18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Supermarket
Kolka122 • 2012-12-16, 23:47
Czy już ciekawszych pomysłów na film nie ma? Ostatnio praktycznie wszystkie polskie filmy są chuja warte. I kiedy myślę, że już nic gorszego nie mogą zrobić, widzę to:



Kiedy oglądałam ten trailer polskiego filmu, to po prostu myślałam, że to jakieś żarty. I jeszcze muzykę podjebali...
Aż strach iść do biedronki.
Zgłoś
Avatar
Kolka122 2012-12-17, 23:17
khalifa napisał/a:


duże osiągnięcie jak na kobietę


Duże osiągnięcia to ty masz, że się czytać i pisać nauczyłeś.


Żartowałam, idę pozmywać.

ps:@lemon w kinie (tak, kobiety też czasem wpuszczają, akurat trafiłam na "Dzień dobroci dla niższych ras społecznych") widziałam ten trailer, wiec niestety to nie jest zrzut. Łatwiej byłoby przyjąć że wynajęłam aktorów, żeby trochę piw zebrać
Zgłoś
Avatar
skylfer 2012-12-17, 23:59
Kolka122 napisał/a:


Motyw z serii filmów "Piła" - Saw - Hello Zepp.
ps.to piwko przypadkiem, nie to żebyś jakoś zasłużył



buAHAHHA pierwsze piwo Czuję się jak młody bóg
Zgłoś
Avatar
lobominator 2012-12-18, 0:25 1
A pan Darek mógł nie otwierać...
Zgłoś
Avatar
R.G. 2012-12-18, 0:37 1
ogólnie to strasznie hujowa taka robota na ochronie. Robiłem raz w Realu w w-wie. Pracowałem tam w sumie 2 dni bo doszedłem do wniosku że takiej hujni to nie zdzierżę. Zmiany po 11 godzin, dopuszczalne 2 przerwy po 30min. max, nie wolno ci usiąść ani kurwa na moment, z nikim pogadać, nawet nie można było chodzić po działach, jedynie wzdłuż kas, a skurwiele z monitoringu pilnują cie bardziej niż klientów. Przez pierwsze 2 godziny stania na nogach w cwelkach nogi wchodzą w dupe, a okazuje się że musisz jeszcze 5. No i pieniądze... jak strzał kutasem w twarz... 7,50... niby kasjerki mają 5zł ale i tak ni huja sie nie opłaca. Odradzam każdemu taką robote, magazyny 10 razy lepsze
Zgłoś
Avatar
Okash 2012-12-18, 3:18 1
R.G., to ja miałem 12 godzinne zmiany, również nie można było se klapnąć nawet jak kurwa od 2:00 do 6:00 rano było kompletnie ZERO klientów (tesco jest całodobowe, więc i nocki) i trzeba było stać jak jebany pomnik, też 2 przerwy max 25 min. 6 zł za godzinę... wtf. Nawet gumy nie pożujesz bo opierdalają z monitoringu. Oczywiście śmieciowa umowa-zlecenie (nie tylko szeregowi ale nawet szefostwo). Najgorzej to się dłużył czas, szczególnie ostatnia godzina. Ja pierdole, jak przychodziłem na 19:00 do roboty i kończyłem o 7 rano i sobie myślałem co było jak zaczynałem zmianę to tak jakby kurwa, to było rok temu. Dosłownie. Jebany mind fuck ta robota. I jeszcze kurwa ludzie (klienci) ciągle myślą, że ty wszystko wiesz gdzie co jest, co i jak, do kiedy promocja itp. (btw. tesco ma najbardziej rozwydrzonych i chapiastych klientów, bo wszyscy muszą im w dupę włazić, taka polityka).
Przynajmniej miałem szefa w porządku i kilka innych osób. No i największym plusem była stołówka dla pracowników z zajebistymi domowymi obiadami, spore porcje, za grosze.

Widze, że w realu jest ciut lepiej, no i przynajmniej nie jest całodobowy jak skurwiałe tesco (nocki to najgorsze gówno, dłuży się najgorzej i jak są klienci to zawsze jakieś zjebane szczyle i czasem trzeba ganiać). Wiec jak ktoś kiedyś będzie musiał iść do takiej roboty i będzie miał wybór między tesco a real to brać real. Za chuja nie iść do tesco!
Zgłoś
Avatar
patyczack 2012-12-18, 11:18
Trailer to oczywiście norma w naszym kraju, czyli straszna cienizna. Film też pewnie taki będzie.

Ale autor wątku pisze:

Cytat:

Czy już ciekawszych pomysłów na film nie ma?



I widzę, że mnóstwo osób się zgadza.

Choćby spodziewać się gówna, to nie wiem jak można uznać pomysł za nieciekawy? Jest świetny. Oryginalny i ma potencjał dramatyczny (sytuacja jak z Kafki). Na początku pomyślałem, że to przegięcie i faktycznie może z tego wyjść niezamierzona autoparodia - że taką błahą sprawę przekształci się w mrożący krew w żyłach thriller. Ale może też z tego wyjść coś fajnego. Samo "przegięcie" tej akcji z ochroną nie jest złe, bo na tym polega kino. Bierze się jakąś historię i się ją hiperbolizuje - film opowiada najczęściej o skrajnych przypadkach.

Drugą fajną kwestią jest to, że Polacy nie umieją i nie robią kina gatunkowego. A tu mamy właśnie jakiś rodzaj thrillera. A każda próba cieszy.

W zalewie tego komediowego gówna, ten pomysł wyróżnia się na plus. Nie rozumiem was;)
Zgłoś
Avatar
marcinek6000 2012-12-18, 14:30
wow to jest tak głupie, tak oryginalne, że zajebiste z wielką chęcią to zobaczę
Zgłoś
Avatar
mateuszmatel 2012-12-18, 15:06
A ja wymienię kilka nazwisk:
Marian Dziędziel
Wojciech Zieliński
Tomasz Sapryk
Przemysław Bluszcz

To mi wystarczy
Zgłoś
Avatar
nene 2012-12-18, 23:04
film na podstawie ?!
Zgłoś