18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Supermarket
Kolka122 • 2012-12-16, 23:47
Czy już ciekawszych pomysłów na film nie ma? Ostatnio praktycznie wszystkie polskie filmy są chuja warte. I kiedy myślę, że już nic gorszego nie mogą zrobić, widzę to:



Kiedy oglądałam ten trailer polskiego filmu, to po prostu myślałam, że to jakieś żarty. I jeszcze muzykę podjebali...
Aż strach iść do biedronki.
Zgłoś
Avatar
Xiem 2012-12-16, 23:54
Ja pierdole, brak słów :/
Zgłoś
Avatar
Breakdrowser 2012-12-16, 23:59 105
To już kabaret Limo miał lepszy pomysł i lepsze wykonanie (przynajmniej trailera)
Zgłoś
Avatar
Swirussss 2012-12-17, 0:02 16
premiera: 25 grudnia 2012 (Polska) 10 maja 2012 (świat)
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-17, 0:06
Totalny dramat. Koniec świata już blisko. Premiery nie będzie. Nie może być.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-12-17, 0:22 3
Co tak narzekacie???
Czekamy na wasze premiery skoro to takie lipne.
Zgłoś
Avatar
regal 2012-12-17, 0:29 9
O co wam chodzi? Trailer sprawia dobre wrażenie. Pracowałem w ochronie sklepowej i wiem jakie nerwy mają niektórzy na "złodziei" co kradną gumę do żucia. Zabili by bez wyrzutów sumienia. Dlatego mnie nic tu nie dziwi. Po za tym poczytajcie sobie np to: dzienniklodzki.pl/artykul/629673,ochroniarze-dotkliwie-pobili-klienta-...
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-12-17, 0:48 10
@tigerqaz daj mi budżet tego filmu to Ci obiecuję, że powstanie dobry film.
Chuj, przynajmniej nie kolejna romantyczna komedyjka z karolakiem i innymi pajacami.
Zgłoś
Avatar
Kolka122 2012-12-17, 0:50
@regal to sobie poczytaj fakt.pl/, skoro tak we wszystko wierzysz co jest w gazecie. Sama pracuję w ochronie, to wiem co i jak. Ochrona w sklepie nie ma prawa nawet dotknać jakiejkolwiek osoby, nawet jeśli na monitoringu widzi, żę ta osoba coś ukradła. Może co najwyżej poprosić ją na bok (czyt. zaplecze) i wtedy, jeśli się na to zgadza, poczeka na przyjazd policji. A jak nie, to ochrona chuja może zrobić, ewentualnie iść za nia (o ile moze opuścić aktualne stanowisko w pracy) i jednoczesnie na policję dzwonić, żeby przy odrobinie szczęścia udało sie ją złapać. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale wniosek jest prosty. Możesz iść np. do tesco, wziąć sobie coś, wyjść nie płacąc, a jak cię ochroniarz dotknie, to możesz mu sprawę wytoczyć i wygrasz. Takie są pojebane polskie realia.

Co do tego, że niektórzy mają nerwy na złodziei to prawda. I jeśli złodzieje nie wiedzą, jakie im prawa przysługują, to mają przejebane. Co nie zmienia jednak faktu, że polska kinematografia ostatnimi czasy to po prostu jedna wielka pomyłka.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-17, 1:13 1
Wiadomo, że zdarzały się przypadki nadużyć ze strony ochrony w hiper-duper-marketach, ale to co jest pokazane w tym trailerze to jakieś jebane gestapo. Jakim trzeba być debilem, żeby za kradzież czegokolwiek w markecie zamknąć człowieka w piwnicy i torturować? Tak im, kurwa, strasznie zależy na tej robocie? Byłem już w kinie na innym kompletnie odjechanym Polskim hicie zwanym "Sala samobójców", który niemal stopił mi mózg zajebistymi efektami specjalnymi w postaci błysków stroboskopowych i zabijał szare komórki kolejnymi popierdolonymi postaciami, oraz ich kompletnie niezrozumiałym zachowaniem. Zanim jakiś polski reżyser wpadnie na nakręcenie czegoś innego niż idiotyczna komedia, niech lepiej pójdzie na wizytę do psychiatry albo zażyje przepisane już prochy.
Zgłoś
Avatar
khalifa 2012-12-17, 4:42 31
Kolka122 napisał/a:

to po prostu myślałam


duże osiągnięcie jak na kobietę
Zgłoś
Avatar
M................i 2012-12-17, 5:52
KoniecŚwiata - A propo, ten koleś nic nie ukradł. Tylko go wkręcono, bo ktoś musi za to zaplacic
Zgłoś
Avatar
exculibrus 2012-12-17, 7:10 1
Mam pomysł ma kolejną produkcję:
Wyobraź sobie, wchodzisz do cukierni po pączka, ale gdy okazuje się, że zmieniasz zdanie chwilę przed wydaniem Pani Jadzia chwyta pizzerkę i wali Ciebie nią prosto w twarz. Upadasz i widzisz tylko końcówkę bagietki mknącą w Twoją stronę. Szybkie ujęcie i w zwolnionym tempie widać wznoszące się okruszki, wznoszące byleby zaraz opaść na Twoją twarz. Na twarzy widać krew. (a może sos z pizzerki?) Kto to wie?! Następnie jesteś ciągnięty na zaplecze. Jadzia odpala piekarnik. Nie! Nie! Nie! Tylko nie spieczone pączki! Tylko nie przypalone! Nieeeeee! Po dwóch godzinach wyciąga spalone i kładzie zaraz przed Tobą. Masz! Żryj pączki! Nie chcesz? To masz! Nieeeeeeeeee! Czujesz ciepło rozchodzące się po Twojej głowie, dotykasz ręką potylicy i Twoje palce wyczuwają lepką, ciepłą, gęstą substancje! Nie! Tylko nie syrop klonowy!
Ale już za późno!
Biało przed oczami! To torebka z cukrem pudrem rozerwana nad Twoją głową.
Stało się, Jadzia wychodzi porozmawiać z Twoją żoną, która wyszła z domu widząc, że nie ma Ciebie od kilku godzin.
Roztrzęsioną ręką wyciągasz telefon komórkowy, którym powiadamiasz służby mundurowe.

Oczywiscie to tylko zaraz. W razie czego mogę odsprzedać gotowe scenariusze: "Nordea", "Aquapark", "Wedel", "Studniówka", "Żabka", "Plac manewrowy", "Zbożowa pułapka" i ostatnie dzieło "Coffehell".
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-12-17, 7:29 15
Echis napisał/a:

@tigerqaz daj mi budżet tego filmu to Ci obiecuję, że powstanie dobry film.
Chuj, przynajmniej nie kolejna romantyczna komedyjka z karolakiem i innymi pajacami.




Proszę
Zgłoś
Avatar
majsterklepka 2012-12-17, 9:03 13
moze byc dobry film a wam należy sie chuj w jape ,wszystko co polskie to chujowe PAJACE to wypierdalac do hameryki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie