18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Supra vs Lambo
Torino • 2010-02-26, 0:00


Widok z jednego i drugiego auta.
Zgłoś
Avatar
g0t3r 2010-02-26, 11:42
Nikos - za 1/4 kasy?! o_O Żeby odjebac tak Suprę, koleś musiał wydac o wiele więcej kasy niż tą wspomnianą przez Ciebie 1/4 ceny Murcielago. Sama turbina może cenowo dojśc do ponad 50 tysięcy złotych.
Zgłoś
Avatar
ksenon0 2010-02-26, 11:45
areekdee pajacu, NOS to jedynie firma, i to nie wcale jaks dobra a jedynie znana które produkuje instalacje z bezpośrednim wtryskiem podtlenku azotu (poprawnie: tlenek diazotu)
Zgłoś
Avatar
mulan84 2010-02-26, 12:05 16
Co tam supra, ferrari, czy porshe??? jest tylko jeden król dróg;p

Zgłoś
Avatar
DjExit 2010-02-26, 12:49 2
Heh, już banda szpeców nie potrafi odróżnić Murcielago od Gallardo i dźwięku turbiny od nitro.. Ale prawda taka, że w lambo jesteś królem bo TAK i koniec kropka Widziałem filmik z fiatem 126p z 2l turbodoładowanym silnikiem który brał wszelkie porsche i lambo jak chciał.. ale gdzie tutaj klasa i styl panowie ?
Zgłoś
Avatar
wexors 2010-02-26, 14:05
Oskarek napisał/a:

ile ta supra moze miec koni?


fabryczna supra ma 340 KM
Lambo ma 581 KM

Ta supra na filmie ma więcej niż lambo ale oszacować to już musisz sam
Zgłoś
Avatar
Nath4N 2010-02-26, 14:36 3
wexors napisał/a:


Ta supra na filmie ma więcej niż lambo ale oszacować to już musisz sam



1002 WHP na niskim doładowaniu (moc na kołach, silnikowo czyli tak jak zawsze podaja producenci aut bedzie kilkanaście procent wiecej). Auto ma przydomek Green Beast.

Zgłoś
Avatar
revtech 2010-02-26, 14:48
wexors napisał/a:


fabryczna supra ma 340 KM
Lambo ma 581 KM

Ta supra na filmie ma więcej niż lambo ale oszacować to już musisz sam



hmm LP640 mówi ci to coś?
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-02-26, 15:24
nikos napisał/a:

i o to właśnie chodzi żeby samochodem za 1/4 kasy można było objechać chamów co im tatko kupił porsche,ferrari,lamborghini.
To wszystko po to żeby pokazać ze auto za dwumetrową kupę dolarów jest niczym jak siedzi w nim dwumetrowa pizda.


Typowo polaczkowe podejscie. Przerobic, byle bylo taniej. Najlepiej jeszcze na gaz. lambo to lambo ma swoj styl, to jest auto legenda. Tojotka ma sie nijak do tego.

Porownanie stuningowanej supry z oryginalnym lambo nie ma sensu. Trzebaby stuningowac obydwa auta.

Pozatym w takim porownaniu przyspieszenia nie wazna jest ilosc koni a ciag, zwany momentem obrotowym.
Zgłoś
Avatar
nikos 2010-02-26, 16:47
g0t3r napisał/a:

Nikos - za 1/4 kasy?! o_O Żeby odjebac tak Suprę, koleś musiał wydac o wiele więcej kasy niż tą wspomnianą przez Ciebie 1/4 ceny Murcielago. Sama turbina może cenowo dojśc do ponad 50 tysięcy złotych.



otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10994121
otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11410260
otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6431007

najtańszy z 2008 = 1 277 457 PLN
1 277 457 PLN /4=319364,25PLN

hmm myślę ze bym dał rade zrobić taka supre (ew. kupić zrobiona za 200k)

mcmt napisał/a:


Typowo polaczkowe podejscie. Przerobic, byle bylo taniej. Najlepiej jeszcze na gaz. lambo to lambo ma swoj styl, to jest auto legenda. Tojotka ma sie nijak do tego.

Porownanie stuningowanej supry z oryginalnym lambo nie ma sensu. Trzebaby stuningowac obydwa auta.

Pozatym w takim porownaniu przyspieszenia nie wazna jest ilosc koni a ciag, zwany momentem obrotowym.



nie wiem czy 319364,25PLN to jest tanio. gaz nie podnosi mocy( a cała zabawa na tym polega moc,trakcja,moment). Widzę ze masz lambo i cie wkurwia jak leszcze w suprach ci wydech pokazują
Nie napisałem że lambo nie ma swojego stylu ani ze jest legendą tylko że jeżdżą nim pizdy z ogromną ilością kasy i 0 umiejętnościami, i że jak ktoś kupi samochód za kupę kasy to myśli ze on sam będzie jeździł i jest panem szos. I później masz masę ciekawych fot i filmików na hardzie jak to debil popierdalał 230km/h i nie opanował auta i zajebał 3 przechodniów.
Zgłoś
Avatar
ZooL 2010-02-26, 16:59
oj nikos zazdrosc dupe sciska, ze ktos moze sobie pozwolic na lambo a ty nie ?
A wyscig podrasowanego wozu z z seryjnym ale lepszym, to troche tak jakby na sile starac sie udowodnic ze masz wiekszego, a i tak kazdy wie ze lambo to jest to.
Zgłoś
Avatar
nikos 2010-02-26, 17:15 1
ZooL napisał/a:

oj nikos zazdrosc dupe sciska, ze ktos moze sobie pozwolic na lambo a ty nie ?
A wyscig podrasowanego wozu z z seryjnym ale lepszym, to troche tak jakby na sile starac sie udowodnic ze masz wiekszego, a i tak kazdy wie ze lambo to jest to.



zazdrość nie zazdrość, oczywiście ze chciałbym mieć lamborghini i zazdroszczę go tym co maja, bo ja (jak i chyba każdy z nas) nie będę miał go nigdy, ale bez przesady dupy mi nie ściska
motoryzacja to moje hobby i ciężkie godziny przesiedziane w garażu rekompensuje mi fakt ze mój samochód zawdzięcza swoje istnienie mojej ciężkiej pracy i pasji.
Zgłoś
Avatar
xkxkxkxkxk 2010-02-26, 18:56
Banda dzieciaków się kłóci, jeden lepszy od drugiego hahahaha..
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-02-26, 18:57
Ja tez kocham motoryzacje... W jej oryginalnej postaci. Nie lubie tuningu, i drazni mnie porownywanie wycisnietego do ostatniej kropli mocy scierwa z czyms klasycznym, luksusowym. Ludzie krecacy takie filmiki nic nie wnosza, nic nie udowadniaja... Moze jedynie podkreslaja znaczenie sprezarki.
Dla mnie to brak stylu.
Zgłoś
Avatar
Dildo 2010-02-26, 19:33
i co NIKOŚ..? szczeliłem z tymi koniami co? na drugi raz jak niemasz zielonego pojecia o czyms to sie nie wypowiadaj. Pomyliłem sie o ok ~15 KM co przy 1000KM niema roznicy.
TAK poznałem po dzwieku silnika.. Jesli cie to ciekawi.

olej nikosia on niema zielonego pojecia o czym pisze.

napisalem ze ma ok 1000KM..? Tak, poznałem po dzwieku silnika.
Zgłoś
Avatar
nikos 2010-02-26, 21:04
Dildo napisał/a:

i co NIKOŚ..? szczeliłem z tymi koniami co? na drugi raz jak niemasz zielonego pojecia o czyms to sie nie wypowiadaj. Pomyliłem sie o ok ~15 KM co przy 1000KM niema roznicy.
TAK poznałem po dzwieku silnika.. Jesli cie to ciekawi.

olej nikosia on niema zielonego pojecia o czym pisze.

napisalem ze ma ok 1000KM..? Tak, poznałem po dzwieku silnika.



nie napisałeś ze ok. 1000 tylko ze ok 1020 a to różnica, to tak jakbyś pozwiedzał ze jest około 15.42 i z tego się śmieje ( i o tym napisałem, jak byś czytał uważnie to byś wiedział)

mcmt napisał/a:

Ja tez kocham motoryzacje... W jej oryginalnej postaci. Nie lubie tuningu, i drazni mnie porownywanie wycisnietego do ostatniej kropli mocy scierwa z czyms klasycznym, luksusowym. Ludzie krecacy takie filmiki nic nie wnosza, nic nie udowadniaja... Moze jedynie podkreslaja znaczenie sprezarki.
Dla mnie to brak stylu.



widzisz a mnie kręci wyciskanie ile się da z małolitrażowych silników
ja z tuningu jedynie nie lubię szpachli i chamskich spojlerów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie