18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
LiquidShot 2016-08-21, 11:15 28
Fake, pies udawał by zwiększyć oglądalność.
Zgłoś
Avatar
wulfgarval 2016-08-21, 11:42 5
Poważnie ktoś otworzył to w domu?..
Zgłoś
Avatar
vonciapaci 2016-08-21, 12:23
przeciez nic nie zjadl, to o chuj chodzi w tytule?

tzn w opisie
Zgłoś
Avatar
Mruczuś 2016-08-21, 13:03 1
@up okłamał Cie żeby nie spoilerować
Zgłoś
Avatar
1408 2016-08-21, 13:53 17
Otworzył jak otworzył, ale że mieli odwagę machać tym nad dywanem jeszcze. ;D Przecież jakby to spadło z widelca to dywan do wyrzucenia i podłoga do zerwania.
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2016-08-21, 15:12
@up kurwa chłopie,dom do spalenia!
Zgłoś
Avatar
Lysack 2016-08-21, 15:25
Z tego co słyszałem przereklamowane - trochę bardziej hardkorowa wersja kiszonej kapusty czy ogórków. Zachodnioeuropejskim nacjom może i zbiera się na wymioty, ale dla przeciętnego Polaka zjedzenie tego nie powinno być jakimś wielkim wyzwaniem.
Zgłoś
Avatar
A................h 2016-08-21, 15:29 4
@up to źle słyszałeś, miałem i jadłem, tj. spróbowałem na tyle na ile się dało. Jak wbijesz otwieracz w puszkę i wyrówna się ciśnienie, to wydostaje się smród rozkładających się zwłok, takiego w chuj gnijącego mięsa. Wszystko w środku jebie tak samo, a ten smród jest tak mocny, że wchodzi we wszystko. Nie wolno otwierać tego w pomieszczeniu, a w Szwecji nawet jest obowiązek ostrzeżenia sąsiada, że będzie się tę puszkę otwierało. Ciuch ubrudzony - do wyrzucenia. Przewozu tych puszek zakazała m.in. British Airways. W smaku... jak zwykły, niedoprawiony, zajebiście słony, zakonserwowany filet z ryby.

A co do psa - nieźle jebniętym trzeba być, żeby dawać zwierzęciu tak słoną potrawę. Do otrucia jeden krok.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2016-08-22, 0:59 1
Arch napisał/a:

@up to źle słyszałeś, miałem i jadłem, tj. spróbowałem na tyle na ile się dało. Jak wbijesz otwieracz w puszkę i wyrówna się ciśnienie, to wydostaje się smród rozkładających się zwłok, takiego w chuj gnijącego mięsa. Wszystko w środku jebie tak samo, a ten smród jest tak mocny, że wchodzi we wszystko. Nie wolno otwierać tego w pomieszczeniu, a w Szwecji nawet jest obowiązek ostrzeżenia sąsiada, że będzie się tę puszkę otwierało. Ciuch ubrudzony - do wyrzucenia. Przewozu tych puszek zakazała m.in. British Airways. W smaku... jak zwykły, niedoprawiony, zajebiście słony, zakonserwowany filet z ryby.

A co do psa - nieźle jebniętym trzeba być, żeby dawać zwierzęciu tak słoną potrawę. Do otrucia jeden krok.



pamiętajcie, że pies ma kilka tysięcy razy czulszy węch od człowieka...
Zgłoś
Avatar
Parzo 2016-08-22, 1:39
ad buster podważył tą naciąganą tełorje. zeżarł i nic mu nie było.
Zgłoś
Avatar
A................h 2016-08-23, 1:00
mazga50 napisał/a:



pamiętajcie, że pies ma kilka tysięcy razy czulszy węch od człowieka...



ale lubi jeść gówna

smród psu nie przeszkada, pies by nawet wjebał to, co go otruje - byle dał mu to jego opiekun i byle było zjadliwe (nie było alkoholem/ostrą przyprawą/wrzątkiem etc.)

Parzo napisał/a:

ad buster podważył tą naciąganą tełorje. zeżarł i nic mu nie było.



jak już, to *tę tełorję.

Poza tym ad chujster ma wiele wspólnego z psem, np. również lubi gówno. Podobno Sci Fun mocno się go wstydzi.
Zgłoś