18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Surströmming - szybki teścik.
m................1 • 2017-03-04, 22:38
Nie taki Surströmming straszny jak go w internecie przedstawiają. Bez scenariusza, bez montażu - siadłem, otworzyłem i zjadłem. Potwornie słony aczkolwiek ciekawy, reszta puszki się moczy.
Mało sadystyczne, ale pierwszy post
Nie było bo własne.

Zgłoś
Avatar
radek225 2017-03-05, 12:06 8
marcys1 napisał/a:


Nie taki Surströmming straszny jak go w internecie przedstawiają. Bez scenariusza, bez montażu - siadłem, otworzyłem i zjadłem.



Nie dziwię Ci się. Wyglądasz jak menel, a menel ze śmietnika zje nawet tygodniową, nadgryzioną kanapkę.
Zgłoś
Avatar
Autystyczny 2017-03-05, 12:15 4
No to tradycyjnie. Za materiał własny-PIWO!
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2017-03-05, 12:18 3
Cześć, tak tylko informacyjnie :

"Pod koniec XIX wieku, wynalazcy zaczęli opatentowywać pierwsze otwieracze do puszek.
Początki nie były obiecujące – otwieracze były mocno niebezpieczne. Pierwszy otwieracz którym dawało się otworzyć (nie bez ryzyka) puszki, powstał w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Stworzył go Robert Yeates."

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2017-03-05, 12:18
kurwa co to za język?
Zgłoś
Avatar
m................1 2017-03-05, 12:18 4
radek225 napisał/a:



Nie dziwię Ci się. Wyglądasz jak menel, a menel ze śmietnika zje nawet tygodniową, nadgryzioną kanapkę.



Tygodniowa, nadgryziona kanapka nie kopie padliną
Zgłoś
Avatar
t................x 2017-03-05, 12:20 1
Chuj tam rozumiem zjeść wchuj ostrą papryczkę, piankę montażową czy kurwa kaktusa z kolcami, ale kurwa wpierdalać od tak coś po czym normalni ludzie na sam zapach rzygają to kurwa albo nie masz receptorów smakowych i straciłeś węch albo kurwa po prostu wpierdalasz takie gówna na co dzień w weszło ci w nawyk. No kurwa zagadka. Aczkolwiek smacznego i czekam na kolejne.
Zgłoś
Avatar
M................6 2017-03-05, 12:25 2
Marcys1 łap piwo bo też jestem z Lublina
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2017-03-05, 12:32 10
@up, normalni ludzie po tym nie rzygają. Przyaktorzeni cwele dla wyświetleń już tak. Pamiętasz filmik koksów jedzących tą rybę? Wszyscy katorzą jak to śmierdzi na kilometr, jakie to paskudne. Gdzieś pod koniec podchodzi córka jednego z nich i mówi, że nic nie czuć. NIC KURWA. Jaraj się fejkami dalej.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2017-03-05, 12:33 2
Jak można tak założyć nogę na nogę? Ty masz w ogóle jaja? Ja pierdolę - od samego patrzenia zabolały mnie jądra.
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2017-03-05, 13:14
najlepsza to ta babka w tle prawie jak czubówna
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-03-05, 13:15
Ale Ci rodzice zrobili krzywdę, że Cię nie gonili do logopedy. Ja bym miał do nich, żal. A co do śledzi, to każdy osobnik może mieć różne odczuwanie, pewnie wiele znaczy samo podejście, no a inna sprawa że te rzyganie ludzi to ustawki dla wyświetleń.

BTW na końcu filmu fajnie wychodzi jak myśli społeczeństwo które nie ma pojęcia o marketingu i daje się walić w tyłek.

Jak za 100zł to powinno być... (tu ucięte ale pewnie chodziło o super dobre)

A to nie tak działa. Abstrahując, od tego że skandynawia jest kurewsko droga, to dziś ceny ustala się nie ze względu na jakość produktu, tylko ze względu na to do kogo ten produkt ma trafić.
Tu bardzo dobrym przykładem są piwa. Koszt wytworzenia takiej Tatry czy Harnasia jest praktycznie taki sam jak Lecha. Tyle tylko, że Harnaś jest "targetowany" dla żuli albo pracowników po robocie i kosztuje poniżej 2zł. Lech jest natomiast w zielonej butelce (kojarzącej się z piwami lepszymi) i ma trafić do młodzieży na imprezach itp. Kosztuje w okolicach 3zł. Ktoś powie, że aaa co tam złotówka czy 70groszy. No ale to jest prawie 50% różnicy w cenie, która przekłada się tylko i wyłącznie na marketing.

Z większością gówna na rynku jest tak samo, szkoda że bardzo niewielu ludzi to rozumie i daje się łupać na prawo i lewo.
Zgłoś
Avatar
komornik 2017-03-05, 13:21 1
[img][/img]
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2017-03-05, 14:51 1
Prawdziwy facet, nawet się nie skrzywił! Masz browara chłopie, zimny ciemny z górnej fermentacji w ciepły letni dzień!
Zgłoś
Avatar
vonciapaci 2017-03-05, 15:11
szybki teścik kurwa, 6 minut pierdolenia o jakimś gównie
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-03-05, 15:14 1
igorektgk napisał/a:

Do fryzjera byś się wybrał.



Co sie wpierdalasz w cudze życie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie