18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Surströmming - szybki teścik.
m................1 • 2017-03-04, 22:38
Nie taki Surströmming straszny jak go w internecie przedstawiają. Bez scenariusza, bez montażu - siadłem, otworzyłem i zjadłem. Potwornie słony aczkolwiek ciekawy, reszta puszki się moczy.
Mało sadystyczne, ale pierwszy post
Nie było bo własne.

Zgłoś
Avatar
igorektgk 2017-03-05, 16:47
BrianGriffin napisał/a:



Co sie wpierdalasz w cudze życie.


W sumie to macie racje.Nie wpierdalam się,niech wygląda jak bezdomny rudy z blok ekipy,nie moja sprawa
Zgłoś
Avatar
t................x 2017-03-05, 17:08
Mors_Nigra napisał/a:

@up, normalni ludzie po tym nie rzygają. Przyaktorzeni cwele dla wyświetleń już tak. Pamiętasz filmik koksów jedzących tą rybę? Wszyscy katorzą jak to śmierdzi na kilometr, jakie to paskudne. Gdzieś pod koniec podchodzi córka jednego z nich i mówi, że nic nie czuć. NIC KURWA. Jaraj się fejkami dalej.



weź no to sobie kup i sprawdź.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2017-03-05, 17:34
@up, nie będę kupował ryby w puszce za 100zł, jeszcze nie zdurniałem.
Zgłoś
Avatar
Proteus 2017-03-05, 19:58 1
Polecam na kanapce z majonezem i cebulą. Smakuje zajebiście
Zgłoś
Avatar
Kuterp12 2017-03-06, 7:59
Za "wziąść" nie szanuję.
Zgłoś
Avatar
dth 2017-03-06, 20:31 1
Hehe, ale z Was żałosne pizdy są ludzie. Koleś wrzuca materiał własny a wszyscy mu jadą jakby kompleksy mieli. A to że wada wymowy, a to że ubranie nie takie, a to że włosy długie albo że broda. Jesteście zjebani. A materiał spoko, właśnie zastanawiało mnie czy ten "przysmak" to rzeczywiście taki obleśny, czy wszyscy w internetach przesadzają i widzę że miałem rację.
Zgłoś
Avatar
lewoskrzydlowy 2017-03-07, 1:28 1
Kupiłem, próbowaliśmy to zjeść - nie da się.

Jebało to tak, że smród zamyka oczy. Mimo mrozu, paw poleciał w moment.
Jak ktoś to przy mnie zje to jest przekozakiem. Mówcie sobie co chcecie, ale moim zdaniem tego się nie da wpierdolić.
Zgłoś