcja nie jak w iron manie tylko tak bardziej wyszukana, a ten się świetnie oglądało, czekam na pełnometrażowy bo byłby hicior
Zgłoś
Avatar
keyq 2014-01-17, 23:44
@kkndkkndkknd

Wiem, widziałem filmy ale w tym konkretnym przypadku według mnie anime jest o niebo lepsze niż jego ekranizacja.
Zgłoś